.

.

Со попуст
IR/RF Замена за Далечинска Контрола Одговара за Directv RC71 RC72 RC73

IR/RF Замена за Далечинска Контрола Одговара за Directv RC71 RC72 RC73

DEN 477.12

Од стока
Во магацинот

Користи и инфрацрвена (IR) и радио фреквентен (RF) технологијаНе Постави или Програмски Потребен, Само се Стави Нов АА Батерии ( Не се Вклучуваат ) и Тоа Може да се претстави Добро, Тоа ги Опфаќа Сите Функции на Оригиналниот Далечински. т Покрива Сите Функции на Оригиналниот Далечински.Дизајниран Да Работи Како Оригиналниот, се Покријат Сите Функции како вашиот оригиналот.Најдобриот Избор за Вашата оштетување или губење на Далечинскиот управувач.IR/RF Замена IR/RF Далечински Управувач Одговара за Directv RC71 RC72 RC73 D10 D11 D12 h20 H21 H23 H24 H25 HR20 THR22 Ti Vo R15.Производ Information IR/RF Замена за Далечинска Контрола Одговара за Directv RC71 RC72 RC73 High-Квалитет IR TV Remote Control Designed Да Работат Како Оригиналниот, се Покријат Сите Функции како вашата оригинална one Suitable големина, Лесно Да се Grip ABS Рамка, Трајни и да Падне resistant Model : RC73 Requires 2 x AA Батерии (Не се Вклучени). Не Постави или Програмски Потребен, Само се Стави Нов АА Батерии ( Не се Вклучуваат ) и Тоа Може да се претстави Добро, I. 10,000 Кликне Се Тестирани во Текот на Производството.IR/RF Замена за Далечинска Контрола Одговара за Directv RC71 RC72 RC73.ABS Рамка, Трајни и се отпорни. Функција Функција : Силикони Копчиња, Анти-dusted, се Чувствуваат Мека кога Ќе се Допрат Button10,000 Кликне Се Тестирани во Текот на Production Fast Transmited Време Бара Само 0. Потребни 2 x AA Батерии (Не се Вклучени).Користи и инфрацрвена (IR) и радио фреквентен (RF) технологија.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1636.80 -30 %

р сè што треба да знаете во врска со Sync 3 и Android Авто / Apple Car Play SYNC 3 Надградба : Овој систем содржи интегрир

DEN 1010.16 -30 %

Тоа е обично се користи во производство на инспекции за да обезбеди точни мерења на објекти...

DEN 8834.16 -30 %

Категорија; Играта Користат Опрема 2018 Индијанаполис Colts Malik Курва #29 Игра се Користи Бела Панталони 32 DP0407

DEN 373.68 -30 %

Платно,Тексас,Полиестер,Памук.ИЗГРАДЕНА ДО ПОСЛЕДЕН : 65% памук, 35% полиестер, дебели ретро тексас ткаенин

DEN 239.76 -30 %

ДОБИЕТЕ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ 4 Уникатен Големини : The ultimate акни алатки, нашите hydrocolloid завои дојде во 4 р

DEN 2363.52 -30 %

Прекрасни во градинка или јадење јадење, повик елеганција на овој дизајн е сигурен да блесне во секој пр

DEN 7006.80 -30 %

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 2270.40 -30 %

Забелешка : Ако има големи вибрации, тоа може да се олабави, па затоа не е препорачливо да се инсталира та

DEN 222.96 -30 %

На 10pcs премиум квалитет TIG collets 13 N23 за 9 / 20 / 25 torches2.и, исто така, ќе се спроведе прецизен инспекции пред да з

DEN 5639.76 -30 %

Овој висок напојува засилувач обезбедува импресивна 12.6 V : 96 W RMSx4 во 4 ohms, 147 W RMSx4 во 2 ohms и 300 W RMSx2 во 4 ohm со Фр

DEN 239.76 -30 %

Индијанаполис Colts.Мајкл Pittman Jr 2020 Panini Феникс Оган Пукна Фудбал Картичка.Соберат целата собата и се погле

DEN 239.76 -30 %

Двојно патент преграда го прави полесно да се одделат валкани и чисти пелени или други мокри предмети М

DEN 2639.76 -30 %

ВОЗИЛОТО КОМПАТИБИЛНОСТ Фарови собранието компатибилен со 2003 2004 2005 2006 2007 Спогодба; висок зрак режим 9005

DEN 3359.76 -30 %

Инспириран од Моли Mantis, нашиот случај беше со цел да се отелотворуваат рамнотежата, флексибилноста, и пр

DEN 215.76 -30 %

Памук Смеса.Копче затворање.Материјал : Памук смеса.симпатична бебе девојка момче првиот вљубените обл

DEN 191.76 -30 %

Транспарентен боја направи тоа лесно да се види капацитетот на вашиот лепак.Може да се дадат точни лепа

DEN 249.36 -30 %

Rectifier дел од воведувањето на Maranton е заземјување концепт, така што во голема мера се намалува земјата пре

DEN 203.76 -30 %

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Чикаго Младенчиња.Дени Hultzen...

DEN 131.76 -30 %

Реверзибилна совети за подолго користење.Нетоксични и на база на вода.На мешање топката во внатрешност

DEN 2073.60 -30 %

Се повикува, се приклучат на Vo IP разговор, и да стримувате музика безжично преку Bluetooth додека претрес игр

DEN 623.76 -30 %

Железо 6 Парчиња L Агол Загради, Железо, површината црна прав обложени.Должина : 4"(100mm), Висина : 2"(50mm), Ширин

DEN 381.60 -30 %

26 долна облека за еднократна употреба; Зависат возрасни инконтиненција производи секогаш брод во дискр

DEN 624.00 -30 %

【Гласовна Контрола】 Компатибилен со Алекса и Google Асистент.Едноставен дијалог може да се претвори ваши

DEN 153.60 -30 %

Пакет Димензии : 5.08 cms (L) x 6.35 cms (W) x 0.508 cms (H).Тип На Производ : Механички Сврзувачки Елементи.Пакет Количина

DEN 167.76 -30 %

【Високи перформанси】 : Нашата 3 G HDSDI кабелот е некомпресирани дигитални сигнали, така што оригиналната

DEN 4776.00 -30 %

TOODLD рутер малку поставува 12 Парчиња 1 / 2 инчи месо тело е првиот рутер битови исклучителна пакет за почет

DEN 239.76 -30 %

Тип : KSD301 95 целзиусови степени Термална Контрола Switch 110 V / 120 V / 250 V 10 A NC (Нормално Затвори), 6.3 mm игла.Нормал

DEN 238.80 -30 %

6 дек обновлив Canasta играње картичка послужавник.Направени од издржлив, јасно пластика.Димензии : 7.5(L) x 5(W)

DEN 647.76 -30 %

ЕЛАСТИЧНА ЛАТЕКС ПЕРНИЦА : Нашата Латекс Перници обезбедува лифт за грбот, стомакот и странични прагови