.

.

Со попуст
Acxico 2 парчиња LM317 и LM337 1.3 V~42V Позитивни/Негативни Прилагодливи Напон Моќ на Регулаторот Одбор

Acxico 2 парчиња LM317 и LM337 1.3 V~42V Позитивни/Негативни Прилагодливи Напон Моќ на Регулаторот Одбор

DEN 249.36

Од стока
Во магацинот

Rectifier дел од воведувањето на Maranton е заземјување концепт, така што во голема мера се намалува земјата пречки.1u Fx2, 10u Fx3 Contains : 2 ПАРЧИЊА (LM317/LM337) Note : Manualmeasurement,smallerror.Напон на вредноста со прецизност мулти-свиок прилагодливи отпор, оставајќи отпорот на инсталацијата малку.1100 Percentbrandnewandhighquality PCB големина : 20x42mm Board излез : ± 1.3 V~42 V Позитивни /Негативни Прилагодливи Напон Моќ на Регулаторот Одбор.Пакетот вклучува : 2 buc LM317 и LM337 1.Напон на вредноста со прецизност мулти-свиок прилагодливи отпор, оставајќи отпорот на инсталацијата малку.Дизајн принцип е мал обем да се олесни инсталацијата на машината,посветуваат големо внимание на добар за одвојување.Овој одбор донесува двострано лемење заеднички дизајн, ве молиме да обрнете внимание за да ги позитивните и негативните напојување, заврши плоча без топлина мијалник, како што се високо тековната ве молиме додадете свој радијатор.Се обрне големо внимание на добар за одвојување.Pleasecheckthesizeindetailbeforebuying.3 V-42 V Позитивни /Негативни Прилагодливи Напон Моќ на Регулаторот Одбор.Ние сме многу благодарни на сите клиенти за нивните предлози за подобрување на продажбата, ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас за да го најдете најдоброто решение.Theactualcolormaydifferslightlyfromthepicture,dependingonthespecificmonitorsettingsandlightintensity. 2 парчиња WZ-68 и WZ-69 1.WZ-68 висок квалитет ултра-мали прецизност прилагодливи напојување, може да биде фиксиран на фиксна три страна на регулаторот 78xx серија;WZ-69 висок квалитет ултра-мали прецизност прилагодливи напојување, може да биде фиксиран на фиксна три-терминал негативни регулаторот 79xx серија;.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2461.68

Ви дозволува да се вратите назад на пистонс во кочница дебеломер со рака без да се оштети дихтунзи во пи

DEN 2035.20

Тип : Core Вежба Малку.Материјал : Карбид.Употреба : За Дупчење Дрво.Материјали : Дрво.Број На Модел : Дупка В

DEN 4172.40

Тип на производ : Плоштадот шише.Направен во сад.Произведени од страна на : QORPAK.Размислете Qorpak е Вакуум и

DEN 359.76

【КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】 Квалитетен материјал : исклучителна Долги Тенки Cupcake Свеќа направен од висок к

DEN 335.76

Совршен за на отворено или travel Occasions : Погоден за мајката и бебето се случува надвор, патуваат, кампување,

DEN 335.76

Flowy и меки здолниште со симпатична блузи, "јас сум среќен девојка", децата ќе се допаѓа многу.Големина : 3 T

DEN 479.76

Удобно Руно за рекреативни и секојдневен носат.Еластичен корселе и врзани нозе ќе остане на своето мест

DEN 2073.60

Се повикува, се приклучат на Vo IP разговор, и да стримувате музика безжично преку Bluetooth додека претрес игр

DEN 191.76

Поништуваат.Прави 2 проекти и доаѓа со (1000) монистра, (1) pegboard, пеглање хартија, моделот на состојба, и лесн

DEN 3631.44

Црна прав грб заврши.Направени за да се обезбеди долготрајна издржливост.Челик.Земја на потекло : сад.AC 7

DEN 263.76

Треба да се кинење на заштитна фолија пред да го користите аголот протези.На шрафовите се остри и мали,в

DEN 959.76

●Вртете го телефонот носителот на прстен светлина.●Следниот елемент на топката заеднички врз база тог

DEN 2270.40

Забелешка : Ако има големи вибрации, тоа може да се олабави, па затоа не е препорачливо да се инсталира та

DEN 863.76

Full LED Тркала Страна Маркер Светилка Домување.Карактеристики : ✅Карактеристики : Чад Леќа; Килибар ПРЕДВ

DEN 317.28

Содржи (2) 28 унца шишиња на бања почиста.Ги отстранува мувла + mildew дамки и помага да се распушти сапун ѓубр

DEN 623.76

Железо 6 Парчиња L Агол Загради, Железо, површината црна прав обложени.Должина : 4"(100mm), Висина : 2"(50mm), Ширин

DEN 449.28

Заштита : Направен од висок квалитет со силиконска материјал,водоотпорен и dustproof,анти нула и анти шок,то

DEN 345.36

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Оваа кожа писмо печат е направен од легиран челик, што е сигурен во употре

DEN 479.76

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Овие момчиња joggers се направени од супер удобно и дише руно ткаенина која ќе го задржи уд

DEN 271.20

Еден Кабел И Аудио Моќност : еден USB кабел за да се хранат и аудио и електрична енергија за мини звучник, к

DEN 359.76

7 инчи и 12.Карактеристики : Материјал : хартија во Боја : како на слики прикажани Големини : прибл.Широк сп

DEN 1679.52

Брана за заштита на ѕидови, мебел и машини од влијание со коли и платформа камиони.Гума за еластичноста

DEN 203.76

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Чикаго Младенчиња.Дени Hultzen 2020 Topps Златни Ѕве

DEN 239.76

ДОБИЕТЕ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ 4 Уникатен Големини : The ultimate акни алатки, нашите hydrocolloid завои дојде во 4 р

DEN 383.76

Спореди Дел # 617 FJ140.Замена на филтер во собата за ајкула ракета работи како голем како на оригиналниот он