.

.

Со попуст
TIG Заварување Collet, Tig Заварување Додатоци, 10 КОМПЈУТЕРИ Факел Комплет 13N23 (3/32 инчи) Бакар Collet за WP9/20/25 TIG Заварување Факелот(10PCS)

TIG Заварување Collet, Tig Заварување Додатоци, 10 КОМПЈУТЕРИ Факел Комплет 13N23 (3/32 инчи) Бакар Collet

DEN 222.96

Од стока
Во магацинот

На 10pcs премиум квалитет TIG collets 13 N23 за 9/20/25 torches2.и, исто така, ќе се спроведе прецизен инспекции пред да замине на фабрика да се обезбеди квалитетот. 【Лесно да се инсталира】На бакар collet е лесна инсталација, висока сигурност, стабилни перформанси.Ве молиме да бидат сигурни да го користите. 【Обезбедување на квалитет】На 13n23 tig заварување факелот е 100% сосема нов и висок квалитет.Ве молиме да бидат сигурни да го користите Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : TIG Заварување Collet Material : Copper Specification : 13 N23 Model : WP9/20/25 Quantity : 10 PCSPackage Листата : 10 x TIG Заварување Collet.На tig заварување додатоци се користи со 3/32 инчен волфрам electrode, ве молиме да обрнете внимание на specifications4.Бакар collet е лесна инсталација, висока сигурност, стабилна performance5. 【Адаптација спецификации】На tig заварување додатоци се користи со 3/32 инчен волфрам electrode, ве молиме да обрнете внимание за да ги спецификациите. 【Прецизност во изработката】На tig факел делови усвојува прецизност ЦПУ обработка, стандардна големина, добро fitment.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2179.20

Лесен за Инсталација За инсталација е многу лесно со мали димензии и мала тежина, опремени со алуминиум

DEN 1598.40

Карактеристики : Оваа четка за заби е лесен за носење, со мека коса и удобен зафат, кој може да ви помогне

DEN 215.76

【Лесно да се инсталира】2жица конекција, црна е Земјата и црвена е Позитивен; Секое прашање pls се чувству

DEN 191.76

Транспарентен боја направи тоа лесно да се види капацитетот на вашиот лепак.Може да се дадат точни лепа

DEN 345.36

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Оваа кожа писмо печат е направен од легиран челик, што е сигурен во употре

DEN 959.76

●Вртете го телефонот носителот на прстен светлина.●Следниот елемент на топката заеднички врз база тог

DEN 359.76

ОСИГУРАЧ ТОА.Поттикнува Креативност и Благодарност Дизајн, спојување и подарок еденнаеден вид картичк

DEN 590.16

Точни Рамнотежа И Работење : Легури машина главата со топлина отпорни слој, дојде со долготрајни перфор

DEN 1636.80

р сè што треба да знаете во врска со Sync 3 и Android Авто / Apple Car Play SYNC 3 Надградба : Овој систем содржи интегрир

DEN 2399.76

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 979.20

√ СУПЕРИОРЕН ЗАШТИТА ФУНКЦИЈА 9 H Цврстина Калено Стакло Заштитник ви даде подобро чувство на допир, Ант

DEN 623.76

Железо 6 Парчиња L Агол Загради, Железо, површината црна прав обложени.Должина : 4"(100mm), Висина : 2"(50mm), Ширин

DEN 373.68

Платно,Тексас,Полиестер,Памук.ИЗГРАДЕНА ДО ПОСЛЕДЕН : 65% памук, 35% полиестер, дебели ретро тексас ткаенин

DEN 153.60

Пакет Димензии : 5.08 cms (L) x 6.35 cms (W) x 0.508 cms (H).Тип На Производ : Механички Сврзувачки Елементи.Пакет Количина

DEN 1958.40

ORIJEN Регионални Црвено ЗамрзнувањеСушени Куче Храна обезбедува исхрана богата и разновидна во суровини

DEN 2270.40

Забелешка : Ако има големи вибрации, тоа може да се олабави, па затоа не е препорачливо да се инсталира та

DEN 479.76

Удобно Руно за рекреативни и секојдневен носат.Еластичен корселе и врзани нозе ќе остане на своето мест

DEN 2263.68

Тешко, издржлив пластични кутии се идеални за чување на делови организирани.Дизајниран за употреба на 12

DEN 383.76

Спореди Дел # 617 FJ140.Замена на филтер во собата за ајкула ракета работи како голем како на оригиналниот он