.

.

Со попуст
СТРЕЛАТА Boaacoustic Боровинки Серија 6N OCC 3,5 ММ Машки да 2RCA Машки High-End HiFi Кабел - 3.2 ft/1M

СТРЕЛАТА Boaacoustic Боровинки Серија 6N OCC 3,5 ММ Машки да 2RCA Машки High-End HiFi Кабел - 3.2 ft/1M

DEN 2053.20

Од стока
Во магацинот

СТРЕЛАТА Boaacoustic боровинки серија-кабел : напредна технологија од Германија. 6 N OCC : На задебелена 6 N еден кристално бакар диригент има двојно-обложени нето структура, која ефикасно изолатите електромагнетни пречки и е богата со звук. 24 K Злато Позлатен Приклучок и памук штит : Со 24 K злато позлатен и корозија-отпорни позлатени 3.5 mm конектор за чист, јасен звук и минимална јачина на косата.И овој кабел се користи високо-одделение памучни ткаени мрежа за заштита на жица.Одличен Квалитет : школка е направен од високо-одделение боја легура која ги штити обвивка од корозија и легури има висока цврстина, кој го направи кабел повеќе издржливи.Произведени во Германија.Одлична performence : Користење на висока-перформанси, намалување на шумот технологија, звукот е стерео и квалитетот е полн со изобилство слоеви.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 239.76

35 mm до РКА Кабел, 6.35 mm до РКА адаптер е позлатени интерфејс, кој го подобрува стабилноста на сигналот пре

DEN 263.76

【Совршен Конектор】 : РКА Кабел карактеристики на корозијаотпорни 24 K позлатени fullметал конектори, не с

DEN 249.84

Тоа, исто така, има моделирани и Жолта бојакодирани со позлатени конектори.14 lbs) да се минимизираат ВКУПН

DEN 138.00

●ПРАКТИЧНА ПРИМЕНА : Совршен за РКАкомпатибилни уреди со помошен конектор за постоела РКА конекции как

DEN 113.04

Работи добро со ниска фреквенција апликации.Вирус олеснување чизми.Никел Позлатен контакти, жица OD : 3.0 m

DEN 1034.40

Ова е кабел се користи само 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите / 60 Дена Слободна Размена Со Платена П

DEN 383.76

Топло Совети : ①Please се обезбеди компатибилност и правилно функционирање на сите поврзани уреди.Излез к

DEN 191.76

Сосема нов висок квалитет на кабел.3 x РКА Машки (Приклучок) до 3 x РКА Женски (Jack) композитен кабел, Идеален

DEN 143.76

6.35 mm моно машки приклучок 2начин РКА splitter.Може да се користат dual РКА plug работа да 6.35 mm џек & штекер.Ниска с

DEN 191.76

Yeworth AV композитен кабел USB за да 3 РКА машки адаптер кабел ви овозможува да гледате слики и видео записи о

DEN 340.80

Компатибилен со видео или аудио опрема со РКА тип приклучоци : DVD плеер / рекордер, ВИДЕО, ТВ, видео камер

DEN 237.60

1 Машки 2 Женски РКА Splitter.Кабелот е многу флексибилни за да се наведнуваат.Дава безбедна конекција и буча

DEN 1783.20

Сосема Нов, не се користи, висок квалитет.Поврзување на вашиот пренослив MP3 плеери со овој 3,5 mm приклучок

DEN 143.76

3метарски кабел вклучува лево / десно стерео пар на РКА приклучоци на секој крај.Заштитените да се зачув

DEN 599.76

Елита Аудио PRO 100% OFC Бакар 2 Каналот Y Splitter (2 Машки на 1 Женски) РКА Аудио Interconnect Стерео Кабел со Тројна Зашт

DEN 191.76

Погоден за аудио опрема како што се subwoofer, автомобил аудио, видео рекордер, ТВ, ДВД, итн.Конектори усвојув