.

.

Со попуст
Механички Делови Продолжување на Компресија Пролет 2 парчиња-Повеќе спецификации Продолжување Пролет 1.2 mm Дебелина Мали Тензии Извори 150/160/180/200/280/300мм Челик Долги П

Механички Делови Продолжување на Компресија Пролет 2 парчиња-Повеќе спецификации Продолжување Пролет 1.2 mm

DEN 1331.28

Од стока
Во магацинот

Надворешниот Дијаметар : 10мм,Жица со Дијаметар : 1.2 mm.Големина : CSx ODx Length.OD : 10мм OD.CS : 1.2 mm дебелина.Должина : 150/160/180/200/220/240/260/280/300мм.Надворешниот Дијаметар : 10mm Material : Steel Model Број : 1.2 mm КС,10мм OD,150-300мм Length Wire Дијаметар : 1.2 mm DIY Материјали : Metalworking Name : Продолжување Spring Material : Пролет steel Size : CSx ODx Length CS : 1.2 mm thickness OD : 10мм ODLength : 150/160/180/200/220/240/260/280/300mm Type 1 : Тензии пролет со hooks Type 2 : Мали тензии springs Package : 2 парчиња продолжување springs Product information Size : 1.2x10x160mm Item Weight0.035 ounces Manufacturer SLC-та.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1732.80

Не е лесно да ' рѓа, се повеќе издржливи.Примена : широко се користат за алатки и опрема, рачни алатки, авт�

DEN 160.80

Малку магнетни не ' рѓосувачки челик 302 според ASTM A313 за поголема отпорност на корозија од челик музика жи

DEN 544.80

Издржливи и долг животен век.Мал и лесен, лесно за чување и носат.Големина : жица со дијаметар (0.5 mm), надво

DEN 166.08

Високо магнетен челик музика жица според ASTM A228 за поголема сила од нерѓосувачки челик.Целосен пресврт ц

DEN 770.40

Големина : жица со дијаметар од 4 мм, 30 mm надворешен дијаметар должина (вклучувајќи кука) 100 mm.Материјал : п

DEN 638.88

Издржливи и долг животен век.Мал и лесен, лесно за чување и носат.Големина : жица со дијаметар (1.5 мм), надв

DEN 595.20

Тип : Dual кука, Жица со Дијаметар : 2,5 mm / 0.10 инчен; Надворешниот Дијаметар : 18mm / 0.71; Слободни Должина : 80mm / 3.15

DEN 576.00

Издржливи и долг животен век.Мал и лесен, лесно за чување и носат.Големина : жица со дијаметар (1.2 mm), надво