.

.

Со попуст
DLYYDS Писмо Транспарентен Pacifier Peal Кристал Pacifier Меки Силиконски Pacifier Деца Ортодонтски Pacifier со Синџир/Брадавица/Прашина Маска Бебе Ортодонтски Брадавица (I)

DLYYDS Писмо Транспарентен Pacifier Peal Кристал Pacifier Меки Силиконски Pacifier Деца Ортодонтски Pacifier

DEN 252.00

Од стока
Во магацинот

Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа во слики.Ги исполнува сите безбедносни барања за pacifiers.На pacifier со едноставен дизајн е исто така лесно да се најде. [Совршен Подарок] без разлика Дали тоа е бебе туш, добредојде дома подарок, свадба, роденден, годишнина или било кој друг посебен настан, како подарок за вашето бебе, тоа ќе им даде на вашето бебе персоналните pacifier. [Устата Поддршка Pacifer] Ортодонтски pacifiers се специјално дизајнирани за природниот развој на усната шуплина, помагање за поддршка на обликот на бебето?s развој на горната вилица, брадата и непцата. [Мека Брадавица] супер меки силиконска брадавица дава бебиња повеќе пријатно чувство.На pacifier може да се користи во првата фаза (0-6 месеци) и втората фаза (6-12 месеци), но без оглед на возраста, вашето бебе може да сакаат различни фази.Оваа pacifier е поставена со висок квалитет на кристали што не ќе падне!Погоден за малиот принц или принцеза во вашиот живот.Тоа е pacifier погоден за мажите и жените.Спецификација : Материјал : Силика гел Тежина : 24g Големина : 29*3.Прашина маска има добро дизајнирани букви и сјајна дијаманти, и таму е златен синџир под.Овие слатки pacifiers се совршено бебе подарок.6 CM Тип : Писмо A/B/C/D/E/F/G/H/I/J/K/L/M/N/O/P/Q/R/S/T/U/V/W/X/Y/Z Пакет се Вклучени : 1* Писмо pacifier Белешки : ве Молиме овозможи мало мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Детални спецификации

Material:
Silica gel
Weight:
24g
Size:
29*3.6CM
Type:
Letter A/B/C/D/E/F/G/H/I/J/K/L/M/N/O/P/Q/R/S/T/U/V/W/X/Y/Z
Package Included:
1* Letter pacifier 
Notes:
Please allow slight measurement deviations due to manual measurement. :
Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed in the pictures. :
  :
Додатоци на производи
DEN 768.00

МАТЕРИЈАЛ : 100% Природни Органски здрава кукла за вашето БЕБЕ * Производ Големина : 27 СМ * Рачно Плетени * П

DEN 311.76

МОНТАЖНИ : Младата Pacifier е монтажни од препарирани животни.Нема повеќе изгубени Pacifiers.БОЛНИЦА PACIFIER : Дист

DEN 125.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 383.76

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.BIBS pacifiers се направени на највисок квалитет на материјали

DEN 1557.60

Chất lượng chong, không biến đổi генерација : hơn 50 hạt.Hạt giống Mâm xôi đỏ còn được gọi là Hạt giống Phúc bồn tử đỏ.Vùng chăm sóc c

DEN 263.76

Храна одделение силиконски : Уверение за децата употреба.Слободни на BPA, олово, латекс, phthalates, и други отр

DEN 30.00

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 179.76

Па, кога треба да се претвори вика и sobs во насмевки и спиење, едноставно ги собереш Tommee Tippee soother.Печати на

DEN 1708.80

кадифен : полиестер Влакна Pacifier : 100% медицински одделение силиконски.Wubba Nub Бренд Оригинал Pacifier / Кадифен

DEN 532.80

Потребните додатоци за бебе раст, меки и удобни, може да ги смири бебето емоции.Солиден и издржливи за бе

DEN 189.60

【ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ】:Силикони pacifiers употреба безбедност на храна одделение силиконски А

DEN 244.56

Овој ултра лесни силикони soother е лесен доволно за да остане стави во бебе уста за, така што не треба да го

DEN 215.76

Мајки знаат таму не е ништо повеќе прекрасна од една мирна и содржината на бебето, па Tommee Tippee има развиен

DEN 1612.80

Си го ЦИЦА НА ОВА : Патентиран pacifier развиена со детска стоматолог за природни орален развој.ГЕМ НА PACIFIER :

DEN 741.60

СОВРШЕН БРАДАВИЦА На брадавица на овие pacifiers за бебиња е 60% потенки и 4x пофлексибилен отколку просекот, e

DEN 468.00

Количина : 1 фунта сребро шарм солидна 3димензионални.Димензии : 18 x 10 милиметри (5 / 8" x 3 / 8"); тежина : 1.6 грам

DEN 1999.20

√Помогне да се спречи брадавица од недостасува или паѓа на подот и добивање dieted додека хранење...

DEN 431.52

И пријателска услуга.НЕЖНО И ПРИРОДНОНа pacifier поставени според лицето, устата е природно и удобно да се н

DEN 780.00

Chất lượng chong, không biến đổi генерација : hơn 50 hạt.Hạt giống Mâm xôi đỏ còn được gọi là Hạt giống Phúc bồn tử đỏ.Vùng chăm sóc c

DEN 249.36

????Добар Подарок За Бебето : Овие слатки pacifiers за бебиња се забавуваат и функционална, семејна прослава /

DEN 1988.64

pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Бебе Шатор само,други додатоци демо на сликата

DEN 1768.80

СУПЕР КРЕАТИВНИ : Симпатична цртан филм стил може да ги привлече дете внимание, што повеќе да се забавув