.

.

Со попуст
uxcell KSD301 Термостат 95°C/203°F 10A Нормално Затворен Н. В Прилагоди Snap Диск Температура Switch за Микробранова Печка кафематот 5pcs

uxcell KSD301 Термостат 95°C/203°F 10A Нормално Затворен Н. В Прилагоди Snap Диск Температура Switch за Микробранова

DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

Тип : KSD301 95 целзиусови степени Термална Контрола Switch 110 V/120 V/250 V 10 A NC (Нормално Затвори), 6.3 mm игла.Нормално Затворени : оригиналната состојба на контрола на температурата се префрлите контакт е затворен и отворен кога уреди со покажувач на температурата надминува оценет температура 95 степен целзиусови степени.Предност : Двоен метал чип, брзина динамичен тип, чувствителен, сигурен, стабилен акција температура, долг животен век, без лак феномен.Лесен за инсталација : На страната на прекинувачот е плови и лесен за инсталација.Pin ширина е 6.3 mm.Примена : Главно се користи за микробранова,фурна,кафематот,Брзина се Готви на печка,грејач,Фен,гас печка,Бања Пропустливи/Грејач,ѕид греалка,електричен мотор за греење вода диспензерот, шишиња со вода, кафе школка, електрични железо, фен, клима уред, бојлер, електронски шпорет, печка, мотор почиста.Акција Тип : Н. В/N. O. Оценет Напон/Тековни : 250 V/10 A.Pin Ширина : 6.3 mm/0.25 инчи.Контакт Живот : Повеќе од 50,000 пати (акција пати).Електрични Сила : AC50 Hz, 2000 V/мин без дефект и лак феномен.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 624.00

【Гласовна Контрола】 Компатибилен со Алекса и Google Асистент.Едноставен дијалог може да се претвори ваши

DEN 153.60

Пакет Димензии : 5.08 cms (L) x 6.35 cms (W) x 0.508 cms (H).Тип На Производ : Механички Сврзувачки Елементи.Пакет Количина

DEN 239.76

ДОБИЕТЕ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ 4 Уникатен Големини : The ultimate акни алатки, нашите hydrocolloid завои дојде во 4 р

DEN 1896.00

Материјал : PBT + ABS.Составена од тим на млади играчи, софтверски инженери, и производ дизајнери кои сакаат

DEN 335.76

Совршен за на отворено или travel Occasions : Погоден за мајката и бебето се случува надвор, патуваат, кампување,

DEN 239.76

Двојно патент преграда го прави полесно да се одделат валкани и чисти пелени или други мокри предмети...

DEN 1078.80

Комплетна виски поставите надградби пожарникар живот.Страшни пожарникар подарок сет за во пензија, стр

DEN 203.76

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Чикаго Младенчиња.Дени Hultzen 2020 Topps Златни Ѕве

DEN 1598.40

Карактеристики : Оваа четка за заби е лесен за носење, со мека коса и удобен зафат, кој може да ви помогне

DEN 1679.52

Она што е во Box Freud 99513 QuadraCut 23 / 4 Инчен Кол.Резултатот е неверојатно мазни заврши дека не бара rework.извршув

DEN 1823.76

【КТ технологија и дигиталната интеграција】 Менгеме истекување тековната сензор користи најновата КТ

DEN 2073.60

Се повикува, се приклучат на Vo IP разговор, и да стримувате музика безжично преку Bluetooth додека претрес игр

DEN 1679.52

Брана за заштита на ѕидови, мебел и машини од влијание со коли и платформа камиони.Гума за еластичноста

DEN 383.76

Спореди Дел # 617 FJ140.Замена на филтер во собата за ајкула ракета работи како голем како на оригиналниот он

DEN 215.76

【Лесно да се инсталира】2жица конекција, црна е Земјата и црвена е Позитивен; Секое прашање pls се чувству

DEN 3359.76

Инспириран од Моли Mantis, нашиот случај беше со цел да се отелотворуваат рамнотежата, флексибилноста, и пр

DEN 8834.16

Категорија; Играта Користат Опрема 2018 Индијанаполис Colts Malik Курва #29 Игра се Користи Бела Панталони 32 DP0407

DEN 381.60

26 долна облека за еднократна употреба; Зависат возрасни инконтиненција производи секогаш брод во дискр