.

.

Со попуст
EPOMAKER SKYLOONG SK64 64 Копчиња Топла Swappable Механички Тастатура со RGB позадинско осветлување, PBT Keycaps, Стрелките на тастатурата за Победа/Mac/Игри на среќа (Gateron Оптички Црна, Си?

EPOMAKER SKYLOONG SK64 64 Копчиња Топла Swappable Механички Тастатура со RGB позадинско осветлување, PBT Keycaps,

DEN 1896.00

Од стока
Во магацинот

Материјал : PBT + ABS.Составена од тим на млади играчи, софтверски инженери, и производ дизајнери кои сакаат техника gadgets, ние се утврдени за развивање на најдобрите производи кои капсулирало личност, функционалноста, и пристапност.Тежина : 768g.5 м USB Кабел.8 милиони бои во RGB светла, можете да даунлоадирате дополнителни светлосни ефекти да библиотеката и лесно да ги користите преку светлосни ефекти возачот.Незадоволни со тастатури во моментов таму, ние направивме наша крајна преносни, безжични и целосно индивидуализира механички тастатурата за да се исполнат сите на вашите дневни потреби.Нашата база на податоци е постојано ажурирање со различни светлосни ефекти.NKRO, целосно анти-ghosting, Gateron оптички преклопник. 16 Милиони RGB Осветлување.60% Изгледот Топла Swappable Тастатура.На PBT сублимација keycaps се на високо абразивни отпор и масло-доказ.Можете да се регистрирате како многу копчиња што можете да притиснете одеднаш, без да водат за исчезнати од ликовите во различни режими.Конекција : USB Тип-В.Ние нудиме Gateron Оптички прекинувачи, кои се многу меки и притиснете отколку традиционалните Gateron прекинувачи, и имаат подолг животен век од 100 милиони тастатурата.Ќе се целосно опремени за да ги уништи тоа на работа и во играта, ергономски дизајн за долго време се користи без замор.Skyloong ќе продолжи да се стреми да стане најголема меѓународна производителот на механички тастатури и да се достави најдобри персоналните пишување искуство.Ова е важно, бидејќи тоа значи keycaps ќе трае со години, и на печатените и на нив нема да исчезнат.На SK61/61 S карактеристики RGB осветлување со 16.Hotswappable механички тастатура.Вашиот макроа и изгледот мапирање засекогаш ќе го револуционизира како ќе комуницирате со вашата програма софтвери и игри.И понатаму да го персонализирате вашиот пишување искуство, можете да се прошири до три FN функција на копчиња.5 м USB Кабел Големина : 295 * 105 * 45mm Weight : 768g Забелешка : hotswap функција важи само за Gateron оптички прекинувачи.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 335.76

Совршен за на отворено или travel Occasions : Погоден за мајката и бебето се случува надвор, патуваат, кампување,

DEN 4172.40

Тип на производ : Плоштадот шише.Направен во сад.Произведени од страна на : QORPAK.Размислете Qorpak е Вакуум и

DEN 979.20

√ СУПЕРИОРЕН ЗАШТИТА ФУНКЦИЈА 9 H Цврстина Калено Стакло Заштитник ви даде подобро чувство на допир, Ант

DEN 2263.68

Тешко, издржлив пластични кутии се идеални за чување на делови организирани.Дизајниран за употреба на 12

DEN 1679.52

Брана за заштита на ѕидови, мебел и машини од влијание со коли и платформа камиони.Гума за еластичноста

DEN 115.44

Дизајнирана за да обезбеди одлична осветлување на објектот.Значи за 12 volt систем.Лесен за употреба.Лесен

DEN 383.76

Спореди Дел # 617 FJ140.Замена на филтер во собата за ајкула ракета работи како голем како на оригиналниот он

DEN 1636.80

р сè што треба да знаете во врска со Sync 3 и Android Авто / Apple Car Play SYNC 3 Надградба : Овој систем содржи интегрир

DEN 2073.60

Се повикува, се приклучат на Vo IP разговор, и да стримувате музика безжично преку Bluetooth додека претрес игр

DEN 191.76

Транспарентен боја направи тоа лесно да се види капацитетот на вашиот лепак.Може да се дадат точни лепа

DEN 1598.40

Карактеристики : Оваа четка за заби е лесен за носење, со мека коса и удобен зафат, кој може да ви помогне

DEN 590.16

Точни Рамнотежа И Работење : Легури машина главата со топлина отпорни слој, дојде со долготрајни перфор

DEN 863.76

Full LED Тркала Страна Маркер Светилка Домување.Карактеристики : ✅Карактеристики : Чад Леќа; Килибар ПРЕДВ

DEN 624.00

【Гласовна Контрола】 Компатибилен со Алекса и Google Асистент.Едноставен дијалог може да се претвори ваши

DEN 359.76

【КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】 Квалитетен материјал : исклучителна Долги Тенки Cupcake Свеќа направен од висок к

DEN 479.76

Удобно Руно за рекреативни и секојдневен носат.Еластичен корселе и врзани нозе ќе остане на своето мест

DEN 335.76

Flowy и меки здолниште со симпатична блузи, "јас сум среќен девојка", децата ќе се допаѓа многу.Големина : 3 T

DEN 959.76

●Вртете го телефонот носителот на прстен светлина.●Следниот елемент на топката заеднички врз база тог

DEN 119.76

Класичен : Класичен дизајниран за замена бендови за Fitbit Полнење 4, Полнење 4 специјално Издание, Полнење 3

DEN 2270.40

Забелешка : Ако има големи вибрации, тоа може да се олабави, па затоа не е препорачливо да се инсталира та

DEN 153.60

Пакет Димензии : 5.08 cms (L) x 6.35 cms (W) x 0.508 cms (H).Тип На Производ : Механички Сврзувачки Елементи.Пакет Количина

DEN 373.68

Платно,Тексас,Полиестер,Памук.ИЗГРАДЕНА ДО ПОСЛЕДЕН : 65% памук, 35% полиестер, дебели ретро тексас ткаенин

DEN 623.76

Железо 6 Парчиња L Агол Загради, Железо, површината црна прав обложени.Должина : 4"(100mm), Висина : 2"(50mm), Ширин