.

.

Со попуст
1500 Парчиња Ковчег Помине Совети Јасно Ковчег Вештачки Лажни Ноктите 10 Големини Половина Покрие Лажни Лажни Нокти Совети Ковчег Јасно Акрилик Лажни Ноктите со Кути

1500 Парчиња Ковчег Помине Совети Јасно Ковчег Вештачки Лажни Ноктите 10 Големини Половина Покрие Лажни Лажни

DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

Широк апликации : половина покрие вештачки лажни ноктите совети се практични помине уметност материјали за двете помине специјалист и помине уметност ученик, можете да DIY помине уметност дома или пракса помине уметност вештини во ноктите салони, можете да уживате во забавата на DIY помине уметност за свадби, proms, датира и така натаму.Избрани големини : постојат 10 различни големини на половина покрие лажни лажни нокти совети за вас, кои може да се вклопат повеќето прсти, исто така, погодно да го изберат најсоодветен големина која одговара на секој прст; Оваа група може да се убав подарок за вашите пријатели и членови на семејството.Половина покрие дизајн : овие ковчег јасно акрилик лажни ноктите функција ковчег балерина форма на половина покрие дизајн, кои нудат помалку покривање на ноктите, што го прави полесно за вас да се однесуваат и да се спојуваат и создаваат лесна нокти; Балерина ковчег форма се среќава денес е тренд и ќе ви помогне да се привлечат други " внимание на прв поглед.Сигурен материјал : овие јасни ковчег вештачки лажни ноктите се направени на квалитетот АБС материјал, без мирис, не штети на ноктите и телото, сигурен за долгорочна употреба; Со умерена дебелина, овие лажни ноктите може да се поднесе и исечените до вашата посакувана должина или форма.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 108.00

НЕ ТЕЧЕН ЛЕПАК ВКЛУЧЕНИ за превозот причина.Да се чува вон дофат на деца Се применуваат Помине Лепак или

DEN 191.76

Се применуваат лепак или налепници на нокти 4.Мали предмети, ве молиме да ги задржи подалеку од мали деца

DEN 383.76

не е лесно да се наведнуваат и да падне.Повеќе Апликација : Ковчегот на кафе надвор лажни ноктите се одли

DEN 95.76

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

DEN 469.68

Пакување : поединечни пакувања Pin лажни нокти на нокти;5 Одберете погрешен помине големината на правото

DEN 263.76

Брзо Се Исуши Ноктите За Нега На Лепак.Цврста, Сигурна, и ДолгоТраен Салон Професионални Помине Лепак.Со

DEN 343.20

♥Материјал помине уметност додатоци се направени од акрил, која е вид на животната средина и не се токс

DEN 207.84

Тие се толку фантастична комбинација.Ви посакувам среќен шопинг!.Политика за наплата : не Контактирате

DEN 167.76

Се смешни, бидете креативни и се себе си!).Високо Квалитетен Материјал : AORAEM 100pcs Краток Ковчег Ноктите с

DEN 215.76

Преносни ноктите вшмукување чаша стап,суштински елемент за личен нокти.Двоензаврши дизајн,лесно да се

DEN 311.76

Сè што ви треба е во кутија : Ќе добиете 24 долги нокти (во 12 големини), 2 грам се држи на лепак, мини нокти да

DEN 239.76

Лесно да се применуваат : Bling уметност лажни Ноктите се совршен избор за девојки и жени кои сакаат убава

DEN 119.76

Акриликисполнет технологија за трајни носат.6 см*2 парчиња,1,5 см*2 парчиња > 1 Ако големината на вашите нок

DEN 167.76

【 Лесен за Употреба 】 XL помине совети се лесно да се намали, боја и се примени.АБС материјал е мала тежин

DEN 816.00

[Едноставна Операција] : Можете да се наслика и да се применуваат со гел, акрил или fiberglass лак украси, прав

DEN 239.76

Професионални Салон квалитет лажни нокти – Нашите лажни ноктите трае до 5 денови и се отпорен на гребењ

DEN 191.76

Совршен подарок : Вие не може да се даде јасен совети за на доградба на акрилни нокти stiletto за женски приј

DEN 1982.40

Француски Лажни Нокти Совети : 500 PCS Јасно помине совети, 10 различни големини со ноктите на секоја големи

DEN 143.76

Забелешка : 1)не се Обидуваат да се добие вашите прсти влажни првите неколку минути ќе се носат на лажни н

DEN 167.76

Висок Квалитет : нашата лажни нокти совети се изработени од АБС материјал, кој е здрав, издржливи и приро

DEN 191.76

1.Долго лажни нокти се направени со висок квалитет АБС материјал, кој е дебели и цврсти доволно да трае о

DEN 191.76

Производ Description Package Вклучува : 2x 100pcs помине совети, 1x нокти датотека, 1x cuticle pusher Color : Пинк&Blue / Colored Material : ABS

DEN 71.76

【Големина】Бела лажни нокти се 24pcs / торба, постојат 10 големини да се избере, ве молиме изберете погоден

DEN 143.76

ШАРЕНИ НОКТИ "Подготвени за носење гел за нокти е издржлив, флексибилни, и толку лесно да се применуваат!

DEN 287.76

260 инчен * 0.Датотеката, облик и да се намали вашиот нов ковчег ноктите според вашите потреби 6 ★Мишел Про

DEN 407.76

Супер тенок и мек фолија снегулки лесно може да притиснете во чип, прав или било која форма сакате.Јасно

DEN 61.68

100% сосема нов и висок квалитет.Објектот Материјал : ABS.Предмет Тип : Долго Ковчег.Лесен За Употреба.Погод

DEN 226.08

Лесно да се DIY : Долго плоштадот совети се лесно да се обликуваат и датотеката што сакате.Боја со гел лак

DEN 191.04

1.Долго ковчег ноктите се направени со висок квалитет АБС материјал, кој е дебели и цврсти доволно да тра

DEN 227.76

Лесно да се наслика, и се применуваат.Откако насликани со право на лепак или украсени со шарени украси, т