.

.

Со попуст
Supfoto V Планината Батеријата Плоча за BMPCC 4K/6K 15mm Род Планината V Заклучување Плоча BMPCC Напојување со D-Допрете & USB Излез 5.5 x 2,5 mm DC Моќност Кабел за BMPCC 6K/4K

Supfoto V Планината Батеријата Плоча за BMPCC 4K/6K 15mm Род Планината V Заклучување Плоча BMPCC Напојување

DEN 2061.60

Од стока
Во магацинот

5 x 2,5 mm BMPCC 6 K/4 K Адаптер Кабел ви овозможува да власт вашиот Blackmagic Кино Камера 6 K или 4 K користење на надворешен v планината батеријата со 5.Blackmagic Дизајн Џеб Кино Камера 4 K/6 K.5mm да BMPCC 6 K/4 K Моќ Кабел.На 15mm Род Планината Универзална V-Планината Батеријата Плоча нуди седум истовремено излези, обезбедување на способноста за напојување на различни уреди монтирани на вашиот камера екипаж.Со помош на батеријата плоча Моќност до набљудувачите, мобилен телефон, led светла, на блиц, итн.Четири барел приклучоци обезбеди 15, 12, 8, и 5 VDC на излезна моќ на различни тестови компоненти, додека два USB излез е достапна за полнење на вашите мобилни или безжичниот уред.5mm Десен Агол да се DC 4.Батеријата Плоча Тип : V-Планината.На 15mm род планината е направена од алуминиум и обезбедува на вашиот екипаж од алуминиум држела на двете страни.8 VDC Д-Допрете го.5mm Десен Агол да се DC 5.На 15mm род планината е направена од алуминиум и обезбедува на вашиот екипаж од алуминиум држела на двете страни. 1 x 12 VDC Барел.Овој род заградата систем дава на корисникот флексибилност за да се качи на плоча во различни монтажа поставување.Паметни и широк апликации излезна системи.5mm Директно Кабел. 1 x 5 VDC Барел.На BMPCC 4 K/6 K V заклучување батерија плоча има 15 VDC Д-Допрете излез, 8 VDC барел излез, 12 VDC барел излези, 5 VDC барел излези, a D-Допрете излез и два USB порт.Оваа DC Машки 5.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 215.76

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

DEN 236.40

★ 【Моќ Спецификации】 : должината на нашиот Глас е 6 метри – околу 1.8 М Двојно Магнет Прстен.Додаток САМО

DEN 191.76

5 мм адаптер доаѓа со keychain дизајн USB C до микроUSB адаптер ви овозможува да го поврзете вашиот USB ТипC телефо

DEN 326.16

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

DEN 2874.24

5 X Намалување Леќа 1 x 30мм Прстен Адаптер 1 x 30.9 Pexil големина : 2.Тоа може да се Покаже живеат сликата директн

DEN 794.16

Направени од високо квалитетни пластични, тоа е економска и трајни, отпорни на абење и може да се корист

DEN 215.76

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

DEN 2258.40

►Тоа е ултра тенок, лесен за контрола и лесно да се стави во џебот и извади од џебот ►Мека назад штити ва

DEN 2328.00

【В Гората Инсталација】Овој адаптер им овозможува користење на камери со голема слика сензори (2 / 3во да

DEN 1476.00

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

DEN 239.76

★【Производ Компатибилен】 : САМО Компатибилни со Nintendo НОВИ 3 DS, НОВИ 3 DS XL.НЕ се компатибилни со Nintendo 2 DS и

DEN 304.80

Компатибилен со Xbox One S, Xbox One X и Windows 10 Компјутери.Адаптер кутија 6 ft.Usb 3.0 кабел 10 ft.Ac адаптер.Користете го в

DEN 239.76

Широка Примена.UGREEN 6.35 mm до 3.5 мм аудио адаптер е дизајниран за да се поврзете вашиот паметни телефони, та

DEN 719.76

Wii да HDMI претвора вашиот Wii видео и аудио излез на целосно дигитален HDMI формат.Тоа ги поддржува сите Wii ек

DEN 460.80

120 V / 240 V 30 Засилувач, 3 Prong Машки 4 Prong Женски Фен Адаптер 4 Метри Надворешни Земјата, Земјата pin се вклопува

DEN 142.32

【Мултифункционален Дизајн】 : Ова 3,5 мм помошен кабелот одговараат има три корисникот методи, можете да

DEN 239.76

Оваа 5 V за полнење е во комбинација со 5 метри долг кабелот за напојување.Компатибилен со Foscam Безжични IP

DEN 1660.80

Овој микроскоп камерата е 0.4 х Намалување на леќа, кои се проширува камерата е поле на гледање.Тоа може д

DEN 311.76

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

DEN 263.76

Адаптер iphone џек за слушалки поддршка до 48k HZ и 24битна lossless аудио излез,може да ви обезбеди со Оригиналнио

DEN 2565.84

Magnifications : 1 X 0.5 X 0.35 X Микроскоп Леќа.Предмети : Cпланината Микроскоп Камера Адаптер.Лесно се Фокусира Прил

DEN 2399.76

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 335.76

NEMA 515 P машки plug да NEMA L530 R женски приклучокот.Ви овозможува да ја напушти тешки кабелот за напојување сме