.

.

Со попуст
Safavieh PAT7038A Отворено Колекција Elina Тиково 47.2 Перница Палубата Кутија, Природни

Safavieh PAT7038A Отворено Колекција Elina Тиково 47.2 Перница Палубата Кутија, Природни

DEN 1461.60

Од стока
Во магацинот

Ова палубата кутија ќе додадете свеж изглед на било отворен простор.На тиково завршница на ова палубата кутија ќе додадете совршен акцент на било отворен простор.Направена од еукалиптус дрво.Совршен за било отворен простор.За над 100 години, Safavieh е изработка на производи од највисок квалитет и неверојатен стил.Ретка комбинација на формата и функцијата, ова 47.2-инчен перница кутија го прави голема изјава во која било отворено станбена површина.Идеален за надворешна употреба на додатоци, својата еукалиптус дрво конструкција со класичен тиково заврши прави тоа инвестиција во значителна складирање.Во центарот на вниманието во било отворено партија, бистри собата е совршен начин да се прошири отворена покана за пријателите и семејството да се соберат.Отворено акцент столици се третира да го издржат елементи, па можете да случајно вечераат надвор на топло попладне или ладно навечер слично.Веднаш се трансформира во вашата патио во уживање повлекување со отворено мебел во собата со времето отпорни перници.Отворен кочии дневна стол носи одморалиште стил удобност на патио, двор, или покрај базенот.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2368.80

* * * Во левата возење позиција, хаубата има патент дизајн Автомобил худ овозможува целокупната заштита о

DEN 1221.60

ПОЛЕСНО е ДА се СОБЕРАТ : палубата кутија има 67% помалку делови за побрзо собранието процесот на користе

DEN 2325.60

Лесен пристап, без потреба да се отстрани капакот.Површината е отпорна на високи температури и е одраз н