.

.

Со попуст
Hurraw! Црна Цреша Затемнети Lip Balm, 2 Пакет: Органски, Заверена Вегетаријанци, Суровост и Глутен Слободни. Не-ГМО, Природни Состојки. Пчела, Шеј, Соја и Дланка Слободни. Пр

Hurraw! Црна Цреша Затемнети Lip Balm, 2 Пакет: Органски, Заверена Вегетаријанци, Суровост и Глутен Слободни.

DEN 358.80

Од стока
Во магацинот

Нашите состојки се, исто така, јасно и правилно наведени на нашата balms.Сите природни органски вкус го прави тоа курва и yum .ВКУСОВИ : Бадеми, Ahiflower Apple, Baobab Банана, Црна Цреша Затемнети, Chai Зачин, Чоколадо, Кокос, Кафе Грав, Ерл Греј, Грејпфрут, Зелен Чај, Лешник Затемнети, Kapha (грејпфрут ѓумбир еукалиптус), Лимон, тасев биле, Липа, Нане, Месечината, Портокал, Папаја Ананас, Pitta (кокос нане lemongrass), Малина Затемнети, Корен Пиво, Сонце, Unscented, Ванила Грав, Vata (бадемово cardamom роуз), Лубеница, Wintermint.Згодна ЧИСТА ЦРВЕНА БОЈА е вклучена вашата kissers на овој balm!Совршен секојдневниот balm за суптилно подобрен физички изглед.Од 2010 година, што го направија нашите balms со едно нешто во предвид : ВИЕ.Ајде да се стави на концептот во пресрет на добивка, корисникот пред создателот, колективниот во пресрет на поединецот.КРИТЕРИУМИ : Hurraw!Усна Balms се сите природни, вегетаријанска храна, суровини, направени со премиум фер трговија состојки, супер мазна, не draggy, не се лепливи, не слатка, не премногу сјајна, не премногу валкана.Hurraw!се стреми да создаде сигурен производ да се користи од страна на сите без оглед на начинот на живот.ДЕТАЛИ : Да се обезбеди интегритет на нашата усна balms, ние се развие и производство на свежо од поединечно фрлаат секоја balm во нашата USDA NOP (Националната Органска Програма) и Ecocert заверена објект.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 670.32

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

DEN 2056.80

Во прилог на пиење многу вода,овошје и други"внатрешна"очила,и"надвор"исхрана кармин,да се ослободат сув

DEN 286.80

Осветлувајќи Витамин Ц коверти јадро на условување на Витамин Д Smoothes, смирува и помага да се спречи суше

DEN 108.00

24 Часовна Хидратација : Хидрат усни во негување на влага и добриот вкус кој ќе ве натера да сакате да го и

DEN 114.96

ЗАТЕМНЕТИ LIP BALM : Нека овој fabulously ласкави нијанса подобри вашиот природен усна и додадете smooch на боја.Ние

DEN 287.76

СИТЕ ОРГАНСКИ LIP BALM НАПРАВЕНИ ВО САД : совршена комбинација на органски восок, масло од кокос и сончоглед

DEN 294.96

Тоа има функции на хидрантни, навлажнувачки, збогатувајќи и осветлувајќи, прави вашите усни повеќе секс

DEN 274.08

Blistex Усна Vibrance lip balm, 0.13 оз (Пакување од 12).Пакет од 12 индивидуално спакувани усна balms.Богата хидратантна и

DEN 162.00

ДОЛГОТРАЕН ЕФЕКТ : На природен микс на природно масло, путер, и витамин Е, заедно со нашите изработката с

DEN 14005.92

Предмет : LVR 25 / 8" Роуз Помине 23 / 8" БС Полни Усни.Omnia 193 / 00 BF.PA15 193 Лост со 25 / 8" Роуз Премин со 23 / 8" Backset, Полни У

DEN 172.56

Мека на допир, светлина текстура, moistirizing горната усна и направете го тоа нежно, но не и мрсна.Тоа може да

DEN 477.60

Нежна Нега на усните и со ледените овошен сок.Поздрав и повеќе еластичен за нега на усните и со екстракт

DEN 190.80

Направени во САД со квалитетот на органски состојки.Вашите усни да добијат заштита и moisturization тие треба

DEN 172.56

Мека на допир, светлина текстура, moistirizing горната усна и направете го тоа нежно, но не и мрсна.Безбоен обл

DEN 383.76

Основни стап lip balm висок сјај стапlip balm третман кој ја зголемува природната боја на усните додека нудат

DEN 1487.52

Тоа ја храни и smoothers појавата на линии и го остава тоа еластична.Дава обемна, мазна и блескава ефекти.Moistur

DEN 239.76

ml големина совршена за патување.Со над 70 проценти навлажнувачки состојки, Силен Устата хидрира усните с

DEN 383.76

Го прослават празниците со оваа limited edition поставување на нови и уникатни Softlips вкусови! (6) Limited Edition Вкусов

DEN 1809.60

Овие убави, екопријателски хартија контејнери се совршени за усна balms и други рачно изработени козметик

DEN 511.44

Ние продолжуваме да се залага да се стегне нашите стандарди, велат дека нема да токсини, и ажурирање на н

DEN 124.32

Ако не сте задоволни се додека секој детал е совршена, тогаш нека овие бои се донесе вашиот модели на жив