.

.

Со попуст
LZHYA Blemish & Blackhead Отстранување Алатки, Blackhead Смена Пора Правосмукалка, Визуелна Blackhead Метар Безжична Електрични Вакуум, Три-Брзина на Вредноста, Три Вшмукување Глава,с?

LZHYA Blemish & Blackhead Отстранување Алатки, Blackhead Смена Пора Правосмукалка, Визуелна Blackhead Метар

DEN 525.60

Од стока
Во магацинот

Вашето задоволство е наша вечна потрага.Не користите струже или други exfoliating производи.Електрични дизајн, лесно да се користи.?Забелешка : не користете го телефонот кога полнење?.Ве молиме не притиснете на заменливи главата цврсто на кожата за да се избегнат повреди.Вие само треба да се притисни на копчето тогаш уживајте во една прекрасна кожа се грижат. На високо-одделение силна адсорпција Главно за мрсна кожа СОВЕТИ : Тоа е не се препорачува за нега на кожа со рани и лузни; не остане на истото место на кожата за премногу долго, обично 3-5 секунди е соодветно.Зошто да го одберете нас?Професионална, ефикасна, и брзо отстранување на blackheads, акни, whiteheads, итн.ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА ДА ENGOY НА ВАШАТА УБАВИНА. [ЗОШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ НИЕ] ?ВАШИТЕ ЛИЧНИ КОЖАТА НЕГУВАТЕЛ.нафта и нечистотија на кожата и чистење на кожата. Mid-range средината на силата на вшмукување Главно за мешана кожа 3.Идеален ПОДАРОК ЗА ПРИЈАТЕЛИ И ЧЛЕНОВИ на СЕМЕЈСТВОТО. Се ниско-одделение нежно адсорпција, Главно, за сува кожа 2.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1159.20

5 WBattery капацитет : 500m Ah Product Големина : 16.одберете висококвалитетна ABS материјал, повеќе кожапријателски,

DEN 1677.36

8 и над Шест мали тркалезни глави Microcrystalline Совет : нежна ексфолијација на мртвите кожата Мал Круг Совет :

DEN 174.96

??Лесно може да се отстрани blackhead и pimple ??Висок квалитет, од нерѓосувачки челик, не се лизга справи и двојн

DEN 412.56

C e традиционалните blackhead вшмукување метод, blackheadвшмукување уред.Длабоко пее, tensioning, пора стегање, три нач

DEN 1684.56

Може да внесе храна во вашата кожа,брзо decomposes молекулите на водата,да се подобри бојата на кожата...

DEN 1063.20

Отстрани Blackheads со Вода Спреј : Тоа може да се користи за да се отстрани pimple и чисти лицето длабоко погоде

DEN 2311.20

Ве молиме прочитајте прирачник за корисникот внимателно пред употреба.Мека режим за сува кожа, стандар

DEN 258.96

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Тешко квалитет ЕВА материјал е Полуводоотпорен, антишок, водоотпорен материјал обе

DEN 1061.04

Отстранете blackheads и чисти порите 3 режими погоден за сите типови на кожа (сува кожа / мрсна кожа / нормална

DEN 1646.40

Ако не сте задоволни или се поврзани со прашања или сугестии, ве молиме слободно контактирајте со нас Пр

DEN 782.40

Според осетливост на секоја лица кожата, имаме развиена 5 нивоа за да се задоволат потребите на различни

DEN 350.16

Ниво 2 погоден за сува и кожата малку blackheads, Ниво 3 погодна за кожата тешка и тврдоглава blackheads.USB ја дополн

DEN 829.92

Еденпарче калапи се согласува да ергономски дизајн, лесно да се справи Погодни за полнење USB полнење тип

DEN 191.76

Апсолутно мора да има прилог на вашата убавина торба.Оваа мали а сепак моќни малку уред ветува да си го ц

DEN 952.80

Изберете соодветен совет и инсталирај го на главата на инструментот Големи Батерија Капацитет од 2000 m Ah

DEN 719.76

❤️【Користење на Совети】① Притиснете switch 3s за да го вклучите уредот за вклучување / исклучување ② Пол

DEN 986.88

[Еколошка Безбедност] На безболен електронски прав extractor е направена од еколошки АБС материјал...

DEN 304.56

По третманот, миење на лицето со ладна вода или да применат ладилник маска за да се намали порите.Ти веќе

DEN 95.76

Чекор 3 : одберете ја соодветната алатка за да се извлече акни, blackheads, мозолчиња, итн со прирачник за кори

DEN 1718.40

По основните обраснат на лицечистење, долго притискање на копчето на производот за да го вклучите, и тог

DEN 239.76

Во прилог, тоа е опремен со вграденво 500m Ah батерија, која може да работи непрекинато повеќе од 60 минути к

DEN 335.76

Патувањеfriendly веѓа чешлање сет, инклузивно на 2x веѓа жилет, 1x веѓа tweezer, 1x веѓа ножици и 1x веѓа четка.На Blackh

DEN 647.76

???2021 Надгради Blackhead Вакуум Дизајн?LIDOFIGO Blackhead Смена Vaccum е лицето blackhead вшмукување инструмент, да може да се