.

.

Со попуст
Златна Гроздобер Стакло Lidded Кутија Работ Хривнија Keepsake Декоративни Накит Екранот Персоналните Големи Јасно Правоаголна Кутија Прстени Златна Нараквица Организа?

Златна Гроздобер Стакло Lidded Кутија Работ Хривнија Keepsake Декоративни Накит Екранот Персоналните Големи

DEN 615.84

Од стока
Во магацинот

КЛАСИЧЕН И КВАЛИТЕТ : Ова Правоаголник екранот е стакло заокружува со златна месинг.Чисто стакло екранот кутија совршено да се користи како свадба кутија и keepsake кутија во вашиот прв дом заедно.Мозаик стакло ќе немаат клима-slake и нема боја исчезнува проблем.Нето тежина е 21oz / 590g.Големината е 8x4.5x2in / 20.5x11x5.5cm.РАЗНИ УПОТРЕБА : Earring, ѓердан, anklet, нараквица, прстени, контактни леќи, губење на бендот, богатство, итн.Тоа добро го организира сите ваши скапи работи.Исто така, го користат ова како накит организатор и чување на накит кутија за накит организатор накит екранот.Направи можете лесно да се заштити вашите скапоцени нешта безбедно.Подарок ЗА ПРИЈАТЕЛИ На : одлична дизајн често се користи како фантастичен подарок за Свадба, Денот на Вљубените, Свадба Ден, Божиќ.Велигден, итн.Рачно изработени обоено стакло keepsake кутија направени со доведе слободни лемење за заштита и животната средина.ЛЕСНО ДА се ИСЧИСТИ & СПАКУВАНИ ДОБРО : Секој објект е преполна доста добро и заштитени во совршена состојба.Произведени од издржлив и дебело стакло кој е лесен за одржување, ќе можете да ги избрише организаторот со влажна крпа.ДОБРА УСЛУГА : Брза Испорака и светска класа услуги на клиентите. 100% ПАРИ гаранција за враќање и Бесплатно нема-кавга живот замена за било кој квалитет на проблемот.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 472.80

Уникатен шапка облик дизајн, мали и исклучителна, лесен за носење, и не го окупира просторот.Може да се с

DEN 2203.20

Направени од смола, структурата е здрав и може да бидат поставени за долго време.Едноставен дизајн може

DEN 790.80

СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА ЖЕНИТЕ Ако сте во потрага за одржување на подарок идеја.ГАРАНЦИЈА : Вашето задоволст

DEN 168.00

Широк избор на овие накит приврзоци овозможува да се истражуваат границите на дизајн и изработка во вис

DEN 1151.76

Тоа е рачно изработени од најдобрите и квалификувани занаетчии да се најде во Италија.На врвот на прозо

DEN 1584.00

5 cm Features : ●Дрвени мазен надворешен со појас и крои детали ▲ Ако имате било какви прашања, ве молиме конт

DEN 168.00

Подарок заврши.Ова јајце pendant ќе поднесе жалба на жените и мажите подеднакво.Објектот мора да се врати в

DEN 359.76

Answer : ___________________________ Note : Ова е DIY дијамант сликарство накит кутија, тоа не е завршена, ќе треба да го заврш

DEN 1452.00

Не грижете се, тоа може да се врати со еден многу едноставен метод : земете парче од калај фолија (на кала

DEN 790.80

Ние гарантираме за тоа и така прават нашите клиенти.Тоа е домот тока, убави големи огледало и мазна диза

DEN 3916.80

7 инчен(L) x 4.Бои може да изгледа различно во зависност од светлината и како на листата се гледа.Совршен по

DEN 1039.20

* Димензија : 30×19×25cm Материјал : се Направени од издржлив дрво, ова организатор има уникатен стил, прикри

DEN 228.48

Предмет Тип : Накит Случај.Материјал : Смола.Стил : Моден Стил.Боја : Транспарентна.Пол : Унисекс.Стил : Мод

DEN 3458.40

Овој накит организаторот може да се одржи речиси сите различни накит и додатоци.Се оптимизира Детали : и

DEN 11976.00

9 инчен (23mm) ширина ❤ ❤Калинка претставува живот, регенерација, среќа, вечноста, среќа, љубов рачно изра

DEN 2205.60

Смешни знаци ќе направи да се чувствувате леснотија.Домакинска Работа Коцки.Забелешка : ве Молиме чувај

DEN 1151.76

Мелодија : 36 забелешка движење (ве молиме изберете над опција за достапни песна наслови).Дрво пломба : Кл

DEN 335.76

Вклучува 1 Нептун накит носителот на плажа со е лесно да се отвори дрвени капак.Поставен плажа подарок к