.

.

Со попуст
GG Гранд Општи 78276 4 Инчи Бисер Црвена/Чад 24 LED Запечатени Светлина

GG Гранд Општи 78276 4 Инчи Бисер Црвена/Чад 24 LED Запечатени Светлина

DEN 849.36

Од стока
Во магацинот

dot (department of транспорт) согласност за улица правни осветлување, ги исполнува или го надминува точка и/или sae стандарди.светлата функција 24 висок напојува smd led диоди и запечатени во поликарбонат рефлексивни леќа. "користи стандардна 3-prong pigtail за инсталација, големина - 4-1/8"" кол.x 7/8"" (ж)".големиот општ е подигање на лента и нуди круг и овална чад обоени светлата во нашите популарни бисер серија led.единица & пакет - продадени од страна на секој, carded за прикажување.Одговара тип : Возило се Специфични.Големиот Општ е подигање на лента и нуди круг и овална Чад Обоени светлата во нашите популарни Бисер серија LED.Најдобро од сите, тие се DOT одобрени!Светлата функција 24 висок напојува SMD Led диоди и запечатени во поликарбонат рефлексивни леќа.Достапни во Црвено, Жолто и Бело и лесно да се поврзете со користење на стандардни 3-prong pigtail.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2215.20

【Ултрависока Осветленост】350% посветла од халоген светилки 3200 LM прецизно се фокусирани зрак дополнител

DEN 477.12

Се користи во следниве проектор модели : .PLCWL2500 PLCWL2500 A PLCWL2500 S PLCWL2501 PLCWL2503 PLCWL2503 A.СУПЕРИОРЕН СЕРИЈА Нова и П

DEN 1082.40

*** Ве молиме Проверете fitment за вашето возило Година / Направат / Модел на компатибилност паѓачкото мени /

DEN 107.76

Содржина : T10 6 SMD LED Сино Пар.Боја : Сина.Димензија : 16x9mm.Забелешка : Некои Возила ќе се бара само еден LED по

DEN 71.76

Замена Kenmore / Артикли 72162644200 Сијалица.Го заменува Kenmore / Артикли 6912 W1 Z004 B Сијалица.Истата голема светлин

DEN 383.76

3157 Приклучок може да го замени Акции Сијалица : 3047, 3057, 3057 A, 3155, 3157, 3157 A, 3157 NA, 3357, 3357 A, 3454 NA, 3457, 3457 A, 3457 NA, 3757 A, 4

DEN 215.76

⭐️ T5 3 SMD 3030 чипсети led сијалица Дизајнирани и произведени специјално за Ангел Очи фарови,не е проблем на

DEN 415.92

Идеален за камиони, автомобили, приколки, трактори, комунални возила, RVs, автобуси, бродови и повеќе.Напо

DEN 2339.76

Произведени од страна на МВР Технологии, Inc индустријата водечки производител на Проекција Светилки во

DEN 623.76

Се вклопат за повеќето автомобили, особено за Eurpean напредни автомобили.Температура на бојата : 60006500k LED Typ

DEN 695.76

(Сет од 2 светилки) Сите во едно грешка слободни светилки, ќе не хипер флеш, без дополнителни отпорници тр

DEN 732.00

Сијалица База : 3156 Пластични Оптоварување База.Сијалица Боја : Chromed Килибар.Сијалица Тип : Конвенционалн

DEN 407.76

Alla Осветлување 5730 33СМД 5201 5202 PS24 W LED магла светлина светлината производство е околу 1400 lumens, но, сепак, акци

DEN 777.60

На Aurabeam Професионални ELPLP42 / V13 H010 L42 замена на светилки доаѓа со оригинална Philips светилка и Компатибилен

DEN 2164.80

Овој висок квалитет на проектор сијалица за NEC PA5520 W проектор ќе обезбеди светла и висок квалитет на слик

DEN 167.76

????Она што Ќе Добиете за – 40 W 120 V / 130 V – A15, E26 / E27 Блескаво, Тип S Лава Светилка & Апаратот Сијалица – Пакува

DEN 772.80

360 степени Прилагодливи Зрак Angle Application Совети : Сијалица, големина : H11 / H9 / H8,додека халоген сијалица голе

DEN 1102.80

SNGL 9005 LED Магла Светилки жолта 3000k Max 5800 LM, Fanless HB3 9005 LED Светилки за светилки drl или Магла Светлина Светилка З

DEN 612.00

LED светло за камиони, влечење & брод приколки, RVs, автобуси, atv настана, комунални возила и повеќе.Hardwired со д

DEN 2591.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 1396.32

Компатибилни Модели : ELPLP79 / V13 H010 L79 со домување, целосно тестирани пред да замине на фабриката.Нов тип на

DEN 1102.80

Што добивате : Сет од 2 светилки ; ВНИМАНИЕ : Пред да нарачатеве Молиме проверете ја вашата Оригинална Сиј

DEN 575.76

Тоа значи дека излезниот напон на вашиот напојување мора да биде иста како и работата на напон на вашиот

DEN 238.80

★ #1 НА НАЈДОБРО ПРОДАВАНИТЕ Халоген Светлата Сијалица (Најсветлиот светлата = повеќето downroad visibility)...

DEN 359.76

★【T10 194 2825 W5 W 501 LED Сијалица】(Пакет 10)Супериорен квалитет на производ произведени со најнова технологиј

DEN 2327.76

Замена на вашите стари сијалица со ОЕМ сијалица ќе обезбеди посветла почиста слика, како и подолго свет

DEN 11518.56

Од 1927 година, Sudbury Месинг е лидер во црквата состаноци и brassware и е познат за производство на висок квалите

DEN 310.80

Крстот Референца : T10 147, 152, 158, 159, 161, 168, 175, 184, 192, 193, 194 2825 W5 W.Ако имате било каков проблем во врска со големин

DEN 6216.00

Објектот Специфики : Директна замена Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди, Брзо и лесно

DEN 1533.60

/ gp / product / B00 N4 P5 WM4 2) може да се надополни LED ангел око прстени.Ве молиме цел на оваа линкови : http : / / www.Пра