.

.

Со попуст
BIANTAI Отпад Бин Пластични корпата за Ѓубре со Капак Тоалетна Хартија Кошница Wastebasket Ѓубре за Отпадоци за Статистика, дневни Соби, Спални соби

BIANTAI Отпад Бин Пластични корпата за Ѓубре со Капак Тоалетна Хартија Кошница Wastebasket Ѓубре за Отпадоци

DEN 743.76

Од стока
Во магацинот

ЗБОГАТЕТЕ го ВАШЕТО ОРКЕСТАРОТ : Подобрување на вашиот постоечки дома декор веднаш; Додава зголемување на резолуцијата да се погледне која било соба во дом или во канцеларија; Користите како отпад receptacle или како декоративни носителот на списанија, книги или други предмети за домаќинството; Оваа модерна декоративни сад е совршен за поголем cubby мебел единици.Големина : 10 L23×18×32.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1198.80

Повеќе погодни за семејства со домашни миленици, ефикасно спречување на домашни миленици од rummaging преку

DEN 1904.64

Притисок Прстен Дизајн, Може да се поправи на ѓубре торба, која е едноставна и брза Ве молиме имајте пред

DEN 1319.76

3", држи до 7 литри / 1.Поддржани од страна на три вештачки дрвени нозете, тоа е здрав и водоотпорен, и згол

DEN 422.40

Се создаде Скандинавските стил.Чиста и едноставна.Изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН материјал, со 3 вештачки д

DEN 1320.00

◆Разноврсна : Ѓубре за Отпадоци е Идеален за Употреба во Купатило, Кујна или Канцеларија Благодарение н

DEN 1012.80

7") Материјал(PP+ABS).Тоа може ефикасно да се спречи мирис, да се спречи кутре од тропа во текот на корпата за

DEN 1497.60

Шемите на нашите ѓубре може да се различни и нови, ние ќе произведе нови производи со висок квалитет ред

DEN 1440.00

Фрлање wastepaper само што влегов повеќе да се забавуваат и полесно дека секој од децата на директори ќе го с

DEN 1509.60

КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : се Направени од издржлив да се загрозиотпорна пластика; ЛЕСНО НЕГА : Чисти со бл

DEN 1199.76

Ѓубре лименки се згодни и убави.Ако имате било какви прашања, ве молиме да комуницирам со нас директно, н

DEN 1679.76

【Трајни и мирисдоказ, лесен за чистење】Highend пластика и цврсти вештачки дрвени нозе направи посилни и п

DEN 503.76

Со толку многу бои, ќе сакате еден во секоја соба од вашиот дом!На рачки додадете флексибилност и издржл

DEN 1439.76

【Креативни дрвена нога заградата】 На висок квалитет на дрвени дизајн е повеќе интегриран во домот диз

DEN 1079.28

МОДЕРЕН БОЈА Torched дрво боја е избрана за да одговара на модерните farmhouse поднесе жалба на други додатоци.

DEN 419.52

КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за stashing внатре кабинети, под шалтери, под тоне и други складирање о

DEN 7411.44

Ви благодариме за вашето разбирање.Погоден за кујни, бањи, RVs, станови, апартмани, соби за гости на универ

DEN 365.76

Чекор активира капак додава погодност, од задржи ѓубре и неговата гаден мирис само во границите на внат

DEN 1679.76

Тоа може да се користи како кујна корпата за ѓубре со капак за да се грижи за хигиената во кујната.3 инчи)

DEN 4541.76

Големината е мерени рачно Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствув

DEN 358.80

【Убаво декорација】 Со својот уникатен дизајн, нашиот ѓубре лименки со капаци се направи за совршен едн