.

.

Со попуст
Светло Беж и Бели Цвеќиња Шема,Mildew Доказ и Водоотпорен Полиестер Ткаенини Macrocyclic Hookless Туш Завеса за Бања (72Inch78Inch)

Светло Беж и Бели Цвеќиња Шема,Mildew Доказ и Водоотпорен Полиестер Ткаенини Macrocyclic Hookless Туш Завеса

DEN 431.76

Од стока
Во магацинот

100% Полиестер. 100% Полиестер,72inchx 78inch. "Опис : Marterial : 100% Полиестер Функција : -спречување на водата истури. -туш завеса се игра таквата атмосфера дифузија, се подобрат просторот.Пакет Се Вклучени : 1* Туш Завеса И Куки".

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 431.76

Полиестер.погоден за создавање на посебна бања или соба 71 x 71 инчи Квалитет на Полиестер Ткаенини.неисче

DEN 1511.76

100% Полиестер.Дадете вашата бања преуредување на оваа единствена туш завеса.Убава рачно изработени лако

DEN 1075.20

100% Полиестер.Увезени.Стилски туш завеса со окофаќање на печатена форма.Вграденво рингот дупки направи

DEN 478.80

Полиестер.Големина : 72x72 инчен / 180x180 см, може да се 12cm грешка, заради да се намали со рака.Материјал : нашат

DEN 719.76

100% Памук.Увезени.Туш Завеси.Бања Оркестарот Од Печ Магија во Applique.Машина перат.Линија или Стан сува само

DEN 2186.40

100% Полиестер.Карактеристики На Производот : .Секој туш завеса е изградена со премиум полиестер, водоотп

DEN 955.20

Полиестер 100% полиестер,Водоотпорен, Големина : 72x78 Inch.Од една страна печатење.НЕ кајгана или собори сув

DEN 1552.80

Секоја облека е рачно изработени највисоките стандарди за квалитет користење на премиум полиестер сме

DEN 271.92

Тоа Е Направен Од ВисокоКвалитет Водоотпорен Полиестер Ткаенини, Со Добра Пропустливост На Воздух И Ме

DEN 478.80

Полиестер.Големина : 66x72 инчен / 165x180 см, може да се 12cm грешка, заради да се намали со рака.Материјал : нашат

DEN 2109.60

Карактеристики На Производот : .Секој туш завеса е изградена со премиум полиестер, водоотпорен материја

DEN 768.00

ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Ако не сте целосно задоволни со нашите висококвалитетни, официјално лиценциран

DEN 239.76

Подобро Материјал Направен од водаотвратителен ткаенини, неПВЦ.Додадено дебелина за подобро draping во ту

DEN 407.76

100% Полиестер.ГОЛЕМИНА : 60"W x 72"L, може да се користи за кади, туш кабина, или било бања.МАТЕРИЈАЛ : 100% полиес

DEN 1399.20

[МАТЕРИЈАЛ] Овој када завеса се направени од полиестер ткаенини, што се водоотпорни, лесно се грижи и из

DEN 445.68

Солза отпорен и издржлив.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Присутни : На ткаенина туш завеса обезбедува

DEN 311.76

Покрај нашите фенси печатени туш завеса , Biscaynebay исто така нудиме разновидни производи со висок квалите

DEN 527.76

Погоден за стандард кади и бања туш areas Features : Лесно за чистење, лесно да го инсталирате, лесно да се грижи

DEN 959.28

Ткаени Памук.Класичен ткаени црно и бело темпирана мрачно туш завеса мерки 72 инчи, широк од 72 инчи долго.

DEN 431.76

100% Полиестер.Совршен за деца, гостин & master бањи.ИЗДРЖЛИВИ : Направен со водоотпорен полиестер за години н

DEN 1975.20

Полиестер.Увезени.Производот Количина : 1 Компјутер, 12 Парчиња од Кука.Производ Материјал : Полиестер.Пр

DEN 350.88

Содржи : 100% Полиестер туш завеси 12 со метални куки и да Не се Лизга Килими.Домот туш завеса : многу Убава,

DEN 575.76

Оваа прекрасна туш завеса е модерен и стилски на подобрување на сите видови на бања décor.Оваа туш завеса

DEN 719.76

100% Памук.Увезени 100процентно памук 2 бои за да изберете од.Направен во турција.Машина перат.Kassatex хотел ко

DEN 273.60

Секој туш завеса е изградена со премиум полиестер, водоотпорен материјал за максимална боја vibrancy и искл

DEN 2121.60

Полиестер.Увезени.Врвот на туш завеса е 12 метал grommets.Не Вклучува : род и туш куки.нема потреба лагер.Поли

DEN 407.76

【Дизајн】Првично беше дизајниран од страна на DESIHOM бренд дизајнери, жив и модни 3 D божиќ туш завеса се до

DEN 983.76

Marterial и Големина на : Туш Завеса: Полиестер pongee, 70 [Материјал на Бања Завеса] Направен од стручно избрани

DEN 660.00

100% Памук.Оваа туш завеса е OEKOTEX Стандард 100 уверение, што значи ткаенини, бои и за сите компоненти кои се т

DEN 1876.80

100% Памук.Туш завеса со valance.Егзекутирани во 100% памук патка ткаенина обоена во нијанси на сино.На valance има