.

.

Со попуст
Л&ЉУБОВ Силикони Промешајте Стапови Лицето Маска Мешајќи Прачки, Обновливи DIY Алатки, Примена на Смола за Мешање, Боја, Правејќи Сјајот Tumblers Чаши, Уметности, Занаети

Л&ЉУБОВ Силикони Промешајте Стапови Лицето Маска Мешајќи Прачки, Обновливи DIY Алатки, Примена на Смола за

DEN 146.16

Од стока
Во магацинот

Спецификација : Материјал : silicone Color : како што е прикажано во pictures Quantity : 4 парчиња.Широка примена : Ова мешање род е погодна за мешана смола, боја, течни, епоксидни, кој е биде примена за лицето за шминка материјали, лосион за тело, тело путер и други DIY производи за нега на кожата. 【Висок Квалитет 】 : Овие маска промешајте клуч е направен од ВИСОК квалитет со силиконска, без мирис и без штета, тоа е толку мека и удобна дека нема да му наштети на вашето лице со нежни апликација. 【Лесно да се Справи со】 : По употреба, Исплакнете го со вода и избришете ја со хартија. 【Практичен Дизајн】 : Ова мешање род има spatulas дизајн, лесно да се земе точна количина на производи од теглата, Додека таму е рамен се справи, што е погодно за да краен случај и промешајте.Карактеристики на производот : Простор за зачувување и корисна : Оваа алатка поставите лесно може да се вклопи во мал шминка перниче или во рачна ташна, без разлика дали сте на патување или за краток одмор, можете да ги носите со вас и не грижете се, тоа е премногу голема што зема премногу простор. 【Шарени Поставите】 : Секоја продажба единица содржи 4 парчиња во 4 различни бои, доволно боја избори за да го изберете секојдневно.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 302.16

Име на производ : дрво жито Автомобил Копче Фоб Покрие Case Color : brown Internal материјал : superfiber skin Product големина :

DEN 562.80

Големина на : 11.3cmx1cm.Материјал : акрил.Количина : 10 / 100pcs.дебелина : 1.8 mm.Пакет : 10 / 100pcsx Ice Крем Стапчиња.Пакет

DEN 239.76

Користете миксер да се меша вашата бои.Пакет Големина : прибл 9.5 x 7 x 2cm / 3.74 x 2.76 x 0.79 инч.Материјал : Пласти

DEN 203.28

Торба на 250 3.5" директно, мазна тврдо занает стапчиња.Одлично за изработката, око веѓата восок applicators, спа

DEN 1679.76

Се справи со Должина : 11cm (приближно).Дрвен Стап Должина : 36 до 37" Со кожа Случај.Боја : Антички месинг завр

DEN 960.00

Оваа трска Максималната Должина е 37 Инчи Долго.Трска е Совет Големина е 18mm.Се Препорачува Корисникот Те

DEN 263.76

На обоени занает стапчиња се полира многу пати да се направи површината мазна, не burrs, лесно да се намали,

DEN 455.76

Можете да креирате различни украси во свој стил, тогаш испратете ги овие заврши занаети на вашето семеј