.

.

Со попуст
9milelake 25 Пакет од не 'Рѓосувачки Челик 304 Само Заклучување Топката Заклучување Кабел Врски 12 X 3/16 BD-300x25

9milelake 25 Пакет од не 'Рѓосувачки Челик 304 Само Заклучување Топката Заклучување Кабел Врски 12 X 3/16 BD-300x25

DEN 165.12

Од стока
Во магацинот

ДВАЕСЕТ и ПЕТ (25)- 12" ДОЛЖИНА X 3/16"ШИРИНА /300мм ДОЛЖИНА x 4.6 мм ШИРИНА. 125 ФУНТИ КАПАЦИТЕТ.СОЛИДНА 304 ОД НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ВИСОКО ПОЛИРАН ОГЛЕДАЛО СЈАЈ.ЌЕ НЕ ' РЃА ИЛИ ГИ КОРОДИРААТ.Достапни во две големини : a : 8" x 3/16" : 8" (должина) x 3/16" (ширина) /(x 200mm 4.6 mm) не ' рѓосувачки челик врски.б : 12" x 3/16" : 12" должина x 3/16"ширина /300мм должина x 4.6 mm ширина Високо полиран огледало сјај : 100% висок квалитет, од нерѓосувачки челик врски, одличен за 1000 користи и поправки.Тие ќе не ' рѓа или ги кородираат голема трајност не запаливи не корозивни 304 нерѓосувачки steelfully заоблени совети мазни рабови авто-заклучување (топката-имајќи заклучување) Нема специјални алатки потребни за инсталација (еден пар на plyers да се повлече тесни и tinsnips да се намали вишокот) на потешко ќе се повлече на построги тие се 125 фунти капацитет.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 167.76

ПАКЕТ СОДРЖИ : 100 силно лепило zip вратоврска месеци.ГОЛЕМИНА : 3 / 4" x 3 / 4".БОЈА : Црна.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : На

DEN 143.52

Buylorco само грчевито држејќи се за кабел за на рака може да се намали за да ги задоволат вашите потреби и о

DEN 129.12

【НАДГРАДИ НАЈЛОН ПОШТЕНСКИ ВРСКИ】 Оваа вратоврска заврши беа подобри време на време база на повратни

DEN 191.76

Димензии : Должина 150 mm / 6 инчи, Ширина 3 mm / 0.12 инчи, Max 18 КГ Затегнувачка Цврстина, погоден за повеќето мал

DEN 1296.00

Име На Производ : Кабел Вратоврска.Вкупната Големина (Прибл.) : 24.8 x 0.4 cm / 9.7" x 0.15" (L * W ).Материјал : Пластика

DEN 297.36

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 659.76

МУЛТИЦЕЛ RELEASABLE ПОШТЕНСКИ ВРСКИ – Releasable кабел врски се совршено решение за привремено апликации и обнов

DEN 263.76

Премиум Квалитет : Направен од високо‑квалитет пластичен материјал, издржлив, може да биде автоматски

DEN 167.76

1.Широк спектар на употреба : Многу погодна за домашни, кабелски менаџмент, канцеларија, гаража, патување

DEN 407.76

✅【Апликација најлон ширина : 】2.4~4.8 мм / 0.09~0.19 инч ✅【Трајни Квалитет : 】Прицврстување и сечење на пров

DEN 151.20

【Флексибилни Но Трајни】Максимална флексибилност на материјалот и еластични заклучување дизајн се об

DEN 167.76

Со Bobino КАБЕЛОТ ЗАВРШИ тоа стана лесно да се организира и ги зачувате вашите кабли и кабли.Користат разли

DEN 215.76

Најлон кабли врски често се користи за организирање на електрични жици & канапи, одредување лабави пред

DEN 455.76

Заоблени рабови се полесно да се unstuck на поштенски врски кога ќе сакате да го.Тие се посилни од други дим

DEN 719.76

【ДИМЕНЗИЈА】 : вкупниот обем со капак : 9" L x 3.7" W x 3.4" H ( L * W * H : 23.3 x 9.4 x 8.8 cm ); Оддел ( L x W x H) : 3.7 2.4 x x 2.8 Инчи ( 9.5 x

DEN 165.36

Силна и Тешка Лепливоста, самолепливи Подлоги се Придржуваат до Било која Површина.Демонтажа е Лесно и

DEN 119.76

Овој кабел е широко се користат во шасијата внатрешноста на управување линија, и има убав инженеринг жи

DEN 373.20

Име На Производ : Кабел Вратоврска;Материјал : Пластика.Вкупната Големина (Прибл.) : 100 x 3мм / 3.94" x 0.12"(L W ).Б

DEN 623.76

Работа со лепило поштенски врски месеци,дизајн на железнички пат по должината на ѕидот агол или биро ра

DEN 244.80

14 Компјутери.JT&T Производи е сериозен во врска со високи стандарди и обезбедува комплетна линија на кабе

DEN 165.36

Внатре serrations овозможи силна одржи на кабли и жица снопови.Главата дизајн обезбедува висока затегнувачк