.

.

Со попуст
CUK Mantis Целосна ATX Кула Игри Десктоп Случај со 6 Зелена Ореол Фанови Пре-Инсталиран (ATX, Micro-ATX, ITX Плоча Поддршка)

CUK Mantis Целосна ATX Кула Игри Десктоп Случај со 6 Зелена Ореол Фанови Пре-Инсталиран (ATX, Micro-ATX, ITX

DEN 3359.76

Од стока
Во магацинот

Инспириран од Моли Mantis, нашиот случај беше со цел да се отелотворуваат рамнотежата, флексибилноста, и привлечност.На Mantis случај има големи внатрешни работи празнина за вашите креативни гради и зајакнато стакло страна на прозорецот за да го покажат тоа.Пре-инсталиран Фанови : 3 x 120mm Пред / 2 x 120mm Врвот / 1 x 120mm Задниот дел.Пре-Инсталиран Портови : 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 х HD Аудио Проширување Слотови : 7. Плоча Поддршка : ATX, Micro-ATX, ITX ПРОЦЕСОРОТ Вентилаторот за Ладење на Висина на Поддршка : 160mm максимална VGA Картичка Должина Поддршка : 360mm максимум.Забелешка : за Напојување не е вклучен и е потребно за Ореол Фан функционалност.Инспириран од Моли Mantis, ова десктоп е дизајниран да ги отелотворуваат рамнотежата, флексибилноста, и привлечност.На Mantis случај има големи внатрешни работи празнина за вашите гради, и зајакнато стакло страна на прозорецот за да го покажат тоа.И на предната и на врвот крилја се идентични половини кои се скрати во потпис Mantis зелена.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 345.36

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Оваа кожа писмо печат е направен од легиран челик, што е сигурен во употре

DEN 1823.76

【КТ технологија и дигиталната интеграција】 Менгеме истекување тековната сензор користи најновата КТ

DEN 335.76

Совршен за на отворено или travel Occasions : Погоден за мајката и бебето се случува надвор, патуваат, кампување,

DEN 373.68

Платно,Тексас,Полиестер,Памук.ИЗГРАДЕНА ДО ПОСЛЕДЕН : 65% памук, 35% полиестер, дебели ретро тексас ткаенин

DEN 1679.52

Она што е во Box Freud 99513 QuadraCut 23 / 4 Инчен Кол.Резултатот е неверојатно мазни заврши дека не бара rework.извршув

DEN 979.20

√ СУПЕРИОРЕН ЗАШТИТА ФУНКЦИЈА 9 H Цврстина Калено Стакло Заштитник ви даде подобро чувство на допир, Ант

DEN 359.76

7 инчи и 12.Карактеристики : Материјал : хартија во Боја : како на слики прикажани Големини : прибл.Широк сп

DEN 222.96

На 10pcs премиум квалитет TIG collets 13 N23 за 9 / 20 / 25 torches2.и, исто така, ќе се спроведе прецизен инспекции пред да з

DEN 115.44

Дизајнирана за да обезбеди одлична осветлување на објектот.Значи за 12 volt систем.Лесен за употреба.Лесен

DEN 2270.40

Забелешка : Ако има големи вибрации, тоа може да се олабави, па затоа не е препорачливо да се инсталира та

DEN 311.76

Ткаенина торба со мрежа пред и јаже се справи.Модерен дизајн става вашиот шише на екранот.Големина : 4" x 4"

DEN 215.76

【Лесно да се инсталира】2жица конекција, црна е Земјата и црвена е Позитивен; Секое прашање pls се чувству

DEN 959.76

●Вртете го телефонот носителот на прстен светлина.●Следниот елемент на топката заеднички врз база тог

DEN 7006.80

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 191.76

Транспарентен боја направи тоа лесно да се види капацитетот на вашиот лепак.Може да се дадат точни лепа

DEN 359.76

【КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】 Квалитетен материјал : исклучителна Долги Тенки Cupcake Свеќа направен од висок к

DEN 1078.80

Комплетна виски поставите надградби пожарникар живот.Страшни пожарникар подарок сет за во пензија, стр

DEN 383.76

Спореди Дел # 617 FJ140.Замена на филтер во собата за ајкула ракета работи како голем како на оригиналниот он

DEN 623.76

Железо 6 Парчиња L Агол Загради, Железо, површината црна прав обложени.Должина : 4"(100mm), Висина : 2"(50mm), Ширин