.

.

Со попуст
Woodland Scenics Свадба Букет Фрли ХО Скала

Woodland Scenics Свадба Букет Фрли ХО Скала

DEN 452.40

Од стока
Во магацинот

WDS1932. БРЕНД НОВИ ВО КУТИЈА!!!НИКОГАШ НЕ КОРИСТАТ!!!. (6) ИЗБРАНИ ЛИЧНОСТИ.МЕРАЧ : ХО КОЛОСЕК.Овој сет на Хо Бројки е обликувана со детали и се рачно насликани со висок детали.Само лепак и поставени во место.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1919.76 -9 %

Ајде деца да научат Приказната на Македонскиот и го прослават на Лунарната Нова Година ритуал со овој Л

DEN 1550.40 -9 %

19mm (3 / 4)Пакетот Вклучува : 10 Парчиња Модел Cars100 Парчиња Човечка Figures Note : Предупредување : Гушење Опасност

DEN 212.16 -9 %

Пакет Димензии : 2.3 H x 7.1 L x 4.3 W (сантиметри).Пакет Тежина : 0.03 фунти.Спремензаместо, освен за unpainted предмети.

DEN 558.48 -9 %

Скала 10678 фигура.Точни скала 10678 ХО скала 1 : 87 Не е играчка; дизајниран за собирачи на возраст над 14 години