.

.

Со попуст
HXHLZY Мини Професионални Дигитални Аудио Рекордер 20 Часа Глас Снимање Пенкало Поддршка Звукот на Репродукција со Говорникот

HXHLZY Мини Професионални Дигитални Аудио Рекордер 20 Часа Глас Снимање Пенкало Поддршка Звукот на Репродукција

DEN 8270.88

Од стока
Во магацинот

Еден допир на снимање, висока ефикасност за класа, интервјуа, состаноци, предавања, итн.Висок степен на вграден микрофон, ви овозможува да снимате детални разговори.Вградена литиум батерија, нуди до 20hrs континуирано снимање (целосно наполнета).Дигитален снимач на глас и музички плеер со звук.Мали тело, лесно да се носат и се кријат.Еден допир на снимање, висока ефикасност за класа, интервјуа, состаноци, предавања, итн.Висок степен на вграден микрофон, ви овозможува да снимате детални разговори.Вградена литиум батерија, нуди до 20hrs континуирано снимање (целосно наполнета).Дигитален снимач на глас и музички плеер со sound Small тело, лесно да се носат и се кријат.Спецификација : Материјал : Metal Recording Формат : WAVMusic Формат : WAVPlayback Формати : WAV, MP3 Power Набавка : Li-ion battery Recording Time : 20 часа (целосно наполнета) USB Порта : USB 2.0 Фреквенција Одговор : 20 Hz-20 KHz Working Температура : 0~40℃Пакет се Вклучуваат : 1* Дигитален recorder If имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.

Детални спецификации

Material:
Metal
Recording Format:
WAV
Music Format:
WAV
Playback Formats:
WAV, MP3
Power Supply:
Li-ion battery
Recording Time:
20 hours (fully charged)
USB Port:
USB 2.0
Frequency Response:
20Hz-20KHz
Working Temperature:
0~40℃
Package Include:
1* Digital recorder :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :
Додатоци на производи
DEN 4776.00

TOODLD рутер малку поставува 12 Парчиња 1 / 2 инчи месо тело е првиот рутер битови исклучителна пакет за почет

DEN 115.44

Дизајнирана за да обезбеди одлична осветлување на објектот.Значи за 12 volt систем.Лесен за употреба.Лесен

DEN 1679.52

Брана за заштита на ѕидови, мебел и машини од влијание со коли и платформа камиони.Гума за еластичноста

DEN 1010.16

Тоа е обично се користи во производство на инспекции за да обезбеди точни мерења на објекти На читање на

DEN 2363.52

Прекрасни во градинка или јадење јадење, повик елеганција на овој дизајн е сигурен да блесне во секој пр

DEN 5639.76

Овој висок напојува засилувач обезбедува импресивна 12.6 V : 96 W RMSx4 во 4 ohms, 147 W RMSx4 во 2 ohms и 300 W RMSx2 во 4 ohm со Фр

DEN 238.80

6 дек обновлив Canasta играње картичка послужавник.Направени од издржлив, јасно пластика.Димензии : 7.5(L) x 5(W)

DEN 359.76

【КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】 Квалитетен материјал : исклучителна Долги Тенки Cupcake Свеќа направен од висок к

DEN 2270.40

Забелешка : Ако има големи вибрации, тоа може да се олабави, па затоа не е препорачливо да се инсталира та

DEN 239.76

Индијанаполис Colts.Мајкл Pittman Jr 2020 Panini Феникс Оган Пукна Фудбал Картичка.Соберат целата собата и се погле

DEN 119.76

Класичен : Класичен дизајниран за замена бендови за Fitbit Полнење 4, Полнење 4 специјално Издание, Полнење 3

DEN 477.12

Користи и инфрацрвена (IR) и радио фреквентен (RF) технологијаНе Постави или Програмски Потребен, Само се

DEN 215.76

【Лесно да се инсталира】2жица конекција, црна е Земјата и црвена е Позитивен; Секое прашање pls се чувству

DEN 1636.80

р сè што треба да знаете во врска со Sync 3 и Android Авто / Apple Car Play SYNC 3 Надградба : Овој систем содржи интегрир

DEN 1823.76

【КТ технологија и дигиталната интеграција】 Менгеме истекување тековната сензор користи најновата КТ

DEN 360.00

Откако ќе се обиде на LINHART четка за заби, вие никогаш не ќе се вратам!.Нашата мека, dual должината на влакнат

DEN 215.76

Памук Смеса.Копче затворање.Материјал : Памук смеса.симпатична бебе девојка момче првиот вљубените обл

DEN 359.76

Изградена од тешки метали во црна / сребрена заврши.Секоја врата закачалка може да се одржи до 5 кг.Y&M дво

DEN 249.36

Rectifier дел од воведувањето на Maranton е заземјување концепт, така што во голема мера се намалува земјата пре

DEN 3359.76

Инспириран од Моли Mantis, нашиот случај беше со цел да се отелотворуваат рамнотежата, флексибилноста, и пр

DEN 8834.16

Категорија; Играта Користат Опрема 2018 Индијанаполис Colts Malik Курва #29 Игра се Користи Бела Панталони 32 DP0407

DEN 167.76

【Високи перформанси】 : Нашата 3 G HDSDI кабелот е некомпресирани дигитални сигнали, така што оригиналната

DEN 239.76

Двојно патент преграда го прави полесно да се одделат валкани и чисти пелени или други мокри предмети...

DEN 203.76

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Чикаго Младенчиња.Дени Hultzen...

DEN 1896.00

Материјал : PBT + ABS.Составена од тим на млади играчи, софтверски инженери, и производ дизајнери кои сакаат

DEN 317.28

Содржи (2) 28 унца шишиња на бања почиста.Ги отстранува мувла + mildew дамки и помага да се распушти сапун ѓубр

DEN 153.60

Пакет Димензии : 5.08 cms (L) x 6.35 cms (W) x 0.508 cms (H).Тип На Производ : Механички Сврзувачки Елементи.Пакет Количина

DEN 239.76

ДОБИЕТЕ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ 4 Уникатен Големини : The ultimate акни алатки, нашите hydrocolloid завои дојде во 4 р