.

.

Со попуст
Алфа Armur 40 Мл (1.1 L) Шише за Вода Нерѓосувачки Челик пиење колба Двоен Ѕид Вакуум Изолирани од нерѓосувачки челик, храна колба Широка Уста Шише со Спортски Капак колба

Алфа Armur 40 Мл (1.1 L) Шише за Вода Нерѓосувачки Челик пиење колба Двоен Ѕид Вакуум Изолирани од нерѓосувачки

DEN 409.68

Од стока
Во магацинот

"Карактеристики на производот : Направен од висок квалитет на храна одделение BPA free 18 Cr-18 Ni / SUS 304 нерѓосувачки steel Double ѕид вакуум изолирани, чува топли пијалаци за до 15 часа и ладно за до 20 часа, кондензација free Width устата отвор за лесно refilling и чистење или додавање на мразот на вашиот drinks Multi намена спорт капак, се користи како слама капак или спорт lid Food одделение силиконски печат, 100% течење доказ, со воздухот се пропустливи дупка за непречено pouring Specifications : Материјал : 18 Cr-18 Ni / SUS 304 нерѓосувачки steel Keep топли пијалаци за до 15 часа и ладно за до 20 часа (време може да се разликува зависи од почетната течни температура и надворешната температура)Двоен ѕид вакуум кондензација free Capacity : 40oz не користите слама за Топол Пијалок!Боја : Black Package Вклучува : 1 x Вакуум изолирани од не 'рѓосувачки челик шише". ✔ Повеќенаменски спортски капак, се користи како слама капак или спорт капак. ✔ Ширина устата отвор за лесно refilling и чистење или додавање на мразот на вашите пијалоци.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 299.76

На инспиративни време марк ве потсетува да пиете доволно вода во текот на денот, и јасно може да се види

DEN 95.76

Отворено Патување Вакуум Првенство Колба Капак Универзална Drinkware Куршум Од Купот Колба Капак.Овој Ваку

DEN 964.80

Можете да изберете омилен големина или боја што ви се допаѓа.Одговара на повеќето купот на носителите и

DEN 502.80

Изолираната шише за вода е одличен подарок за било кој повод Рака мие гимнастик пред првата употреба и п

DEN 1142.16

4 in Handle Должина : Околу [Двоен Слој Изолирани] двоен слој изолирани кафе може да го намали топлина на коса

DEN 839.76

➤Број на пакети : еден пакет.68inch, купот на капакот 1.➤Автозапечатување маска за да се спречи overflow и јавни

DEN 503.76

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

DEN 1055.76

Поради двоен ѕид изолација, од не ' рѓосувачки челик телото останува студена на допир со топли пијалаци

DEN 1028.40

·На термос го задржува течноста топла за 12 часа, и го задржува пијалаци ладни до 6 часа.Дури и ако шише за

DEN 503.76

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

DEN 527.76

Апликации : не ' рѓосувачки челик шише за вода дизајниран со уникатни модели, добар подарок за деца или в

DEN 503.76

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

DEN 719.76

Изолирани од нерѓосувачки челик, шише за вода задржи течноста ладна за 24 часа и топла за 8 часа.Poeticcity Поб

DEN 335.76

Што повеќе?На tumblers со капаци може да ви обезбеди подобро искуство со двојно ѕидови и вакуум изолирани ст

DEN 695.52

Безбедна капак со лесно отворање.Овие се официјални Шише за Вода 17 ОЗ лиценцирана од страна на грчки зае

DEN 503.76

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

DEN 688.80

Најдобар Подарок за семејството и пријателите.Разни бои и светли бои за вашиот избор.Преносни и издржли

DEN 599.76

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

DEN 743.76

【Вакуум Изолација】 : Направен од 304 висококвалитетни нерѓосувачки челик + двоен ѕид дизајн, антиscalding и

DEN 1116.00

Во тенџере телото е направено од нерѓосувачки челик и додатоци се направени од храна одделение PP матери

DEN 599.76

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

DEN 863.76

Тоа чува вашите пијалаци топла за 3 часа и ладно за 10 часа.Од градските улици за да планински патеки, ова

DEN 599.76

⭐{КАРАКТЕРИСТИКИ} : Лесно пресврт вакуум печат за да нема протекување и spills, и помага да се задржи пијала

DEN 959.76

Боја : Шеќер Хорор Черепот Нерѓосувачки Челик Шише За Вода Материјал Опис : Изолирани Од Не ' Рѓосувачки

DEN 1036.80

Нашата 25 мл.нерѓосувачки спортски шише е совршен подарок за себе, вашето семејство или вашите пријатели

DEN 527.76

★ЗАБЕЛЕШКА★ Поради светлосни ефекти, monitor Settings, итн.Нашето верување е дека интересите на нашите клиент

DEN 503.76

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

DEN 415.20

【Креативен Дизајн】Нашите термички шише не е само издржлив, но исто така многу симпатична, шик и елеган

DEN 357.60

100% течење доказ BPA free обновливи refillable изолирани од нерѓосувачки челик, шише за вода / колба.на билатерал

DEN 599.76

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е