.

.

Со попуст
erbaviva Lip Balm, Јасмин Портокал

erbaviva Lip Balm, Јасмин Портокал

DEN 197.28

Од стока
Во магацинот

за навистина безбеден sunblock, органски и природни состојки се клучни.ние ги користиме органско алое да хидрат и смирување сонцето-бакна кожата, органска камилица и лаванда да се смири и да се освежи, како и природни минерални цинк оксид да се обезбеди целосна UVA и UVB широк спектар на SPF 30 заштита.оваа формула нуди безбедна и природна заштита од сонце за сите во семејството.тоа исто така може да се користи како дете сончање или широк спектар на очила за возрасни.нашиот производ е коралниот гребен безбедно и отпорен на вода до 80 минути.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 162.00

ДОЛГОТРАЕН ЕФЕКТ : На природен микс на природно масло, путер, и витамин Е, заедно со нашите изработката с

DEN 2071.20

Производ на Blistex.Пакување од 2 За најновите информации, препорачуваме посета на производителот вебсајт

DEN 816.00

Масло Отпорни На Хартија Бариера.Притисни До Дното.Лесно Се Применуваат Сопствени Етикети.Картон е обн

DEN 1200.00

Големина : .07 оз Тенок Линија Цевка Послужавник, Цевки НЕ се Вклучени Случај Тежина : 26.65 lb 100 Lip Balm Цевки п

DEN 511.44

Ние продолжуваме да се залага да се стегне нашите стандарди, велат дека нема да токсини, и ажурирање на н

DEN 172.56

Мека на допир, светлина текстура, moistirizing горната усна и направете го тоа нежно, но не и мрсна.Тоа може да

DEN 100.56

Повик Џемпер е Добар за работа и за викенд, повеќе прекрасна плажа одмор, салата или неформални секојдне

DEN 124.32

Ако не сте задоволни се додека секој детал е совршена, тогаш нека овие бои се донесе вашиот модели на жив

DEN 286.80

Осветлувајќи Витамин Ц коверти јадро на условување на Витамин Д Smoothes, смирува и помага да се спречи суше

DEN 182.16

Повторете го чекор 1 и се однесува на другата страна на вашиот горната усна Заклучување на вода и влогов

DEN 399.84

50" Ракав : 66cm / 25.03" Рамо : 51cm / 20.77" Должина : 76cm / 29.72" Ракав : 64cm / 25.39" Рамо : 53cm / 20.92" ✿✿✿♔♔♔❤❤❤Етикета Голе

DEN 190.80

Направени во САД со квалитетот на органски состојки.Вашите усни да добијат заштита и moisturization тие треба

DEN 168.48

Оваа заштитна lip balm ќе се обезбеди траен влага на усните.Збогатен со природен шеј путер и екстракт од бру

DEN 383.76

Тоа никогаш не е леплива, и чиста нијанса на боја е згодна.Пигменти се суспендирани во нафта база обезбе

DEN 63.84

★Долг рок мода : lip balm може да придавам влогови на усните за долго време Ве молиме имајте во предвид дека

DEN 815.76

Навигација до 'Наредба' 2 ✅ ЛЕКОВИТА МАСТ & CHAPSTICK ВО РЕФУС Мулти Balm За Работа Раце Е Добар Како Бубачка За

DEN 392.16

Дванаесет цевки на Природен Мраз Оригинални SPF 15 Medicated Lip Balm.Формулиран за ладното време заштита за целот

DEN 358.80

Guaiac дрво, екстракт е антивоспалителни, особено во случај на подсечен и иритирана на усните.На balm е тоа до

DEN 287.76

СИТЕ ОРГАНСКИ LIP BALM НАПРАВЕНИ ВО САД : совршена комбинација на органски восок, масло од кокос и сончоглед