.

.

Со попуст
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 17 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers за Дебели Ноктите Clippers за Мажи Жени Ноктот Clippers Pic2

Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 17 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers

DEN 315.60

Од стока
Во магацинот

ние, исто така треба вашата feedbck,така што можеме да направиме за нашиот производ подобро,ви благодарам!. 100% од Нерѓосувачки Челик со Висок Квалитет Алатки : JASONWORK Маникир и Педикир алатки се направени од професионални хируршки одделение од Нерѓосувачки Челик, кој овозможува безбедно стерилизација, се спречува корозија и намалување на ризикот од инфекции.Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.Ние се познати за добар квалитет и преференцијални цени!ние посакуваме да имате среќен шопинг!Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, нашиот 24-часовен одговор тим ќе реагираат брзо.Добредојдовте да го купат.Jasonwork е компанија која се специјализира во маникир и педикир комплети за мажи, жени и постари лица.Тие имаат различни производи да се изберат во зависност од вашите потреби.Исто така е многу лесен, па можете да го носите со вас во вашата торба секојдневна или пак со вас кога одите на патување.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се користи, и остар нерѓосувачки челик сечилото е загарантирана да се намали чисто.Преносни: JASONWORK Нокти поставите доаѓа со преносни синтетички кожа случај тоа е лесно да се отвори со притискање на едно копче.тоа се направи животот лесно.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 165.60

САЛОН ОДДЕЛЕНИЕ, SURGI НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ½ ВИЛИЦА НОКТОТ CUTICLE NIPPER СО ДВОЈНО ПРОЛЕТ ШАРКИ ЗА НЕПРЕЧЕНО СЕЧ

DEN 191.76

Пренослив Дизајн : На занишан нокти датотека може безбедно да се користи како ноктите почиста, и приложе

DEN 386.40

Количина : 8 / 1 6pcs помине clipper комплет.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Големина : Ноктите Грижа Алатка Пос

DEN 555.60

Исто така е многу лесен, па можете да го носите со вас во вашата торба секојдневна или пак со вас кога оди

DEN 627.60

ние, исто така треба вашата feedbck,така што можеме да направиме за нашиот производ подобро,ви благодарам!.Т

DEN 1983.12

Поради прирачник за мерење, некои мали грешки може да се случи, ве молиме обратете се на вистинскиот про

DEN 2028.00

Доаѓа со преносни кожа случај (6 Поради различни снимање агол и светлина, може да биде благо, хроматските

DEN 191.76

100% ЗАДОВОЛСТВОТО ГАРАНТИРА : гаранции дека ќе љубов на нашите производи.Различни алатки се дизајнирани

DEN 2092.80

Нашите нокти кој е силен и издржлив, и тоа нема да избледи, исклучително тешко и остри.Одговараат за мажи

DEN 2030.40

Оваа помине clipper е направен од висококвалитетни и издржливи метална дека ќе не ' рѓа или да се прекине.Но

DEN 2313.60

▲[Големи Вилица Отворање на Ноктите Clipper] : широк вилица е доволно за намалување на дебел ноктите на мажи

DEN 684.96

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

DEN 1519.20

Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Количина : 18pcs помине clipper комплет.Функција : Висок квалитет на Нокти во

DEN 5533.44

Отстранување на производ, и readjust на ноктите, можете да го исполните некои медицински памук под чудни нок

DEN 390.00

Лесен и пренослив помине clippers сет, четири бои, две групи, за да се задоволат различните потреби.Ги задово

DEN 239.52

8 инчен голема вилица отворање, овој дебел ноктот clipper можат да се сместат на thickest ноктите.【4 во 1 Ноктот Cl

DEN 363.60

Jasonwork е компанија која се специјализира во маникир и педикир комплети за мажи, жени и постари лица.Добре

DEN 5371.20

Лесно да се чисти и нема да рѓа лесно.Со кутија за складирање,полесно да се организираат и да се носат.Со

DEN 1881.60

Нашите нокти кој е силен и издржлив, и тоа нема да избледи, исклучително тешко и остри.Совршена како за м

DEN 191.76

Пакетот вклучува : 4 парчиња помине clippers.Боја : случајни боја.Дизајниран со прстен, погодно за чување и ви

DEN 291.60

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се

DEN 2133.60

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

DEN 339.60

100% од Нерѓосувачки Челик со Висок Квалитет Алатки : JASONWORK Маникир и Педикир алатки се направени од профе

DEN 191.76

Лесно сече ноктите во посакуваната должина со мазни раб.Тоа е направен од Висок Квалитет, од Нерѓосувач

DEN 674.16

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

DEN 684.96

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

DEN 2011.20

Оваа помине clipper е направен од висококвалитетни и издржливи метална дека ќе не ' рѓа или да се прекине.Но

DEN 291.60

Оваа Педикир Маникир поставена е секоја работа што треба.Преносни: JASONWORK Нокти поставите доаѓа со прен

DEN 684.96

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М