.

.

Со попуст
Добредојдовте Сензор за Врата 100dB Човечкото Тело Индукција Инфраред Сензор за Движење Аларм Детектор Download MP3 Датотеки Слободно Далечински Контролер Анти Кражба Вл

Добредојдовте Сензор за Врата 100dB Човечкото Тело Индукција Инфраред Сензор за Движење Аларм Детектор Download

DEN 1778.40

Од стока
Во магацинот

На вратата аларм сензор област е 4-5m 120° .Препорачуваме инсталирањето на 5 метри над земјата,3 метри над вратата.гласно и јасно дали е ден или ноќ.Ние ќе се обезбеди квалитетна услуга по продажбата.Репродукција на аудио она што го сакате.Промена MP3 или WAV музички датотеки од компјутер(МОРА да WINDOWS SYSTEM).Не повеќе од 4 MB(околу 4 минути).Може да се стави повеќе гласовни датотеки.Јачина на звук нагоре за да 90d B,5 нивоа на јачина на звук прилагодливи.Добредојдовте да контактирате со нас.Интелигентни глас prompt - таа користи инфрацрвена човечкото тело, уреди со покажувач на технологијата, кога човек е откриен, тој ќе се емитува на соодветните прашува звук.Тоа е широко се користат во погодност продавници, добредојдовте, на јавни места, како што се пушењето не совети, банка, БАНКОМАТ измама превенција совети, ескалатор за безбедност на глас совети и така натаму.Можат да се прилагодат на различни сценарија(духот куќа, продавница ,супермаркет, добредојдовте вратата поздрав, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 13631.76

На кратко, ова doorphone комплет е идеален избор за употреба во 5 Сосед Семејства, како заедница соседи во мал

DEN 1936.80

Cisco 5585x Firewall Издание Adaptive Security Appliance 6 Port Gigabit Ethernet Usb 6 4 X Sfp+ Управува.cisco Asa 5585x Adaptive Security Апарати Се Скрое

DEN 239.52

rfid читач 125khz rfid читач.rs232 rfid читач 125khz rs232 id читателот 125khz читателот 1.Интерфејс : RS232 2.фреквенција : 125khz...

DEN 2376.00

Погоден за шупливи вратата.Потоа, притиснете на копчето на испраќачот во рок од 20 секунди, LED индикатор н

DEN 1439.76

eco4life Cam е само компатибилни со 2.Предлогот за Снимање со Cloud Складирање eco4life Камери може автоматски реко

DEN 1848.00

Одбраната област поддршка : поврзаност аларм е повеќе безбеден, мултифункција може да се прошири до 100 б

DEN 2639.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 6378.96

Функција : 1.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : PTZ Камера Материјал : Метал + ABSColor : Како слика sho

DEN 498.00

Големи осветлен притисни копче со наслов "ПРИТИСНИ за ДА ИЗЛЕЗЕТЕ".Порака јазик, лесно може да се префрл

DEN 287.52

Монца R6 1.Големина : 73x17mm 2.Протокол : ЕПК C1 GEN2 / ISO180006 C 3.Фреквенција : 840~960 Mhz 4.Чип : Монца R6 5.Readind растојание :

DEN 1038.72

【Лесно Безжична Инсталација】 Оваа камера може да биде инсталиран со обичен E27 сијалица база (110 V~240 V) бе

DEN 1919.76

мониторинг време е за 90 секунди.Отворено камерата се направени од издржлив алуминиум и Акрилни преден п

DEN 1295.76

Име на производ : Безжичен Модул;Работен Напон : 3.3 V Вкупна Големина : 26x 18x 12mm / 1" x 0.71"x 0.47"(LWT).Материјал : ПХ

DEN 1874.40

9 yd Number На Ноќните Светилки : 6 Wi Fi Фиксна Фреквенција : 2 360° молчи ротирачки пан‑навалите, со користење на

DEN 1951.20

★ Добредојдовте на нашиот магазин ★★ Ние сме посветени на обезбедување на вас со квалитетни производи

DEN 549.60

Само преземете бесплатно Eseecloud АПЛИКАЦИЈА од APP Store (IOS) или Playstore (Андроид) на паметни телефони.0 ПРАТЕНИК