.

.

Со попуст
Низок и Висок Притисок Мерачи за Пропан Регулаторот 0-30 psi & 0-400 psi - 2 инчи - 1/8 Нишка - LDB

Низок и Висок Притисок Мерачи за Пропан Регулаторот 0-30 psi & 0-400 psi - 2 инчи - 1/8 Нишка - LDB

DEN 381.60

Од стока
Во магацинот

0-400 psi мерач на притисок за Пропан/Пропилен/LPG регулаторот. 0-40 psi мерач на притисок за Пропан/Пропилен/LPG регулаторот. 2 инчи лесно може да се прочитаат dial во PSI и KPA притисок единици.Челик случај и здрав изградба. 1/8" NPT дното влезот конектор одговара на мали регулатор се користи во преносни Oxy-гориво колекции. ***Ве молиме проверете слика број 3 за темата димензии***. 0-400 psi мерач на притисок за Пропан/Пропилен/LPG регулаторот 0-40 psi мерач на притисок за Пропан/Пропилен/LPG регулаторот 2 инчи лесно може да се прочитаат dial во PSI и KPA притисок единици Челик случај и здрав изградба 1/8" NPT buttom влезот конектор одговара на мали регулатор се користи во преносни Oxy-гориво колекции.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 959.76

Аргон Модератор За Lotos Заварчик.Аргон модератор за Lotos MIG140 MIG175 Tig200 TIG200 DC и Кафеава Боја LTPDC20000 D и Кафеава Б

DEN 791.76

Оваа CO2 гас миг регулаторот е наменета за професионални TIG / МИГ заварување апликации.CGA320 Конекција за CO2

DEN 559.20

Овие балон спојници се дизајнирани за да се пополни латекс балони.Сите спојници се 100% течење тестирани

DEN 786.00

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ХРОМ ПОЗЛАТЕН МЕДИЦИНСКИ ГАС CGA870 x CGA540 МЕДИЦИНСКИ ПОПОЛНИ ЈАРЕМ / TRANSFILL АДАПТЕР Преци

DEN 333.60

Производ големина : 13 X13 X18cm.Производ тежина : околу 620g / парче.Применливи предмет : Аргон цилиндар.Воздух