.

.

Со попуст
Издржливи Тексас Жан Алатка Престилка со 4 Џебови Водоотпорен Прилагодливи Платно Лесна Работа Престилка Сина

Издржливи Тексас Жан Алатка Престилка со 4 Џебови Водоотпорен Прилагодливи Платно Лесна Работа Престилка Сина

DEN 373.68

Од стока
Во магацинот

Платно,Тексас,Полиестер,Памук.ИЗГРАДЕНА ДО ПОСЛЕДЕН : 65% памук, 35% полиестер, дебели ретро тексас ткаенина.Издржливи&Лесен .Изградба на квалитетот што се евтини, престилки може да одговара!.ГОЛЕМИНА : Лигавче престилка мерки 30in(76cm) Висок, 27in(68.5 cm) Широк , со Две беа 25,5 во(65cm) Долго Половината Рака и Прилагодливи Вратот рака 22.4 во(57cm) за целосна покриеност и унисекс големината.ГОЛЕМИ ЏЕБОВИ : 4 Големи џебови во предни (9.8 инчи висок x 14.17 инчи широк). "Кенгур" стил рака џеб.Машина перат.Двојно stitched џебови.Дебела врвот и на дното hems за сила и структура.ШИРОКА УПОТРЕБА : Професионални & комерцијална употреба.Скара престилка, жан престилка, скара престилка, bbq престилка, кујна престилка, готви престилка, готвач престилка, професионални престилка, серверот престилка, бразилецот престилка, ресторан престилка, пекарите престилка, barista престилка, месар престилка, уметник престилка, бруер престилка, мажи престилка, преголеми престилка за скара господар, човек престилка, уметност smock, уметник престилка, престилки за мажите, xl престилка, и повеќе.Тешки, но удобна, Ова Трајни Тексас Професионална Одделение Престилка може да ве заштити додека сте занает кулинарски ремек-дело, без да се жртвува вашата удобност.Совршен за готвачи, готвачи, пекарите, касапи, конкурентни grillers и BBQers, се произведуваат, бармени, и brewers.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 232.56

Spacer Монистра : Овие метал бисери мазна дизајн, обично се користи за да се одржи повеќе ѓердан од бисери и

DEN 311.76

Компатибилен со Sony NPFP50 NPFP30 NPFP51 NPFP70 NPFP71 NPFP90 NPFP91 и Sony DCRDVD103 DCRDVD105 DCRDVD202 DCRDVD203 DCRDVD205 DCRDVD304 DCRDVD305 DCRDVD403 DCRDVD404 DCRDVD40

DEN 8834.16

Категорија; Играта Користат Опрема 2018 Индијанаполис Colts Malik Курва #29 Игра се Користи Бела Панталони 32 DP0407

DEN 1679.52

Она што е во Box Freud 99513 QuadraCut 23 / 4 Инчен Кол.Резултатот е неверојатно мазни заврши дека не бара rework.извршув

DEN 3215.76

Раката е до 11 инчи, може да се продолжува согласно вашите потребни.(3 X 5 X 7 X 10 X За вашиот избор) овозможува

DEN 317.28

Содржи (2) 28 унца шишиња на бања почиста.Ги отстранува мувла + mildew дамки и помага да се распушти сапун ѓубр

DEN 311.76

Ткаенина торба со мрежа пред и јаже се справи.Модерен дизајн става вашиот шише на екранот.Големина : 4" x 4"

DEN 191.76

Поништуваат.Прави 2 проекти и доаѓа со (1000) монистра, (1) pegboard, пеглање хартија, моделот на состојба, и лесн

DEN 115.44

Дизајнирана за да обезбеди одлична осветлување на објектот.Значи за 12 volt систем.Лесен за употреба.Лесен

DEN 345.36

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Оваа кожа писмо печат е направен од легиран челик, што е сигурен во употре

DEN 2035.20

Тип : Core Вежба Малку.Материјал : Карбид.Употреба : За Дупчење Дрво.Материјали : Дрво.Број На Модел : Дупка В

DEN 959.76

●Вртете го телефонот носителот на прстен светлина.●Следниот елемент на топката заеднички врз база тог

DEN 359.76

ОСИГУРАЧ ТОА.Поттикнува Креативност и Благодарност Дизајн, спојување и подарок еденнаеден вид картичк

DEN 1078.80

Комплетна виски поставите надградби пожарникар живот.Страшни пожарникар подарок сет за во пензија, стр

DEN 215.76

【Лесно да се инсталира】2жица конекција, црна е Земјата и црвена е Позитивен; Секое прашање pls се чувству