.

.

Со попуст
Козметички Шминка Четки Поставите Професионални козметички Руменило во Прав Concealer Четки 7pcs

Козметички Шминка Четки Поставите Професионални козметички Руменило во Прав Concealer Четки 7pcs

DEN 366.96

Од стока
Во магацинот

На строго избраниот материјал е направен од растителни влакна свила, мека и кожа-пријателски.Усна четка ја истакнува формата на усните и ги прави шминка повеќе добри.Тоа има силна прав адсорпција моќ, и може брзо и рамномерно ја сочинуваат.Растителните влакна четка може да се чистат, не избледуваат, нема пената, и е издржлив.Сите четки се направени од високо-квалитет на коса, која не му наштети на кожата.На уникатно дизајнирани шминка четка е прилагодена за различни делови на лицето.Ќе бидете пријатно изненадени да се најде себе си како добра како и без шминка.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Шминка Четки Сет Кол : 7pcs Четка Рачка Боја : Розова Материјал : ABS Пакет Листата : 7 x Шминка Четки 1 x Складирање Торба.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 359.76

Ограничено издание Сет со 6 четки, внимателно curated да се создаде glamouroочи.Инспириран од етеричните iridescence,

DEN 8930.40

Ве молиме купувачите 2 копче за батерии со себе.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 сет на шминка четка box

DEN 1915.20

Мали четки се повеќенаменски.Ви овозможи да се постигне беспрекорно, професионален изглед на шминка пр

DEN 407.76

Fashional и Цврсти Рачка : Овие професионални четки за шминка се внимателно направена со одржливо извори дрв

DEN 4896.00

Нежен, кожатапријателски, неиритирачки 100% сосема нов.Мека, природен и здрав.Нашите четка е лесно да се ч

DEN 1607.76

Ако имате било какви прашања во врска со нашите четки, ве молиме да бидат слободни да контакт.Тие се нави

DEN 2825.52

Удобно се справи со дизајн.Лесен за употреба и преносни.Мека и свиленкаста на допир,четки се густи и во о

DEN 840.00

Четка материјал : синтетички влакна.Количина : 5 / 50 парчиња.Материјал : синтетички влакна.Рачка материја

DEN 131.76

[четири во еден козметички четка поставите] овој четири во еден козметички четка помага да се создаде уб

DEN 4313.04

Удобно се справи со дизајн.Лесен за употреба и преносни.Мека и свиленкаста на допир,четки се густи и во о

DEN 575.76

Тоа е идеалната големина за да навивам во патна торба или да чувате во вашата чанта за touchups во текот на д

DEN 359.76

Идеален за Денот на Мајката подароци.На допир е мека и свиленкаста, четка е густа и добро обликувани.Лог

DEN 143.76

одберете висок квалитет на влакно на косата, богата со влакна, нежен допир, парична казна влакната, не че

DEN 174.96

Висок Квалитет на Материјали И Изработка : и безопасно, може да се применува тоа многу повеќе правилно и

DEN 787.20

Производот Категорија : Козметички Сет Четка.Број на четка групи : 10 Четка Материјал : Вештачки Влакна.Че

DEN 297.36

[Удобно користење] Меки и удобни четка косата може рамномерно да ги собереш на прав и се меша тоа е норма