.

.

Со попуст
Гениј Аудио ДПП-100.4 D Компактен Мини-Плус Автомобил Аудио Засилувач од 4 Канал 1500 W Max Класа D 2-Ohm Стабилна Моќ на Системот на Заштита и Бас Поттик за Говорникот и Woofer Пе

Гениј Аудио ДПП-100.4 D Компактен Мини-Плус Автомобил Аудио Засилувач од 4 Канал 1500 W Max Класа D 2-Ohm Стабилна

DEN 5639.76

Од стока
Во магацинот

Овој висок напојува засилувач обезбедува импресивна 12.6 V : 96 W RMSx4 во 4 ohms, 147 W RMSx4 во 2 ohms и 300 W RMSx2 во 4 ohm со Фреквенција Одговор Крива на 20 Hz - 20 KHz.Исто така, изграден во безбедноста систем за заштита за да се заштити вас и вашите опрема од небезбедни температури и коло шорцеви.CLASS D технологија го прави овој amplifiaer екстремно ефикасна со намалување на побарувачката на возила електрични систем намалена моќ отпад, помала топлина мијалник, компактен circuity.4 D е идеален засилувач за сите висок квалитет автомобил аудио ентузијасти.Добро за внатрешни и надворешни средини, овој засилувач овозможува најдобра HPF и LPF фреквенции за бас фреквенција репродукција.Поставување на точната звук спецификации за бас фреквенција репродукција.Искористување на иновативна технологија за да се создаде висок напојува, звук подобрување на автомобил аудио производи.Да ги искористат предностите на 4 канал конекции за звучници и subwoofers.6 VDC 96 W RMS x 4 @ 4-ohms - 147 W RMS x 4 @ 2-ohms - 300 W RMS x 2 @ 4-ohms Фреквенција одговор : 20 Hz - 20 KHz.Се фокусираше на намалувањето на нарушување и доставување на звук јасност.ТОЧНО W RMS МОЌНОСТ : Напојува засилувач обезбедува импресивна 12.Компактниот Мини-Плус Класа Д ДПП-100.Јачина на Бучава Односот на 90 d B.Овој висок напојува засилувач, исто така доаѓа со вграден во Бас се Зголеми кој ви дава контрола за да се прилагоди на ниско басот, во рамките на зголемување на опсегот, начинот на кој што сакам тоа да биде.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1010.16

Тоа е обично се користи во производство на инспекции за да обезбеди точни мерења на објекти На читање на

DEN 191.76

Транспарентен боја направи тоа лесно да се види капацитетот на вашиот лепак.Може да се дадат точни лепа

DEN 1078.80

Комплетна виски поставите надградби пожарникар живот.Страшни пожарникар подарок сет за во пензија, стр

DEN 311.76

Ткаенина торба со мрежа пред и јаже се справи.Модерен дизајн става вашиот шише на екранот.Големина : 4" x 4"

DEN 215.76

【Лесно да се инсталира】2жица конекција, црна е Земјата и црвена е Позитивен; Секое прашање pls се чувству

DEN 239.76

ДОБИЕТЕ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ 4 Уникатен Големини : The ultimate акни алатки, нашите hydrocolloid завои дојде во 4 р

DEN 624.00

【Гласовна Контрола】 Компатибилен со Алекса и Google Асистент.Едноставен дијалог може да се претвори ваши

DEN 2399.76

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 317.28

Содржи (2) 28 унца шишиња на бања почиста.Ги отстранува мувла + mildew дамки и помага да се распушти сапун ѓубр

DEN 3359.76

Овој уметнички девојка креветчето постелнина поставите користи сензационални колекција ексклузивни б

DEN 2270.40

Забелешка : Ако има големи вибрации, тоа може да се олабави, па затоа не е препорачливо да се инсталира та

DEN 239.76

Двојно патент преграда го прави полесно да се одделат валкани и чисти пелени или други мокри предмети М

DEN 249.36

Rectifier дел од воведувањето на Maranton е заземјување концепт, така што во голема мера се намалува земјата пре

DEN 979.20

√ СУПЕРИОРЕН ЗАШТИТА ФУНКЦИЈА 9 H Цврстина Калено Стакло Заштитник ви даде подобро чувство на допир, Ант

DEN 623.76

Железо 6 Парчиња L Агол Загради, Железо, површината црна прав обложени.Должина : 4"(100mm), Висина : 2"(50mm), Ширин

DEN 1598.40

Карактеристики : Оваа четка за заби е лесен за носење, со мека коса и удобен зафат, кој може да ви помогне

DEN 3359.76

Инспириран од Моли Mantis, нашиот случај беше со цел да се отелотворуваат рамнотежата, флексибилноста, и пр

DEN 959.76

●Вртете го телефонот носителот на прстен светлина.●Следниот елемент на топката заеднички врз база тог

DEN 1896.00

Материјал : PBT + ABS.Составена од тим на млади играчи, софтверски инженери, и производ дизајнери кои сакаат

DEN 726.00

Производите наведени се резервни делови и секое повикување на имињата на авто одлуки и возило модели се

DEN 222.96

На 10pcs премиум квалитет TIG collets 13 N23 за 9 / 20 / 25 torches2.и, исто така, ќе се спроведе прецизен инспекции пред да з