.

.

Со попуст
DEWALT DG5540 Кулер Алатка Торба, во 11.

DEWALT DG5540 Кулер Алатка Торба, во 11.

DEN 790.80

Од стока
Во магацинот

Веб сметководствена се справи и прилагодливи рамо, рака.Две помали надвор џебови да се организира алатки и прибор.Чувајте храна, пијалаци и кул на jobsite, во канцеларија, кампување или риболов.ДРЖЕТЕ се ДО 8 ЛИМЕНКИ : Ова кулер алатка торба долниот дел на преградата има најмногу осум пијалаци лименки.DEWALT DG5540 Кулер Алатка Торба, 11 инчи.ГОЛЕМ ПРЕДЕН ЏЕБ : Со една голема надвор пред џеб на оваа кулер алатка торба, можете да ги зачувувате алатки, прибор и салфетки, итн.КУЛЕР АЛАТКА ТОРБА : да се Чува храна, пијалаци и кул на jobsite, во канцеларија, кампување или на риболов со овој кулер алатка торба.Две помали надвор џебови да се организира алатки и прибор.Една голема надвор пред џеб да се организира алатки, прибор и салфетки.Долниот на преградата има најмногу осум пијалаци cans Two помали надвор џебови да се организира алатки и прибор.Горниот и долниот zippered изолирани кулер прегради за организацијата.Долниот на преградата има најмногу осум пијалаци лименки.УДОБНО ДА се НОСАТ : Веб сметководствена се справи и прилагодливи рамо, рака на оваа кулер алатка торба направете го тоа лесно за транспорт на вашиот ручек или алатки.Долниот на преградата има најмногу осум пијалаци лименки.ОРГАНИЗИРАЊЕ на АЛАТКИ : Оваа кулер алатка торба карактеристики 2 помали надвор џебови да се организира алатки и прибор.Веб сметководствена се справи и прилагодливи рамо, рака.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2085.60

Сосема нов и висок квалитет и издржливи.Направени од оксфорд, водоотпорен.Добра Флексибилност, со висок

DEN 792.00

Имајќи алатки на вашиот половината да го ослободува до вашите раце.Прилагодливи појас одговара половин

DEN 551.76

ИЗДРЖЛИВИ На ВОЛ Трговија Серија пошта се изградени од тешки & екстра дебели, професионална одделение в

DEN 945.60

ОСНОВНИОТ ПРОИЗВОД ИНФОРМАЦИИ : 1 PCS се Тркалаат Алатки Торба, 6 Џебови Торба Големина : Прибл.27.3*27cm / 10.75*10.6

DEN 347.76

Солиден Црно Платно Механичар е Алатка Торба 11" x 7" x 6".Главната преграда има тешкидолжност целосна должи

DEN 436.80

Големина : прибл 36x30 cm / 14.2x11.8 инчен,Боја : црна, зелена, виолетова, Материјал : 600 D Оксфорд ткаенина, Лесен и

DEN 606.24

Наменета за професионални workloads Нашите колекции се прилагоди колекции со пространа на ентериери и се ди

DEN 1965.60

Наменета за професионални workloads Нашите колекции се прилагоди колекции со пространа на ентериери и се ди

DEN 866.40

Пакет Димензија : 36.83 сантиметри L x 22.86 сантиметри W x 8.89 cm Х Обезбедува безбедно место да се носат рачни ко

DEN 837.36

Донесување на подобри производи и шопинг искуство за корисниците, е нашата цел ✅【Структурни карактери

DEN 635.04

Алатки и Делови Џебови во Опсег на Големини.Дизајниран за Употреба со 3 до 5 Литри Кофи.Заострените Надво

DEN 2015.76

Направена со Целосен Жито Swayze Велур за трајност и заштита, ова е стилски одговор на вашето складирање тр

DEN 1657.20

Торба со 8 алатка пошта и 7 алатка ремени.Совршено се вклопува во Knipex биг твин 00 21 40 ЛЕ / 00 21 41 ЛЕ и други ст

DEN 1728.00

Пресадување алатка поставено е во комбинација со seedling алатка и dualкористете пресадување алатка, може да

DEN 584.16

Тешко школка штити алатки, метри, мали делови и технолошки уреди.Мека внатрешност обложување.Издржливи

DEN 1941.60

Топла Стручен Електричар Алатка Торба Завртки Ноктите Вежба Битови складирање торба Рака Поправка Ала

DEN 532.80

Наменета за професионални workloads Нашите колекции се прилагоди колекции со пространа на ентериери и се ди

DEN 467.76

4 Големина : 195115 mm 3 Материјал : Оксфорд ткаенина 5 Функција : Водоотпорен Оксфорд Ткаенина...

DEN 599.52

Ние обезбедуваме живот попродажбата на услугата, ако имате било незадоволство со примена на производот

DEN 671.76

Совршена големина : Вие ќе бидете изненадени од тоа колку многу алатки кои може да се чуваат и во оваа ма

DEN 6118.80

Зголемен капацитет, тридимензионален простор изгледот Гумен ѓон се носатотпорни, и издржливи.Висока гу

DEN 367.20

ДИМЕНЗИИ : 16" Ширина x 8.Направени од издржлив 600d ткаенина, на мека страна алатка торба може да издржи тешк

DEN 928.80

Наменета за професионални workloads Нашите колекции се прилагоди колекции со пространа на ентериери и се ди