.

.

Со попуст
Abbraccia Ацетилен Отпорно Заварување Факелот

Abbraccia Ацетилен Отпорно Заварување Факелот

DEN 695.76

Од стока
Во магацинот

На ацетилен главно зависи од видот на горивото, па дали низок притисок ацетилен или среден притисок ацетилен се користи, светилка може да работи нормално.Анти-се лизга на зафат; со бакар заварување совет.Целата Должина : Околу. 380mm; Max заварување ниско-јаглероден челик со дебелина : 6mm.Модел : H01-6#.Направени од високо-квалитет бакар, прецизност производство, издржливи во употреба.Опис : - Модел : H01-6# - Целата Должина : Околу. 380mm; Max заварување ниско-јаглероден челик со дебелина : 6mm. - Анти-се лизга на зафат; со бакар заварување совет. - Направен од високо-квалитет бакар, прецизност производство, издржливи во употреба. - На на ацетилен главно зависи од видот на горивото, па дали низок притисок ацетилен или среден притисок ацетилен се користи, светилка може да работи нормално.Пакетот Вклучува : 1 Парче Заварување Факел.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1919.76

Со овој комплет за сечење метал со дебелина 1 / 8инчен до 5инчен и заварување до 3 / 8 инчи, лесно може да зав

DEN 1631.76

Голем Број на Гас Опции : Кислородацетилен, пропан, бутан, природен гас и течен нафтен гас, ние обезбедув

DEN 6599.76

Директно Сечење Факел, Гас Услуга Кислород И Сите Гориво Гасови Со Правилна Сечење Совет, Серија Виктор

DEN 11902.56

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен