.

.

Со попуст
XMSH Микроскоп Додатоци Комплет за Возрасни 4X 10X 40X 100X План Achromatic Цел Леќа, Монтажа Тема 45mm Додаток (Боја : 4X 10X 40X 100X)

XMSH Микроскоп Додатоци Комплет за Возрасни 4X 10X 40X 100X План Achromatic Цел Леќа, Монтажа Тема 45mm Додаток

DEN 552.00

Од стока
Во магацинот

Користи високо-квалитетни материјали, трајни, стабилни перформанси, и може да се користи за долго време.Најдобра Услуга : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обезбеди повеќето задоволителна услуга за вас.Белешки : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch Due за рачно мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 0-3мм.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање.Се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 628.08

Цел Леќа За 0,7 X стерео микроскоп assisted цел леќа, ефикасно зголемена на поле на гледање.Микроскоп Цел Леќа

DEN 302.16

СОВРШЕН ЗА : Макро леќа е многу погодна за снимање мали објекти, но исто така и за снимање цвеќе, трева, мо

DEN 2399.76

Призмата е дизајниран за уметникот или дизајнер кој треба најдобрите во сликата на јасност и прецизнос

DEN 566.40

* IR серија леќа со специјално дизајнирани инфраред соодветните леќа, така што на вертикална боја на мини

DEN 3107.28

0.5 X X 0.3 2.0 X Зголемување на Моќта за Индустриски Микроскоп на камерата Леќи на Камерата 13 / 4" (42mm) Монтажа Т

DEN 839.76

Направени од високо квалитетни алуминиумски легури, тоа е цврсти и издржливи.Зум cпланината Леќа, 120x, об

DEN 1869.60

Број на модел : C планината Леќа.Зголемување : 100 X.c планината интерфејс : 25мм.Тип На Производ : Микроскоп П

DEN 1166.40

Зголемување : 4 X 10 X 20 X 40 X 100 X за изборот.Поврзување на Тема : интерфејс "4 / 5 инчи * 1 / 36 инчи", со дијаметар од

DEN 489.36

ВИСОК КВАЛИТЕТ Ова Achromatic Микроскоп Цел Леќа е направен од висок квалитет на ситечелик материјал, тоа е

DEN 3104.40

2 X зголемување.Стаклена леќа.Се снабдува со батерии.Led осветлување 2x зголемувачот со LED осветлување.Рабо

DEN 1820.64

Зголемување : 4 X, 40x(S), 100 X(S, Нафта).Одговараат на Микроскоп : биолошки микроскоп.Коњугат Растојание : 195 мм.

DEN 143.76

Назад Задна Камера Стаклена Леќа Замена Компатибилен со Huawei Y6 2018 ATUL11, ATULX3, ATUL21, ATUL22 Вкл.Компатибилен со :

DEN 386.16

Направен од висок квалитет на ситечелик материјал, тоа е издржлив и тешко да се носат.Зголемување е прил

DEN 1514.40

Зголемување : 4x 10x 20x 40x 100x.ФИРМИ тема 20.2 mm.Бесконечност Цел.Ви благодарам многу за изборот на нашите произ

DEN 1435.20

Калибрација цел за камерата, микроскоп, Проектор и други оптички уреди 5050mm Алумина површината не е одра

DEN 2364.00

☃ Удобно : DMWF009 WF16 X Зголемување Микроскоп Широк агол Окуларот , 100% сосема нов и висок квалитет ☃ Висок Кв

DEN 2352.00

Зголемување (21.5 екранот) : 63.71 X409 X.Поле на Гледање (CCD 1 / 3") : 1.33 мм8.57 mm.Окулар : 1 X.Цел леќа : 0.7 XX 4.5 Континуира

DEN 1111.20

Стандардна тема, Тоа е погоден за биолошки микроскоп.Теоретска Настава : Биолошки Микроскоп.Drawtube : Trinocular

DEN 1730.40

0.5 X зголемување за да добиете повеќе широк поглед на микроскоп; CПЛАНИНАТА адаптер за да го поврзете CCD к

DEN 837.60

Структура : 2инчен окуларот.Функција тип : поврзете со астрономски телескоп.Цел : големи окуларот, поширо

DEN 1267.20

Зголемување : WF10 X.Поле на гледање : 12mm.Инсталација големина (дијаметар) : 30мм.Погоден за микроскоп : стере