.

.

Со попуст
POSCA Акрилна Боја Маркер, Медиум

POSCA Акрилна Боја Маркер, Медиум

DEN 131.76

Од стока
Во магацинот

Реверзибилна совети за подолго користење.Не-токсични и на база на вода.На мешање топката во внатрешноста на барел го задржува бојата во согласност.Опис на производот Оваа POSCA маркер може да се користи на речиси секоја површина може да се сонува - хартија, стакло, картон, дрво, порцелан, метал, производство на текстил, керамика, пластика, и многу повеќе.На PC-5 M медиум куршум совет маркер е "мулти-цел" маркер на POSCA опсег, производство уредни и прецизни линии.Алкохол и растворувач-слободен нетранспарентно боја опфаќа површини и, е blendable, суши брзо и може да се помешани кога е сув.Овој сестран напредок е идеален за сите возрасти, од предучилишните установи да се професионални, течност и забава избор за уметност, занает, графити или décor.Совети може да се печете со вода за да се задржи маркер во такт, што ќе ви овозможи да се вклопуваат без страв од уништува вашиот напредок.Сет Содржи : 12 x Posca маркери.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 3359.76

Инспириран од Моли Mantis, нашиот случај беше со цел да се отелотворуваат рамнотежата, флексибилноста, и пр

DEN 979.20

√ СУПЕРИОРЕН ЗАШТИТА ФУНКЦИЈА 9 H Цврстина Калено Стакло Заштитник ви даде подобро чувство на допир, Ант

DEN 335.76

Совршен за на отворено или travel Occasions : Погоден за мајката и бебето се случува надвор, патуваат, кампување,

DEN 1823.76

【КТ технологија и дигиталната интеграција】 Менгеме истекување тековната сензор користи најновата КТ

DEN 623.76

Железо 6 Парчиња L Агол Загради, Железо, површината црна прав обложени.Должина : 4"(100mm), Висина : 2"(50mm), Ширин

DEN 119.76

Класичен : Класичен дизајниран за замена бендови за Fitbit Полнење 4, Полнење 4 специјално Издание, Полнење 3

DEN 359.76

Изградена од тешки метали во црна / сребрена заврши.Секоја врата закачалка може да се одржи до 5 кг.Y&M дво

DEN 1010.16

Тоа е обично се користи во производство на инспекции за да обезбеди точни мерења на објекти...

DEN 1078.80

Комплетна виски поставите надградби пожарникар живот.Страшни пожарникар подарок сет за во пензија, стр

DEN 1598.40

Карактеристики : Оваа четка за заби е лесен за носење, со мека коса и удобен зафат, кој може да ви помогне

DEN 8834.16

Категорија; Играта Користат Опрема 2018 Индијанаполис Colts Malik Курва #29 Игра се Користи Бела Панталони 32 DP0407

DEN 1636.80

р сè што треба да знаете во врска со Sync 3 и Android Авто / Apple Car Play SYNC 3 Надградба : Овој систем содржи интегрир

DEN 2375.76

【Брзо Печатење】Мултифункционален етикета печатач печатење, мобилни термички етикета печатач, без при

DEN 167.76

【Високи перформанси】 : Нашата 3 G HDSDI кабелот е некомпресирани дигитални сигнали, така што оригиналната

DEN 674.40

1.Има 8 различни опрема глави во производ пакет.Пред употреба, прочитајте производот прирачник внимател

DEN 959.76

●Вртете го телефонот носителот на прстен светлина.●Следниот елемент на топката заеднички врз база тог