.

.

Со попуст
3G HD SDI Кабел 3ft,BNC да BNC Кабел,75 Ohm Coax Кабел,1080P SDI Видео Кабел за Видео Безбедност и Камера за видео надзор Системи (3 Стапки)

3G HD SDI Кабел 3ft,BNC да BNC Кабел,75 Ohm Coax Кабел,1080P SDI Видео Кабел за Видео Безбедност и Камера за

DEN 167.76

Од стока
Во магацинот

【Високи перформанси】 : Нашата 3 G HD-SDI кабелот е некомпресирани дигитални сигнали, така што оригиналната слика не е искривена и квалитетот на пренос станува се повеќе се појасни, користејќи 75-5 Coax кабел, 75 ohm за точни видео и RF сигнал на пренос. 【HD Плетенка】SDI кабел за поддршка на SD-SDI, HD-SDI, 3 G-SDI, 75-ohm, пена HDPE dielectric и 99% тешки метални shield мрежа плетенка, нема сигнал на косата, анти EMI/RFI.На надвор condutor се изработени од алуминиумска фолија и конзервирани бакарна жица ткаење и тие би можеле да се спречи сигнал lossing во долги.премиум БАКАР конектори и контактни pin, тешки метални легури на бакар конектори може да го намали надворешниот пречки, се повеќе издржливи. 【ПВЦ Надворешниот】ПВЦ јакна прави кабел потрајни & флексибилни и за полесно да се инсталира преку ѕидови, тавани, тавани и канал.Оваа SDI кабел со 75-ohm конектори за висок квалитет на дигитален видео,Поддршка за 1080 P HD-SDI SD-SDI 3 G/6 G-SDI,итн.Функција : Поддршка SD-SDI HD-SDI 3 G-SDI.На Јакна е направен од флексибилни и доказ-вода ПВЦ кои може да се користи толку долго во суровата средина во отворено.Оваа SDI кабел може да се пренесе до 1080 P видео и аудио сигнал, кој е Компатибилен со било кој уред со SDI излезот, како што се SDI Splitter, SDI Конвертор, Камера ,видео надзор Moniter, SDI Moniter , Surverillance Камера ,SDI DVR. 【4 N OFC】 Направен од чисто 4 N OFC бакар центар диригент, физички пенење ЈП, може да го намалат слабеењето и брзина до сигнал на пренос.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 8834.16

Категорија; Играта Користат Опрема 2018 Индијанаполис Colts Malik Курва #29 Игра се Користи Бела Панталони 32 DP0407

DEN 373.68

Платно,Тексас,Полиестер,Памук.ИЗГРАДЕНА ДО ПОСЛЕДЕН : 65% памук, 35% полиестер, дебели ретро тексас ткаенин

DEN 1636.80

р сè што треба да знаете во врска со Sync 3 и Android Авто / Apple Car Play SYNC 3 Надградба : Овој систем содржи интегрир

DEN 239.76

Индијанаполис Colts.Мајкл Pittman Jr 2020 Panini Феникс Оган Пукна Фудбал Картичка.Соберат целата собата и се погле

DEN 1078.80

Комплетна виски поставите надградби пожарникар живот.Страшни пожарникар подарок сет за во пензија, стр

DEN 590.16

Точни Рамнотежа И Работење : Легури машина главата со топлина отпорни слој, дојде со долготрајни перфор

DEN 2639.76

ВОЗИЛОТО КОМПАТИБИЛНОСТ Фарови собранието компатибилен со 2003 2004 2005 2006 2007 Спогодба; висок зрак режим 9005

DEN 1896.00

Материјал : PBT + ABS.Составена од тим на млади играчи, софтверски инженери, и производ дизајнери кои сакаат

DEN 381.60

26 долна облека за еднократна употреба; Зависат возрасни инконтиненција производи секогаш брод во дискр

DEN 383.76

Спореди Дел # 617 FJ140.Замена на филтер во собата за ајкула ракета работи како голем како на оригиналниот он

DEN 222.96

На 10pcs премиум квалитет TIG collets 13 N23 за 9 / 20 / 25 torches2.и, исто така, ќе се спроведе прецизен инспекции пред да з

DEN 239.76

Двојно патент преграда го прави полесно да се одделат валкани и чисти пелени или други мокри предмети М

DEN 311.76

Ткаенина торба со мрежа пред и јаже се справи.Модерен дизајн става вашиот шише на екранот.Големина : 4" x 4"

DEN 119.76

Класичен : Класичен дизајниран за замена бендови за Fitbit Полнење 4, Полнење 4 специјално Издание, Полнење 3

DEN 2073.60

Се повикува, се приклучат на Vo IP разговор, и да стримувате музика безжично преку Bluetooth додека претрес игр

DEN 1598.40

Карактеристики : Оваа четка за заби е лесен за носење, со мека коса и удобен зафат, кој може да ви помогне

DEN 3359.76

Инспириран од Моли Mantis, нашиот случај беше со цел да се отелотворуваат рамнотежата, флексибилноста, и пр

DEN 359.76

7 инчи и 12.Карактеристики : Материјал : хартија во Боја : како на слики прикажани Големини : прибл.Широк сп

DEN 2363.52

Прекрасни во градинка или јадење јадење, повик елеганција на овој дизајн е сигурен да блесне во секој пр

DEN 2375.76

【Брзо Печатење】Мултифункционален етикета печатач печатење, мобилни термички етикета печатач, без при

DEN 2263.68

Тешко, издржлив пластични кутии се идеални за чување на делови организирани.Дизајниран за употреба на 12

DEN 359.76

ОСИГУРАЧ ТОА.Поттикнува Креативност и Благодарност Дизајн, спојување и подарок еденнаеден вид картичк

DEN 1010.16

Тоа е обично се користи во производство на инспекции за да обезбеди точни мерења на објекти На читање на