.

.

Со попуст
Флеш се Намали Рутер Малку, Grooving Имајќи Директно Битови 4Pcs со Складирање Кутија за Иверица за Лесни Работи за Дрво

Флеш се Намали Рутер Малку, Grooving Имајќи Директно Битови 4Pcs со Складирање Кутија за Иверица за Лесни Работи

DEN 590.16

Од стока
Во магацинот

Точни Рамнотежа И Работење : Легури машина главата со топлина отпорни слој, дојде со долготрајни перформанси, на острината и издржливи, точни рамнотежа и работата. За Директно Намалување на Работата : Шема малку е многу погоден за правење на ѕид здолниште жлебови и сите видови на директно намалување на работата на сите композитни материјали, иверица, тврдо и softwood2.На легура сечилото користат висок степен на заварување, со високо сечење точноста и добра finish4.Со Кутија за Складирање : 1/4in месо тело со дијаметар 19mm сечилото дијаметар, опремени со кутија за складирање, погодно за вас за користење, носење и чување.Добар Финиш : директно тешко се справи со се издржливи и отпорни на абење.За Директно Намалување на Работата : Шема малку е многу погоден за правење на ѕид здолниште жлебови и сите видови на директно намалување на работата на сите композитни материјали, иверица, тврдо и иглолистен. Точни Рамнотежа И Работење : Легури машина главата со топлина отпорни слој, дојде со долготрајни перформанси, на острината и издржливи, точни рамнотежа и operation5. Добар Финиш : директно тешко се справи со се издржливи и отпорни на абење.Погоден За Planer : Супер долга права planer вежба малку со имајќи е погодна за CNC, рачни и десктоп преносни planer, се многу практични.75 во Пакет Листата : 4 x Флеш Трим Рутер Bit4 x Складирање Кутија.Функција : 1.

Детални спецификации

Item Type:
Flush Trim Router Bit
Material:
Main Body
Specification:
Shank Diameter:
1/4in
Blade Diameter:
Approx. 19mm / 0.75in
Package List:
4 x Flush Trim Router Bit :
4 x Storage Box :
Додатоци на производи
DEN 335.76

Совршен за на отворено или travel Occasions : Погоден за мајката и бебето се случува надвор, патуваат, кампување,

DEN 359.76

【КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】 Квалитетен материјал : исклучителна Долги Тенки Cupcake Свеќа направен од висок к

DEN 239.76

Индијанаполис Colts.Мајкл Pittman Jr 2020 Panini Феникс Оган Пукна Фудбал Картичка.Соберат целата собата и се погле

DEN 1679.52

Брана за заштита на ѕидови, мебел и машини од влијание со коли и платформа камиони.Гума за еластичноста

DEN 623.76

Железо 6 Парчиња L Агол Загради, Железо, површината црна прав обложени.Должина : 4"(100mm), Висина : 2"(50mm), Ширин

DEN 3359.76

Овој уметнички девојка креветчето постелнина поставите користи сензационални колекција ексклузивни б

DEN 2639.76

ВОЗИЛОТО КОМПАТИБИЛНОСТ Фарови собранието компатибилен со 2003 2004 2005 2006 2007 Спогодба; висок зрак режим 9005

DEN 1598.40

Карактеристики : Оваа четка за заби е лесен за носење, со мека коса и удобен зафат, кој може да ви помогне

DEN 215.76

Памук Смеса.Копче затворање.Материјал : Памук смеса.симпатична бебе девојка момче првиот вљубените обл

DEN 238.80

6 дек обновлив Canasta играње картичка послужавник.Направени од издржлив, јасно пластика.Димензии : 7.5(L) x 5(W)

DEN 383.76

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Материјал : 60%памук и 40%полиестер мека бранеа руно внатре.М

DEN 311.76

Ткаенина торба со мрежа пред и јаже се справи.Модерен дизајн става вашиот шише на екранот.Големина : 4" x 4"

DEN 479.76

Удобно Руно за рекреативни и секојдневен носат.Еластичен корселе и врзани нозе ќе остане на своето мест

DEN 8834.16

Категорија; Играта Користат Опрема 2018 Индијанаполис Colts Malik Курва #29 Игра се Користи Бела Панталони 32 DP0407

DEN 333.12

Боја : Шарени.❁Сет на 7 Пакет се вклучени 7 различни видови птица играчки (1x Виси Висечки мост замав, 1x др

DEN 359.76

7 инчи и 12.Карактеристики : Материјал : хартија во Боја : како на слики прикажани Големини : прибл.Широк сп

DEN 1636.80

р сè што треба да знаете во врска со Sync 3 и Android Авто / Apple Car Play SYNC 3 Надградба : Овој систем содржи интегрир

DEN 1679.52

Она што е во Box Freud 99513 QuadraCut 23 / 4 Инчен Кол.Резултатот е неверојатно мазни заврши дека не бара rework.извршув

DEN 317.28

Содржи (2) 28 унца шишиња на бања почиста.Ги отстранува мувла + mildew дамки и помага да се распушти сапун ѓубр

DEN 624.00

【Гласовна Контрола】 Компатибилен со Алекса и Google Асистент.Едноставен дијалог може да се претвори ваши

DEN 119.76

Класичен : Класичен дизајниран за замена бендови за Fitbit Полнење 4, Полнење 4 специјално Издание, Полнење 3

DEN 959.76

●Вртете го телефонот носителот на прстен светлина.●Следниот елемент на топката заеднички врз база тог

DEN 863.76

Full LED Тркала Страна Маркер Светилка Домување.Карактеристики : ✅Карактеристики : Чад Леќа; Килибар ПРЕДВ

DEN 232.56

Spacer Монистра : Овие метал бисери мазна дизајн, обично се користи за да се одржи повеќе ѓердан од бисери и

DEN 1382.40

Предности : автомобил слепа точка огледало е опремен со прилагодливи ротирачки заграда, кој може да рот

DEN 479.76

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Овие момчиња joggers се направени од супер удобно и дише руно ткаенина која ќе го задржи уд

DEN 2073.60

Се повикува, се приклучат на Vo IP разговор, и да стримувате музика безжично преку Bluetooth додека претрес игр

DEN 7006.80

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз