.

.

Со попуст
50 КОМПЈУТЕРИ S-Форма Куки, Роман Форма Куки, 3 Бои, Мулти-Функционални Куки, кои се Користат за Декорација DIY Куки (Зелен)

50 КОМПЈУТЕРИ S-Форма Куки, Роман Форма Куки, 3 Бои, Мулти-Функционални Куки, кои се Користат за Декорација

DEN 1130.40

Од стока
Во магацинот

✅Облик Дизајн : S облик форма е роман и уникатен, соодветен за Божиќ декорација, додавајќи празнична атмосфера.Постојат 50 куки, која може да се користи во зависност од вашите потреби за да се задоволат секојдневните потреби. ✅Повеќе Бои : 3 бои на Божиќ, куки, вклучувајќи црвена, зелена, и злато, кои може да ги исполни декорација потребите на различни сцени. ✅Метал Материјал : 3 x 1.3 см / 1.2 x 0.5 во, силен и сигурен, носат отпорни, анти - ' рѓа, не е лесно да се скрши, и може да се користи за долго време. ✅Широка Примена : Мулти цел, виси на сите видови на мали предмети, може да се користи како украс, но, исто така, DIY мали додатоци. ✅Премиум Услугата : Доколку имате било производ проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе обезбедиме 100% задоволително по-продажбата на услугата.Спецификација : Предмет Тип : S Куки Материјал : Пластични Обложена Жица за Функција : За да Виси на Сите Видови на Мали Предмети, Може да Се Користи Како Украс Големина : Прибл. 3 x 1.3 см / 1.2 x 0.5 во Пакет Листата : 50 x S Куки.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 114.48

Овластен Замена за Стенли Хардвер Акции #N121525 Тешки кука наменета за бесење дома и индустриски производ

DEN 1219.20

Корисни завртка кука за општа намена.Изработена од челик.Цинк позлатен заврши.Може да се зезнав во дрве

DEN 157.20

Употреба Во работилницата, дома или градина 8куки имаат повеќе тесниот отвор од Sкуки.Направени од издрж

DEN 333.60

DIY Материјали : Металугрија.Окото може слободно да се easiy и слободни добив преку јаже, ремени за да одгова

DEN 1051.20

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик.Боја : сребрена на ѕвонење.DIY Материјали : Водовод.Број На Модел : M4..

DEN 191.76

Висок Квалитет : Изработени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, овие куки се силна и безбедна, па

DEN 167.76

Организирајте ги вашите entryway, ходникот, плакар, купатило, кујна, итн.Различна Дебелина Опции : 1 / 8, 1 / 4, 9 / 3

DEN 215.76

Се користи за да се Откажам и позиција на различни растенија.Одлична за употреба на отворено.Метална ко

DEN 191.76

[Пакет се вклучени] : 10 мали куки; големина : 2.57 инчи; сребрена нерѓосувачки челик S облик на кука [Големина