.

.

Со попуст
Индустриски USB Маса Светилка, Lumiled Маса Светилка со Двојна USB Порти & AC Штекер Метален Кафез Табела Светилки со Геометриски Сенка Модерниот Кревет Ноќната Ламба за С?

Индустриски USB Маса Светилка, Lumiled Маса Светилка со Двојна USB Порти & AC Штекер Метален Кафез Табела Светилки

DEN 719.76

Од стока
Во магацинот

[Совршен Дом Декорација] На чиста линија во дизајнот на оваа маса светилка направи погодна за секоја соба, жица кафез дизајн, едноставен, класичен и селски, испрати гроздобер индустриски чувство; Оваа маса светилка користи и како ноќната ламба, читање светилка, ноќни табела светилка, Совршен за вашата дневна соба, спална соба, канцеларија, трпезарија, гостинската соба, кафе на маса.3 lb Тип на Прекинувач : Рокер Switch Сијалица База : E26(Сијалица не е вклучен), Max 60 W Влезен Напон : 110 V Сертификација : УЛ Наведени Пакет, Вклучувајќи : 1 x USB Табела Светилка(Сијаличката не се вклучени) ЗАБЕЛЕШКА : За безбедносни причини, се препорачува дека клиентите да изберете ниско-енергетски електронски производи кога го користите AC штекер. [2-Prong AC Штекер] Овој ноќни ламби опремени со AC штекер, Max 800 W, кој ги исполнува полнење барања на генералниот мал електронска опрема; Само приклучете во табела светилка е кабелот за напојување приклучок, без оглед на тоа дали светилка е вклучен, можете да го користите USB и AC штекер функции.

Детални спецификации

Type:
Modern Table Lamp
Material:
Metal
Color:
Gold
Dimensions:
16.1 x 6.7 x 6.7 inches
Item Weight:
2.3 lb
Switch Type:
Rocker Switch
Bulb Base:
E26(Bulb not included), Max 60 Watts
Input Voltage:
110V
Certification:
UL Listed
Package Including:
-- 1 x USB Table Lamp(Bulb not included) :
NOTE:
For safety reasons, it is recommended that customers choose low-power electronic products when using AC socket. Do not use electrical appliances with power over 800W.
Додатоци на производи
DEN 1847.76

ி Погоден за разни места во вашиот дом како што спална соба, читална и така натаму ி Изграден во литиум

DEN 1199.76

Едноставно допрете на која било страна од метална база и носителот да ја прилагодите светлината.Минима

DEN 1449.60

Ние ќе одговори во рок од 24 часа и да ги реши тоа за вас.Треба да имате било какви прашања, можете да не ко

DEN 14149.92

Ако сте фан на отворен концепт стил, ќе ви се допаднат како оваа светилка изгледа во вашата спална соба,

DEN 2354.40

7 инчи, вкупната висина на маса светилка : 10 инчи.Таму е господар switch дизајн на светлината линија.Оваа доп

DEN 1199.76

2 x 2 A пристаништа за Таблет и 2 x 1А пристаништа за Phone All USB порти опремен со SMART IC за брз и сигурен charging Perfect

DEN 2826.48

Крајбрежните boho stoneware табела светилка карактеристики аква сина реактивен глазура заврши и природна бој

DEN 1200.00

База Тип : E27 Е Dimmable : Нема.Тело Материјал : керамички.Тело Материјал : Бакар.Напон : 110 V ~ 240 V (inclusive)ве Молиме

DEN 5976.00

ЛЕКАР ПРОПИШАНИ : Стела Осветлување светилки се пропишани за клинички слепите пациенти и помогнаа илја

DEN 861.36

Ви благодариме! ❤Со висок квалитет; табела светилка е направен од висококвалитет дрво, издржливи.Специ

DEN 1704.24

◆Максимална моќност вредност : 3 W40 W, на сијалицата можат да го издржат напонот на 110 V240 V, Светилка грло : L

DEN 4799.76

Се одржи на првиот копчето за 2 секунди за да се вклучи.Бидејќи тоа е студен на допир својата совршена за

DEN 1199.76

Оваа ткаенина абажур се совпаѓа со цврсто дрво база, едноставен, но класичен, дава вашиот домашен топол

DEN 1896.24

Answer : ___________________________ Note : Сенка бои ќе се појави потемни и помалку живописни кога не се осветлени.Оваа обо

DEN 4799.76

Совршен Подарок : едноставни и стилски дизајн,одговараат за роденден,годишнина,housewarming,дипломирањето,ан

DEN 1092.00

Едноставна демонтажа и монтажа, цврсто интегрирани теми, стилски и убави.*Спореди детали големини со тв

DEN 215.76

Преносни мини големина, тоа може да биде флексибилно врши било каде за практично користење.Погоден за д

DEN 1639.44

СВЕТИЛНИКОТ СВЕТИЛКА Ова неодоливо акцент светилка доловува романтика и тајната на овие бродзаштеда н

DEN 796.80

Постојат 5 бои( зелена, сина, пурпурна, цијан) плус наизменични опција, кои бои ќе се менува заедно со музи

DEN 527.76

КОРИСНИ МОДЕРЕН ДИЗАЈН : Ова ноќната ламба reimagines класичен дизајн за да креирате нов изглед што е уникате

DEN 1360.80

5 Боја : црвена,зелена,сина,пурпурна,цијан, одберете и уживајте во шарени живот.Романтични Bluetooth Звучник

DEN 1199.76

На абажур има дијаметар од 5.Дизајнот на USB приклучок ви овозможува да ги користат со доверба во секое вр

DEN 1845.60

Различни patterns There се исклучителна абажур модели за да изберете од, што е одличен прв избор за пријатели и

DEN 4799.76

Долго притиснете го копчето за да го стопирате музиката, притиснете на + или за да го рестартирате повто

DEN 379.20

1 × Прирачник За Корисникот.Модерната Кристал Табела Светилка Дизајн : Оваа табела светилка микс на хром

DEN 503.76

【Трајни и Бебе Безбедно】Направени од играчкаодделение ABS пластика, тоа може да се осигура безбедноста