.

.

Со попуст
Сенки Четки 12Pcs Шминка Четки Алатка Корисни за Девојки Подарок за Салон за Секојдневниот Живот за Секојдневна Употреба

Сенки Четки 12Pcs Шминка Четки Алатка Корисни за Девојки Подарок за Салон за Секојдневниот Живот за Секојдневна

DEN 2059.20

Од стока
Во магацинот

Строго одбрани материјали за просперитетна косата се направи на растителни влакна свила, која е мека на допир и пријателски на кожата. Елегантен изглед, мека четка, и послушни шминка за шармантна шминка изглед.4 in Lip Четка : Прибл.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Шминка Brush Quantity : 12pcs Color : Голи pink Material : ABSSize : Прав со Четка : Прибл.0 in Eyelash Четка : Прибл.4 in Eye Сенка Стап : Прибл. На мека и кожа‑friendly растителни влакна влакната може да се мијат без бледнее и без пената.9 in Foundation Четка : Прибл.4 in Concealer Четка : Прибл.Елегантен изглед, мека четка, и послушни шминка за шармантна шминка изглед. Добра прав грчевито држејќи се за моќ имитира животински влакна скала структура, подобар стисок.4 in Highlight Четка : Прибл.На мека и кожа‑friendly растителни влакна влакната може да се мијат без бледнее и без пената.2 in Medium Сенки Четка : Прибл.3 in Package Листата : 12 x Шминка Четка.Добра прав грчевито држејќи се за моќ имитира животински влакна скала структура, подобар стисок.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 104.64

Без пролевање, со суровостслободен влакната кои се добро направени од мека синтетички влакна и издржли

DEN 508.56

Мазна и мека четка за коса, сеф и неиритирачки, удобно да го допре и да нема штета на кожата.Црна четка ра

DEN 359.76

Ограничено издание Сет со 6 четки, внимателно curated да се создаде glamouroочи.Инспириран од етеричните iridescence,

DEN 342.72

Големината е 21×13×2cm (должина x ширина x висина).Тоа е совршен подарок ღPerfect употреба : Овој производ е мног

DEN 4875.60

ОПШИРНА ПРИМЕНАова ратан се справи со четка е идеално да се применуваат во прав или руменило.ДОЛГА РАЧК

DEN 174.96

Висок Квалитет на Материјали И Изработка : и безопасно, може да се применува тоа многу повеќе правилно и

DEN 239.76

Професионални concealer четка, мултифункционални двекрај црна concealer четка, се меша со вашиот омилен креми и

DEN 359.76

Количина : 1 buc се Вклучени : 1 x шминка Четки Со Торба Како да се исчисти шминка четки : 1.Рака Материјал : Ал

DEN 599.76

BUYANA 14 шминка четка во собата е погоден за основање, сенката за очи, concealer, руменило или да се загуби во пра

DEN 398.16

Пренослив,лесно да се земе во текот на патувањето.Четки се направени од синтетички влакна за траен перф

DEN 148.08

Спецификации : ❤ збир на шминка четка за да се задоволи вашата дневна шминка барање.Вклучувајќи четка з

DEN 7938.24

Добра шминка додатоци за жени и девојчиња, погоден за професионални или домашна употреба.Совршен подар

DEN 828.00

❤Тоа е повеќе ергономија,лесни,не се лизга и издржлив,лесен за контрола за долго време.Лесен за складир

DEN 76.32

МЕКА и СВИЛЕНКАСТА на допир, четки се густи и во облик на добро.Жлебови во дното на јајце.прецизното око

DEN 3714.96

Четка : додавање чиста растителни влакна коса.Спецификација : 13 четки + четка пакет.Не е лесно да се гребе

DEN 887.76

11парче професионална одделение шминка четка во собата, секој рачно изработени за употреба со шминка ум

DEN 4313.04

Удобно се справи со дизајн.Лесен за употреба и преносни.Мека и свиленкаста на допир,четки се густи и во о

DEN 1607.76

Ако имате било какви прашања во врска со нашите четки, ве молиме да бидат слободни да контакт.Тие се нави

DEN 359.76

Идеален за Денот на Мајката подароци.На допир е мека и свиленкаста, четка е густа и добро обликувани.Лог