.

.

Со попуст
LINHART Екстра Мека Четка за заби – Белење на Заби со Мулти Должината на Влакната, Pack 2

LINHART Екстра Мека Четка за заби – Белење на Заби со Мулти Должината на Влакната, Pack 2

DEN 360.00

Од стока
Во магацинот

Откако ќе се обиде на LINHART четка за заби, вие никогаш не ќе се вратам!.Нашата мека, dual должината на влакната чисти во тешко да се постигне места помеѓу забите и заедно со непцето, за да се спречи болни, воспалена, или крвавење на непцата.Стоматолозите се согласувате дека мека четка се најдобар избор за да се спречи глеѓ штета што се случува кога четкање на заби е премногу тешко.На LINHART Екстра Мека Четка за заби има уникатна комбинација на ултра-меки, мулти-должината на влакната да се задржи вашата уста здрава и забите бели.БЕЛЕЊЕ на ЗАБИ – Нашите заби помага да се задржи на забите побели и посветла страна нежно чистење на забите без оштетување на надворешниот глеѓ.Кога се комбинираат со нашите Linämel Паста за заби и Забот Whitener гел, нашите заби помага да се задржи вашата уста и заби здрави и побели.Нашите заби спарен со нашите паста за заби и белење на гел чува забите побели и посветла.УЛТРА-МЕКИ ДВОЈНА ДОЛЖИНАТА на ВЛАКНАТА : На LINHART четка за заби цели три основни области на устата за да се одржи здравјето.На кратко, тактилни влакната чисти помеѓу забите, додека на долг, парична казна влакната отстранување на плак во тешко да се постигне места како што се длабоко под непцето.ДРЖИ НЕПЦА ЗДРАВИ : Нашите заби беше специјално дизајниран за одржување на здрави заби и непца.Кога се користи на дневна основа на тоа може да ви помогне да се задржи вашата уста и непца здрави.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1078.80

Комплетна виски поставите надградби пожарникар живот.Страшни пожарникар подарок сет за во пензија, стр

DEN 726.00

Производите наведени се резервни делови и секое повикување на имињата на авто одлуки и возило модели се

DEN 590.16

Точни Рамнотежа И Работење : Легури машина главата со топлина отпорни слој, дојде со долготрајни перфор

DEN 131.76

Реверзибилна совети за подолго користење.Нетоксични и на база на вода.На мешање топката во внатрешност

DEN 119.76

Класичен : Класичен дизајниран за замена бендови за Fitbit Полнење 4, Полнење 4 специјално Издание, Полнење 3

DEN 203.76

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Чикаго Младенчиња.Дени Hultzen...

DEN 359.76

Изградена од тешки метали во црна / сребрена заврши.Секоја врата закачалка може да се одржи до 5 кг.Y&M дво

DEN 359.76

【КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】 Квалитетен материјал : исклучителна Долги Тенки Cupcake Свеќа направен од висок к

DEN 215.76

【Лесно да се инсталира】2жица конекција, црна е Земјата и црвена е Позитивен; Секое прашање pls се чувству

DEN 249.36

Rectifier дел од воведувањето на Maranton е заземјување концепт, така што во голема мера се намалува земјата пре

DEN 191.76

Транспарентен боја направи тоа лесно да се види капацитетот на вашиот лепак.Може да се дадат точни лепа

DEN 1896.00

Материјал : PBT + ABS.Составена од тим на млади играчи, софтверски инженери, и производ дизајнери кои сакаат

DEN 4776.00

TOODLD рутер малку поставува 12 Парчиња 1 / 2 инчи месо тело е првиот рутер битови исклучителна пакет за почет

DEN 1823.76

【КТ технологија и дигиталната интеграција】 Менгеме истекување тековната сензор користи најновата КТ

DEN 2073.60

Се повикува, се приклучат на Vo IP разговор, и да стримувате музика безжично преку Bluetooth додека претрес игр

DEN 1010.16

Тоа е обично се користи во производство на инспекции за да обезбеди точни мерења на објекти На читање на

DEN 1679.52

Брана за заштита на ѕидови, мебел и машини од влијание со коли и платформа камиони.Гума за еластичноста

DEN 373.68

Платно,Тексас,Полиестер,Памук.ИЗГРАДЕНА ДО ПОСЛЕДЕН : 65% памук, 35% полиестер, дебели ретро тексас ткаенин

DEN 8834.16

Категорија; Играта Користат Опрема 2018 Индијанаполис Colts Malik Курва #29 Игра се Користи Бела Панталони 32 DP0407

DEN 239.76

Двојно патент преграда го прави полесно да се одделат валкани и чисти пелени или други мокри предмети М

DEN 238.80

6 дек обновлив Canasta играње картичка послужавник.Направени од издржлив, јасно пластика.Димензии : 7.5(L) x 5(W)

DEN 239.76

ДОБИЕТЕ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ 4 Уникатен Големини : The ultimate акни алатки, нашите hydrocolloid завои дојде во 4 р

DEN 2639.76

ВОЗИЛОТО КОМПАТИБИЛНОСТ Фарови собранието компатибилен со 2003 2004 2005 2006 2007 Спогодба; висок зрак режим 9005

DEN 239.76

Тип : KSD301 95 целзиусови степени Термална Контрола Switch 110 V / 120 V / 250 V 10 A NC (Нормално Затвори), 6.3 mm игла.Нормал

DEN 153.60

Пакет Димензии : 5.08 cms (L) x 6.35 cms (W) x 0.508 cms (H).Тип На Производ : Механички Сврзувачки Елементи.Пакет Количина

DEN 674.40

1.Има 8 различни опрема глави во производ пакет.Пред употреба, прочитајте производот прирачник внимател