.

.

Со попуст
ZPARIK Бар Седат на Подот Седат прозорци Асистент Уред Преносни Седат до Фитнес Опрема Мускулите Вежбање Стомачни Уред за Домашна Вежба Тренингот

ZPARIK Бар Седат на Подот Седат прозорци Асистент Уред Преносни Седат до Фитнес Опрема Мускулите Вежбање Стомачни

DEN 407.76

Од стока
Во магацинот

Патентирана Само-Priming Дизајн : Интегрирање на вештачки воздушна пумпа со традиционалните седат до бар, вие само треба да се укине вашето со прсти малку да се лулаат на пена ролери кога правите седат прозорци.ZPARIK Бар Седат на Подот.Секој нозе замав зема воздух надвор од вшмукување чаша и ги задржи ре-стегање надолу, имајте силна вшмукување моќ, никогаш не се откажуваме, се држат на земја кога тренингот.Лесен за Користење : Само ги собереш на ниво на височините што најмногу ви одговара, завртка две пена ролки едни со други цврсто.Потоа се стега надолу тешко на чиста и мазна земјата за да им помогнам на повеќето од воздух надвор од вшмукување чаша.Можете да го донесе за секој случај сакате, како тоа само зафаќа мал простор.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 527.76

【Обезбеди Навремено Попродажбата на Услугата】Ако имате било какви прашања во врска со квалитетот и уп

DEN 2856.00

Големи Не се Лизга Нога Плоча : голем не се лизга нога плоча вклучува 4 вшмукување чаши за да се задржи Пл

DEN 1476.00

Во античка Кина, на мускулите се поврзани со човековото здравје и животен век.Истегнување е безбедно и е

DEN 747.00 898.56

Целокупната Димензии (секое проширување) : 9.25"L x 2.25"W x .75" Дебела.Се зголемува Висината на Futura Табела Работ

DEN 598.80

Сепак, ние сме прилично сигурни дека ќе биде суперимпресиониран со начинот на кој вашиот масти загуба о

DEN 186.00

Идеален за основни сила за обука, која се протега, тонирање, отпор вежби, јога и Пилатес, оваа издржлива и

DEN 2399.76

Патентирана Pivoting Педалата за да се Добие Рашири во Текот на Движењето.НеПропадна На Површина.Пренослив.

DEN 750.00

ПОЧИТУВАЊЕ на ВАШАТА ПРИВАТНОСТ, Ние Ќе Брод на Сите Вашиот Пакет Дискретно да ја Заштитите Вашата Прив

DEN 1660.80

Оваа светлинапондериран нога коса одбор е ергономски дизајниран.Ова се прилагодува балансот одбор пом

DEN 2395.20

Х Фактор Тешки 3 во 1 Мулти Функција Плачко Клеча Машина дизајнирана да се однесуваат на сите quadriceps и glutes

DEN 1951.20

Направени од квалитетен природен латекс материјални, нетоксични, мирис слободни, еластична, отпорни на

DEN 419.76

Пакет Вклучувајќи 1 x пена справи со 3 x латекс цевка 2 x повлече.Направени од премиум материјал, издржлив и

DEN 212.16

Лесно да се изгради абдоминална сила насекаде со овој абдоминална водат кабелот exerciser кој компактен диз

DEN 477.60

Местото не е ограничено, ќе можат да го остварат во затворени простории и на отворено или во теретана.Кв

DEN 1648.80

Едноставна, но ефикасна, фитнес опрема, совршен задник опрема за вежбање за луѓето од сите возрасти и фи