.

.

Со попуст
xigua Двоен Ѕид Термос Нерѓосувачки Челик Спортски Шише Вакуум Течење Доказ Преносни BPA Free Изолирани Шише за Вода Салата Спортски Велосипедизам,Убава ноќ на Вештерки

xigua Двоен Ѕид Термос Нерѓосувачки Челик Спортски Шише Вакуум Течење Доказ Преносни BPA Free Изолирани Шише

DEN 551.76

Од стока
Во магацинот

Одлично за секојдневните авантури или активности на отворено како пешачење, кампување, велосипедизам, спортски, излети, патувања.Може да се задржи вашата пиење ладна или топла. Спортски шише за вода е наменета за повеќето авантуристички активности на отворено и стилизирана да биде совршен урбани придружник, како и одличен придружник за вас во дневниот вода за пиење.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК - Нашите изолирани шишиња со вода се вклопува во повеќето купот на сопствениците, ранец џебови или во вашата рака.Тоа е подобро да додадете мраз кога чување на ладно.Можете да ги користите во канцеларија, теретана, училиштето го КОРИСТИТЕ МЕТОДОТ 1.Е совршен суштинско значење додаток.КАРАКТЕРИСТИКА Нашите единствени моден двоен ѕид вакуум изолација штити температура за неколку часа.Одлично за секојдневна употреба или активности на отворено како пешачење, кампување, велосипедизам, спортски, салата,излети, и повеќе. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Ние се посвети за да обезбеди најдобра услуга на клиентите и да донесе најдобри шопинг искуство за секој наш клиент. Со цел да се постигнат најдобри топлина и ладно изолација ефект, тоа е препорачливо да додадете топла вода или мраз вода за загреете или precooling.ГОЛЕМИНА На компактна големина на вашиот трајни шише за вода има 600ml на течности без преземањето премногу простор.И ви помага да останете кул, и хидрирани за on-the-go начин на живот.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 478.80

ЗА ТОПЛИ и ЛАДНИ ПИЈАЛОЦИ : Изолирани од не ' рѓосувачки челик двоен ѕид дизајн држи пие топла или ладна п

DEN 1036.80

Нашата 25 мл.нерѓосувачки спортски шише е совршен подарок за себе, вашето семејство или вашите пријатели

DEN 503.76

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

DEN 409.68

"Карактеристики на производот : Направен од висок квалитет на храна одделение BPA free 18 Cr18 Ni / Sнерѓосувачк

DEN 695.52

Безбедна капак со лесно отворање.Овие се официјални Шише за Вода 17 ОЗ лиценцирана од страна на грчки зае

DEN 455.28

Супериорен Изолирани Храна Колба : Двоен ѕид вакуум изолација технологија држи вашата здрава, вкусна до

DEN 1028.40

·На термос го задржува течноста топла за 12 часа, и го задржува пијалаци ладни до 6 часа.Дури и ако шише за

DEN 719.76

Изолирани од нерѓосувачки челик, шише за вода задржи течноста ладна за 24 часа и топла за 8 часа.Poeticcity Поб

DEN 502.80

Изолираната шише за вода е одличен подарок за било кој повод Рака мие гимнастик пред првата употреба и п

DEN 1116.00

Во тенџере телото е направено од нерѓосувачки челик и додатоци се направени од храна одделение PP матери

DEN 791.76

????ВЕЛАТ дека НЕМА ДА ПЛАСТИЧНИ ЗАГАДУВАЊЕ : Нашата шише содржи НУЛА ПЛАСТИКА ❄️ СЕ НЕВЕРОЈАТНИТЕ ПЕРФО

DEN 503.76

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

DEN 743.76

【Вакуум Изолација】 : Направен од 304 висококвалитетни нерѓосувачки челик + двоен ѕид дизајн, антиscalding и

DEN 599.76

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

DEN 599.76

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

DEN 719.76

Термос вакуум изолација технологија не се заклучи на температурата .Со Термос зачува вкусот и свежинат

DEN 959.76

Боја : Шеќер Хорор Черепот Нерѓосувачки Челик Шише За Вода Материјал Опис : Изолирани Од Не ' Рѓосувачки