.

.

Со попуст
Chihen Грав Торба Стол Кат Чаир, Троседот Мрзливи Троседот Троседот Потпирач За Виткање Столче Кат Троседот Дневна Лични Троседот Лулка Стол Chihen0108 (Боја : Беж)

Chihen Грав Торба Стол Кат Чаир, Троседот Мрзливи Троседот Троседот Потпирач За Виткање Столче Кат Троседот

DEN 11863.20

Од стока
Во магацинот

~ Мрзливи троседот материјал : памук, лен + PP памук + сунѓерот + метален скелет. ~ Висока густина сунѓерот пополнување, удобно да го допрам, мека да седат. ~ Цврстата шасија, силна носивоста, постабилна. ~ Прилагодливи backrest, лесно да се промени аголот, 6-брзински прилагодливи. ~360° вртливата база.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1319.76

* Овој деца мебел стол може да биде голема дома декор на децата playroom, спална соба, дневна соба Не само што

DEN 1511.76

Материјал : Памук.Големина M : 50x38x16cm,погоден за домашни миленици подолу 3kgs / L : 70x55x17cm,погоден за домашни м�

DEN 2376.00

Материјал : Кадифен+PP Памук+Оксфорд.Големина S : Надворешниот Големина 40x40x17cm Внатрешен Дијаметар 20cm / M : 5