.

.

Со попуст
TOOLDO Рутер Битови 12 Компјутери Set, 12 Парчиња 1/2 месо тело, Почетник Рутер Малку Комплет за DIY, Дрво Проект, Висок Степен на

TOOLDO Рутер Битови 12 Компјутери Set, 12 Парчиња 1/2 месо тело, Почетник Рутер Малку Комплет за DIY, Дрво

DEN 4776.00

Од стока
Во магацинот

TOODLD рутер малку поставува 12 Парчиња 1/2 инчи месо тело е првиот рутер битови исклучителна пакет за почетници.Универзална 1/2 инчи месо тело одговара на сите модели на рутери,(или рачни или benchtop рутер табела), како што се TOOLDO, KOWOOD, Bosch, De Walt, Makita,Милвоки.со, MNA,Портер & Кабел, Вештин, Ryobi, Црно-Декер.Карбид-Падна Битови - Карбид падна битови задржат своите врвни цврстина на високо обработка температури генерирани од страна на високо сечење брзина и гасови кои го намалуваат обработка циклус време.На смолкнување Агол Технологија-TOOLDO рутер малку има смолкнување агол технологија, што може да се подобри сечење квалитет, брзина и се протега услуга живот.Наклонети агол, овозможува отстранување на дрво чипови.Широко Апликација-Идеален за ивица, средување, veining, и grooving сите видови на дрво,МДФ, честички одбор, иверица компактен панел.Совршен за дом, вратата, дрво тротоарите, ламперија и и други carpeting проекти.Лесен за складирање и за Носење -дрвена кутија е цврсти и издржливи, која може да се заштити малку вежба непроменети во текот на транспортот.Налепница насоки, многу погоден за почетници.Ако наидете на проблеми при користење, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, ние ќе ви помогнат да се одговори во времето.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 979.20

√ СУПЕРИОРЕН ЗАШТИТА ФУНКЦИЈА 9 H Цврстина Калено Стакло Заштитник ви даде подобро чувство на допир, Ант

DEN 2639.76

ВОЗИЛОТО КОМПАТИБИЛНОСТ Фарови собранието компатибилен со 2003 2004 2005 2006 2007 Спогодба; висок зрак режим 9005

DEN 1823.76

【КТ технологија и дигиталната интеграција】 Менгеме истекување тековната сензор користи најновата КТ

DEN 2073.60

Се повикува, се приклучат на Vo IP разговор, и да стримувате музика безжично преку Bluetooth додека претрес игр

DEN 335.76

Совршен за на отворено или travel Occasions : Погоден за мајката и бебето се случува надвор, патуваат, кампување,

DEN 590.16

Точни Рамнотежа И Работење : Легури машина главата со топлина отпорни слој, дојде со долготрајни перфор

DEN 153.60

Пакет Димензии : 5.08 cms (L) x 6.35 cms (W) x 0.508 cms (H).Тип На Производ : Механички Сврзувачки Елементи.Пакет Количина

DEN 1010.16

Тоа е обично се користи во производство на инспекции за да обезбеди точни мерења на објекти...

DEN 726.00

Производите наведени се резервни делови и секое повикување на имињата на авто одлуки и возило модели се

DEN 238.80

6 дек обновлив Canasta играње картичка послужавник.Направени од издржлив, јасно пластика.Димензии : 7.5(L) x 5(W)

DEN 167.76

【Високи перформанси】 : Нашата 3 G HDSDI кабелот е некомпресирани дигитални сигнали, така што оригиналната

DEN 674.40

1.Има 8 различни опрема глави во производ пакет.Пред употреба, прочитајте производот прирачник внимател

DEN 2363.52

Прекрасни во градинка или јадење јадење, повик елеганција на овој дизајн е сигурен да блесне во секој пр

DEN 1679.52

Брана за заштита на ѕидови, мебел и машини од влијание со коли и платформа камиони.Гума за еластичноста

DEN 7006.80

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 215.76

Памук Смеса.Копче затворање.Материјал : Памук смеса.симпатична бебе девојка момче првиот вљубените обл

DEN 1078.80

Комплетна виски поставите надградби пожарникар живот.Страшни пожарникар подарок сет за во пензија, стр

DEN 373.68

Платно,Тексас,Полиестер,Памук.ИЗГРАДЕНА ДО ПОСЛЕДЕН : 65% памук, 35% полиестер, дебели ретро тексас ткаенин

DEN 3359.76

Инспириран од Моли Mantis, нашиот случај беше со цел да се отелотворуваат рамнотежата, флексибилноста, и пр