.

.

Со попуст
Ohanniewa 10 Парчиња буковата Место Карта Сопствениците Табела Број Стои Името Држачот за Селски Свадба и Табела Име(4 х 1.18 x 0.78 инчи)

Ohanniewa 10 Парчиња буковата Место Карта Сопствениците Табела Број Стои Името Држачот за Селски Свадба и Табела

DEN 527.76

Од стока
Во магацинот

Квалитет на дрвен материјал : Овие цврсто дрво знак носители се направени на квалитетот бука дрвен материјал со орев боја и восок од нафта заврши, Кој е потежок и посилна од орев, со мазна површина убава текстура, без burrs, и дрво е тешко и обновливи, трајни производи за долго време да го користите.Информација за производот : Има 10 парчиња дрво место карта сопствениците, големина приближно 4 инчен х 1.18 инчен x 0.78 инчен/10cm x 3cm x 2cm, ширината на каналите е приближно 0.06 инчен (0.15 cm), на длабочина е околу 0.35 инчен(0.9 cm).Сигурен квалитет : дрвени место за држачот е доволно тешки(1.53 ОЗ по основа) кои може да и поддршка на 4 x 6 инчи/4 x 7 инчен/ 5 x 5 инчен/5 x 7 инчен/6 х 8 инчен акрилик одбор без ѓубрето.Здрав и ветер отпор : за Разлика од другите карта сопствениците, кои имаат висока центар на гравитација и совет лесно, нашите дрвен знак на сопствениците имаат низок база, осигурајте се дека вашиот табела броеви, карти и фотографии да останат исправени преку вашиот настан и убаво за долгорочна употреба.Широко користење : дрво место карта сопствениците се совршени за на свадба гостин табела број картички, и донесе рустик и домот, се чувствуваат, може да се прикаже пијат опции за бар, фотографии за годишнината, исто така, може да се користат на високи крајот ресторани, кафулиња, и партија настани.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 647.52

✔Тактички Одговараат Кутија YXQUA Моќен USB Полнење Рефлектори со Holster за Должност Појас, 26650 Акумулатори 50

DEN 2186.40

Јасно читање : нагласување дигитални цевка е јасно прикажан и читање може да се расчисти дали тоа е се ко

DEN 767.76

Покрај тоа, таа е посветена на датотека област и повеќе прилог прегради, кои можете безбедно чување на р

DEN 8376.00

Производ нагласува : Пренесен комплет со два 12" subwoofers Wired за 2 ohms вкупно impedance Polypropylene конус со дијамант ни

DEN 227.28

Направени од најдобрите солидна месинг материјали.Ѕидот монтирани дизајн е идеален за употреба на прос

DEN 959.76

【Рефлектори Висока Lumens Батерија】Оваа светла светилка користи најновата XHP99 LED чип, светлината е до 90000 l

DEN 215.52

Пакет inludes слободен МИЛЕНИЧЕ HD Екран Заштитник (Пластични), Совршено Дизајниран за полнење за Motorola Мото

DEN 4751.76

Генератор Тип : Постојан магнет AC.Номинална Капацитет : 420 W.Алтернатор Домување : Polyamide , Систем Напон : 12 V

DEN 311.28

Печатени обрасци се сите еколошки печатење методи, со богати бои и јасни обрасци.Ова е причината зошто о

DEN 532.80

Внимание.Добро запечатени, ефикасно блокирање на ширење на непријатна миризба 【Модерен & Користете】Ни

DEN 288.00

Пред се Протегала Плетење на Косата 26 Инчи 3 Пакети / Многу Професионални Чеша Бесплатна Топла Вода Пост

DEN 156.48

Црвени LED Светилка Која Содржи 9 Црвени LED светилки со Две Светлината Settings.Индикатор за слаба светлина уп

DEN 167.76

Премиум Квалитет Знаме Печ со 100% Детални Везови.Добиете голема вредност за пари со нашиот бренд нови и в

DEN 786.96

Niseyo е посветен на истражување и производство на капчиња коса.Niseyo е Предности : Добро Материјали, Стабиле

DEN 4296.00

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 287.28

Содржи синтетички влакна, кои помагаат за промоција чисто масло за поддршка на долго мотор живот и перф

DEN 1221.84

Мирис : Црвена Вкусни Шампањ (Белешки на lychee, ванила Грав, шампањ, килибар, apple, црвениот малина, пачули, и

DEN 745.20

Рачка за Magliner платформа камион (се продава одделно).Looped форма овозможува да се справи со се зафати во раз

DEN 1915.20

Лесен за користење : Ова сандаче обезбедува совршено решение за удобен и да се обезбеди испорака кутија

DEN 359.76

7(W) x 1(H) инчи.Нашата кука со 3 M е лесно да се користи и помага да се задржи вашите ѕидови во потрага убава С

DEN 1442.40

30 дена Гаранција за враќање на Парите и 1 Година Гаранција.Производот има положено CE / Ro HS / ISO9001 безбеднос

DEN 847.20

Антикражба безбедност кутија за лов на играта патека камера.Боја : Црна или Сива боја ќе бидат испратени

DEN 2068.80

1,10 Windows систем, исто така, работи добро со весел софтвер.4 V DC Батерија Тип : Liion батерија капацитет : 2200 m Ah А