.

.

Со попуст
350pcs Мини Завртка Око Иглички Бисер Монистра Завртка Навој Куки претходно биле вклучени Clasps за Нараквица DIY Обетки Накит Одлуки Наоди (Антички Бронза, 0.180.39 инчен(4.5mm1

350pcs Мини Завртка Око Иглички Бисер Монистра Завртка Навој Куки претходно биле вклучени Clasps за Нараквица

DEN 104.40

Од стока
Во магацинот

Пакетот Вклучува : 350pcs Мали Мали Мини Завртка Око Игли,Доволно да ги задоволи вашата потреба за Diy накит.Материјал : Секој шраф око иглички е направен од висок квалитет на цинк легура,лесни и трајни,анти-корозија,и отпорен на вода за морски, бања и надворешна употреба. 2 Големини завртка око игли : 0.18*0.39 инчен(4.5*10мм),0.22*0.47 инчен(5.5*12mm),Мала големина, многу погодна за Diy белегзии, обетки и други накит резерви.Овие накит око завртки доаѓаат со 6 бои да се избере како на сликата покажува.КС злато,Сребро,Злато,Антички Бронза,Црвена Бакар,Родиум.Тоа може да одговара на сите ваши atrs & занаети алатка проектите на вашата имагинација.Мали предмети,ве молиме чувајте го подалеку од три-годишни деца,се избегне дете голтање.За било кој квалитет на прашањето на објектот, ве молиме контактирајте не директно. 350pcs Мала Мала Завртка Око Иглички Бисер Мушка Мини Eyepins Кука Отворот Навој Clasps За DIY Накит Одлуки Додатоци Материјали Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјалот : Цинк Легура Пакет, вклучувајќи : 350 Pcs (Пакет) Производ тежина : (4.5*10мм/63g) (5.5*12mm/73g) Одговара : Материјали за Правење рачно изработени DIY.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 261.60

Овие sterling silver главата игли се совршени за фитили кристали и мониста за вашиот ѓердани, белегзии и обетки

DEN 748.80

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 215.76

ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Количина carefuly и се чувствуваат слободни да

DEN 131.52

0.7x28x28mm(0.03x1.1 × 1.1 Inch) 3слој позлата техника про65 Оловобесплатно без никел.Се продаваат по 500pcs.античкибакар

DEN 2040.00

Материјал : Бакар.Количина : прибл 100pcs / многу.Големина : прибл 15mm / 20mm / 30мм / 40mm / 50mm.Широка примена : п

DEN 2135.76

80 Парчиња Накит Одлуки Шарм Наоди Антички Бронза Месинг Мода Накит трговија на Големо Материјали Pendant М

DEN 335.76

【 ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА 】720pcs / кутија 21 мерач Рамна Глава Игли, исто Така, може да се користи за да се поврзет

DEN 120.00

18 K Злато Шалче 22 Guage Главата Pin Со Гранулирани Совет HPG1072".Метал : 18 K Злато Шалче.Се Продаваат Како : 24 Комп

DEN 120.00

Црна Родиум Шалче 22 Мерач Главата Pin Или Око Pin Со Гранулирани Куп на Три 3ММ Сини Кристал Кварц HPR115БТ1".Се

DEN 248.40

10 Парчиња Антички Позлатен Сребрен Накит Шарм GY03503 Цвет Ознака Hairpin Коса Стап.Големина на објектот : 120.3x20

DEN 1442.40

40 ПАРЧИЊА Накит Одлуки Шарм AH044 Hairpin Коса Clasps Главата Иглички Древните Бронзени Ретро Наоди Големо.Ова е

DEN 120.00

18 K Злато Шалче 22 Guage Главата Pin Со Гранулирани СоветHPG1071".Метал : 18 K Злато Шалче.Се Продаваат Како : 14 Компј

DEN 2330.40

210 Парчиња Накит Одлуки Шарм Наоди Антички Бронза Месинг Мода Накит трговија на Големо Материјали Pendant М

DEN 1737.60

10 Парчиња Антички Сребрен Тон Накит Одлуки Шарм Наоди Мода трговија на Големо Материјали Pendant Многу Гол

DEN 1026.48

Цена по 30 Парчиња Модни Накит Одлуки Шарм Наоди Уметности и Занаети Beading Антички Бронза на Ѕвонење 03327 Цв

DEN 1038.72

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 198.96

Lapel Pin Стапови Сребрен Тон Грб Pin се Држи со Спојки за Накит Занает Одлуки Изработен од алуминиум, добро п

DEN 380.16

1 Материјал : Метал Цинк Легура На Железо 2 Пакет вклучувајќи : 200 Pcs 3 Производ големина : 30 / 50mm.Широка прим

DEN 1713.60

Цена по 20 Парчиња Модни Накит Одлуки Шарм Наоди Уметности и Занаети Beading Антички Бронза на Ѕвонење A2 LV3 Ц

DEN 885.60

ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Количина carefuly и се чувствуваат слободни да