.

.

Со попуст
Топ Пакет Понуда Меур Агол Чувари, 8 x 8, Јасна (Пакување од 250)

Топ Пакет Понуда Меур Агол Чувари, 8 x 8, Јасна (Пакување од 250)

DEN 3527.52

Од стока
Во магацинот

Се користи за заштита на уметнички дела, рамки и огледала од оштетување на аглите.Направен од тешки-должност, 3/16" меур.Транспарентно и издржливи аглите се лизга и исклучување лесно.Перфорирани на ролна за ефикасен транспорт, чување и издавање. 8 x 8" Меур Агол Чувари., Произведени во сад, Бренд Име : Топ Пакет Понуда, Дел Број : TPBCG88.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1468.80

Краток загревање Време.Едноставен и Интуитивен Операција.Ниско ниво на Бучава и Лесно Одржување.Топлин

DEN 1108.56

Одлична идеја да се заштити кршливи предмети.Баферот колони е празен кога примате тоа, треба пумпа со се

DEN 532.32

Тоа може да се користи во домови, продавници, училишта, заводи, и насекаде каде што треба превоз.Превозот

DEN 900.00

Идеален за кршливи предмети.Заштитен балон поставата заштитни мерки производи.Отпорен на punctures, влага и

DEN 2512.08

Брановидни Влошки, Ѕид Тип Двојна Ѕид, Ширина 48 Во Должина Од 72 Во, Дебелина 9 / 32 Во, Одборот Тест 48 Ект, Св

DEN 808.08

ЛЕСНИ, ОТПОРНИ & ОБНОВЛИВИ : .Перница пакување обвива се направени од дебел, но со ниска густина полиетил

DEN 1254.72

ЛЕСНИ, ОТПОРНИ & ОБНОВЛИВИ : .Перница пакување обвива се направени од дебел, но со ниска густина полиетил

DEN 753.60

ПЕРНИЦА MAILERS Со надворешни воздушни меури за заштита на вашата содржина, овие поли mailer превозот коверти

DEN 654.72

【Материјал за пакување за кревка предмети】 Овој Меур Амортизирање Заврши Тркалаат делува како додаде

DEN 1634.40

Заштитен балон торбичка обезбеди извонредна заштита.Овие пошта се многу лесни а сепак силен за да ги за

DEN 959.76

Меур ролни 1 / 2" големиот меур перфориран.Перфорирани секои 12".направени со 100% рециклира материјали.USABubble

DEN 1382.40

3 / 16" x 12" x 2100' 2100 FT Мала Црна Меур Соочи Амортизирање Заврши тека LIBON1 STORE.Формат : Roll Ширина : 12" Карактерист

DEN 2246.64

Одлична идеја да се заштити кршливи предмети.Баферот колони е празен кога примате тоа, треба пумпа со се

DEN 479.76

Количина е 5pk на Избрани Scentos Меур.Големина : 8 fl поpk.Количина е 3 , Scento Борови Меур 8ozs.Количина е 1 Цреша Scentos