.

.

Со попуст
LLM Gamepad Игра Контролер, Поврзаниот USB Игри Џојстик Компатибилен со Компјутер/Лаптоп,со Вибрации Андроид(Телефон/Таблет/ТВ/Кутија) (Боја : Бела)(Бело)

LLM Gamepad Игра Контролер, Поврзаниот USB Игри Џојстик Компатибилен со Компјутер/Лаптоп,со Вибрации Андроид(Телефон/Таблет/ТВ/Кутија)

DEN 1271.76

Од стока
Во магацинот

Поради различни агли, на производот сликата може да има слаб боја разлика, а на производот треба да биде врз основа на реалните производ.5 mm Product тежина : за 251 grams Power набавка : USB 2 метри long Game платформа : компјутер, Android телефон, Андроид таблет, smart TV, network кутија, PS3 Notice : 1. Вашиот пакување е внимателно спакуван за да се спречи оштетување за време на превозот.Компатибилност : Поддршка PC360 Обични PC PS3 Andriod мулти-платформски режим.Напредната Функција : Два 3 D аналогни joysticks може да се управува токму на 360°сите круг.Хуманизирано Дизајн : се Направени од издржлив АБС материјал, не се лизга технологија и лесна изградба, хуманизирано зафат и контури дизајн.Ако ви се допаѓа, ве молиме да дадете пет ѕвезди, ви благодариме за вашата поддршка. 0 или погоре, и уредот мора целосно OTG поддршка функција).Боја : White Multi-платформа за работа (не поддржува iphone и ipad)Десктоп PCAndroid телефон tabletlaptop PS3 игра console Smart TVNote : Android телефон мора да поддржува OTG функција!256-чекор линеарна активира копчето racing Left рокер и крстот копчето SHIFT за да се префрлите со еден key U лице жиро тип на крстот key The нови U-лице жиро-тип на крстот клуч, центар точка е на ротација на оската, која може да се ротира во осум правци за контрола на насока на movement2 метри кабел без delay Equipped со 2 метри висока-брзина на пренос линија, нула одложување одговор, инстант control Multi-платформа support Support PC360 Обични PC PS3 Andriod мулти-платформски mode Product име : wired gamepad Product големина на : 156 * 105 * 62.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 959.76

Преносни – Jump Off Веќе дремка мат за години може да биде свиткан и обезбедени со кука & јамка лента сврзув�

DEN 691.20

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Се повлече На за�

DEN 455.52

Тие можат да се научат за возила,превозни средства и транспортен систем, вклучувајќи и работни места.Пр�

DEN 12438.24

51 во)Висина : 51mm (2.95 lb)Карактеристики : 1.Одличен помошник за riggers, fabricators, заварувачи, и автомобилската тел�

DEN 4758.96

【Безбедност Стол】 : потпирачи за раце може да им помогне на старите лица и лицата со посебни потреби за�

DEN 13243.20

★[Дизајн концепт] : Секој бебе претставува различни ефекти под внимателни појавување на различни госпо�

DEN 830.64

Употреба во дом, канцеларија или гаража.Уникатен дизајн обезбедува многу складирање подолу кантите.Лес

DEN 3264.00

Ретки Весници.Граѓанската Војна оригиналот.Ние правиме максимални напори за да се опише секој објект п�

DEN 1479.36

Секоја цел вклучува детални завршувањето инструкции за home handyman.Недовршени, Изшкуркан да 220 Чакал и Подг�

DEN 239.28

2 големи прегради за складирање и организација на пенкала, моливи и повеќе.Вкупната големина 7.25" x 5" x 3.5".Н

DEN 158.64

Намалување на : копиле.Должина : 10Инчен.Идеален за острат воденичен или кружни пили.Вклучува голема удоб

DEN 11409.60

компатибилен со C28085 Pneumatech Филтер Елемент Замена.C28085 Pneumatech Филтер Елемент Замена Убиец Филтер Производи

DEN 527.76

Овој широк turndown (150 : 1 turndown ratio) го прави возможно точно да се следат сите на вашите зони од мали drips (миниму

DEN 2316.00

Категорија : Отпорници, Отпорник Мрежи, Низи.Mfr : YAGEO.Серија : TC124 Пакет : Лента и Ролна (TR).Дел Статус : Акт

DEN 863.76

Компатибилен за Canon EOS Mount Објективи да Fujifilm GFX Среден Формат на Камерата.Направени на Стипса или Месинг,И

DEN 2592.00

На Wattstopper вработување сензор содржи две релеи за контролирање на две независни осветлување товари или к

DEN 263.76

И 12 пофална батерии, можете да го промените батерии со голема погодност ако не се подготви некои.Лесно д�

DEN 744.00

Првиот Штрајк 22Karat Злато.Сет од 4 2019 Златни Орли PCGS MS70 FS Црното Злато Етикета.Оценување на MS70 од PCGS.Вклучу�

DEN 1975.20

8,000Lm (4,000 Сму на крушка),50 W(25 W секоја сијалица) 6500 K Xenon Бела DC9 V32 V.Ситевоедно fanless LED светлата сијалица за по

DEN 154.56

Дијаметар : 5 / 16 инч.Должина : 1 инч.Материјал : Челик.Глава Стил : плоштад (сквер).Тема Тип : 18 (крупни).Дијам�

DEN 455.52

Spiralite3000 Спирала Двојна Гром Менгеме.Се вклопува 2" Цревото ID.Кадмиум позлатен челик.Специјално дизајнир�

DEN 160.56

◆◆14 парчиња Нокти сет за нокти ножици Clipper Педикир и маникир за полнење Карактеристики : Погоден за дом�

DEN 288.00

За Да Се Обезбеди Задоволително Цел,Димензија На Опис.☆ Материјал : Вештачка Кожа☆ Боја : Сафир Blue Leather К

DEN 1641.12

"На силициум се базира на природно се случуваат скапоцен камен.Широк спектар на природни бои и модели шт

DEN 3379.20

Брзо позиционирање на вредноста копчето дизајн, може брзо да се прилагоди на големината на вилиците.Пре

DEN 1562.40

100 PCS СТАНДАРД ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ БЕБЕ СИНИ 5 X7 ПЛИКОВИ.На коверти се точно измерени 5 1 / 4 x 7 1 / 4 инчи.Совршен з�