.

.

Со попуст
Викинг Електроника VK-E-1600-30A-EWP E-1600-30A со Подобрена Заштита на Времето - NEW - Белата Кутија - VK-E-1600-30A-EWP

Викинг Електроника VK-E-1600-30A-EWP E-1600-30A со Подобрена Заштита на Времето - NEW - Белата Кутија - VK-E-1600-30A-EWP

DEN 11351.76

Од стока
Во магацинот

- Викинг Нерѓосувачки Челик Итни Телефон со Зголемена Временски Заштита - АДА Согласност - Одделение 2 брајово писмо Лебл за оштетен вид - Рамна Гора - Handsfree - Dialer Најавувач - Non-volatile дигитални глас најавувач со 16 секунди на глас меморија - Напредно повик напредок detection - Телефонска линија напојува - Non-volatile Е2 меморија (без батерии задолжително)- Допир Тон или пулсот бирање - го Бира и до 5 броеви за итни случаи - Циклуси преку бекап за итни случаи и не-итни броеви на зафатен или не-одговор - Виси на КЗК тишина сигнал за зафатено dial тон time-out или Допрете Тон команда - Програмабилни на авто-одговор на дојдовни повици - Далечинско програмабилни - Продолжен температура опсег (-15�F до 130�F) - Централна Мониторинг Станица способност (бира 2 броја)- Посебен централната станица гласовно бирање број - Факултативна PB-100 Избирачки Систем available VKE160030 A.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 287.52

Лесна инсталација.RAM меморија е една од наједноставните начини да се надополни.Нема Оперативен Систем и

DEN 1391.76

DDR4 1x8 GB UDIMM, вкупно 8 GB.Фреквенција : 2666 MHz 19191943 1.2 V UDIMM.Доживотна Гаранција.Компатибилен со Intel и AMD.OLOy Memory OLOy

DEN 981.60

Капацитет : 2 GB.Брзина : DDR3 1066 MHz.Форма Фактор : 240 pin.Халоген Слободни,; ROHS; Гаранција : Живот 2 GB DDR3 PC3има око 85

DEN 1007.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 887.76

Fortinet Forti GateVM виртуелна апарат наменет за сите поддржани платформи 8 x v CPU јадра и да се (до) 12 GB RAM меморија.F

DEN 17519.76

Nemix Ram меморија 128 GB Kit (2x64 GB) DDR4 2933 PC423400 / 1.2 V 288Pin SDRAM.Компатибилен со Apple Mac Pro 2019 7,1 (28Core / 24Core / 16Core / 12Core).Мо

DEN 317.04

100% Компатибилен со лаптоп компјутери.БРЕНД НОВИ 2x 2 GB 4 GB PC26400 PC26300 DDR2 800 Mhz.Поддржува Dual Channel.Компатибилен с

DEN 190.80

Со цел да се вклопи стандардна големина на DDR2, DDR3 & DDR4 ДЕСКТОП DIMM модули.Секој случај ќе одговара за "еден"

DEN 13919.04

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 20327.76

Им даде на вашиот компјутер на најдобрите, доверба AТехника!.Секој ATech ram модулот е тестиран за целосна фу

DEN 287.52

Лесна инсталација.RAM меморија е една од наједноставните начини да се надополни.Нема Оперативен Систем и

DEN 1996.80

8 GB ( 1x 8 GB Модул ) DDR4 3200 MHz ( PC425600 / PC43200 AA ) DDR4 DIMM ( 288Pin ) и НеECC UDIMM ( Unbuffered DIMM ) 1.2 V DDR4 Стандарден Напон.Високи пе

DEN 321.36

Изработен од алуминиумска легура материјал може да се избегне стареењето и кревка проблем и може да се

DEN 1079.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 2639.76

16 GB KIT (2 x 8 GB) DDR4 2666 MHz PC421300 НеECC Unbuffered DIMM 288Pin 1.2 V Меморија RAM меморија.Дизајниран за LENOVO IDEACENTRE C5 14 IMB05 (Номинал

DEN 1319.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 1079.76

RAM Меморија Компатибилна за Acer Стремат 5 Про A51751 GP57 J0 Лаптоп ( PN : NX.H0 GET.003 ) 8 GB ( 1 х 8 GB Модул ) DDR4 2400 MHz ( PC419200 /

DEN 167.76

Капацитет : 1 GB.Форма Фактор : 200 pinSODIMM.Гаранција : Живот.Брзина : 533 MHz PC24200 1 GB DDR2 PC24200 200 pin 533 MHz НеECC Unbuffered SODIMM.

DEN 1007.76

ОДМАЗДА LPX е оптимизиран за широк компатибилност со најнови Intel и AMD DDR4 матични плочи.Секој IC е индивидуа

DEN 763.68

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 2615.76

Dual channel комплет 32 GB (2x 16 GB) DDR4 меморија надградба за десктоп компјутери.Г.Вештина Покровителство DDR4 е диза

DEN 2711.76

DDR3 L 1600 MHz PC3 L12800 204Pin Unbuffered Не ECC 1.35 V CL11 Двојна Ранг 2 Rx8 врз основа 512x8 Модул Големина : 32 GB KIT(4x8 GB Модули) Паке

DEN 1595.76

DDR4 1x16 GB SODIMM, вкупно 16 GB.Фреквенција : 2666 MHz 19191943 1.2 V SODIMM.Доживотна Гаранција.Компатибилен со Intel.OLOy Memory OLOy DDR

DEN 390.96

Samsung RAM Меморија Модул.Модел : M471 B5273 CH0CH9 Капацитет : 4 GB.Автобус Тип : PC10600 S.Состојба Забелешка : Used Samsung RAM Ме

DEN 3959.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им