.

.

Со попуст
Добитокот Електрични Clipper,Fader Електрични Ножици 6 Брзо Прилагодливи 1000W Волна Shears НАС/велика БРИТАНИЈА/ЕУ/ЈП, Хлапак Погоден за Сите Видови на Овци, Говеда и Коњи,13 Кр

Добитокот Електрични Clipper,Fader Електрични Ножици 6 Брзо Прилагодливи 1000W Волна Shears НАС/велика БРИТАНИЈА/ЕУ/ЈП,

DEN 4867.68

Од стока
Во магацинот

Име на производ : електрични волна shears Motor : Сите бакар motor Rated моќ : 1000w Speed : 0-2600 R/MINRated напон : 220 VSpeed на системот за контрола : 6 speeds Rated фреквенција : 50 HZProduct додатоци : јаглерод четка, шрафцигер, четка за чистење, острење sandpaper, прирачник, алатка boxnote : Течности не се дозволени во меѓународниот транспорт, и масла не се вклучени во транспорт.Според клиентите барања, ние може да се прилагоди на напон и приклучокот и отстранете од било која земја/регион, а потоа приклучок директно во ѕиден штекер. 6-брзински интелигентни брзина регулатива : брзо shearing не му наштети на овци, отпорни на топлина бакар мотор, многу погодно за почетници или искусни корисници.Ќе сфатите дека јас сум многу силна, сите круг волна shears погоден за сите овци.Сечилото : направен од високо-сила јаглероден челик, горните и долните перки може да се намали со прилагодување на дебелина на јазот лево и десно.1000 W висока моќност.13 Директно забот на ножот : погоден за почетници да се слаби, животински влакна.Лесен за употреба и одржување.9 Права на забот на ножот : погоден за почетници да се намали груби животински влакна.Рационализација на тело : удобно да се допре, ергономски дизајниран тело, долго време го држи не е лесно да се замор, и shearing не е тежок, дами исто така, може да работат лесно.9 криви заби нож : погоден за квалификувани клиенти да се намали подебели животински влакна.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 407.76

【БАТЕРИЈА обезбеди 30ден полн со наплата; 12 месец замени за сите делови на чешлање clippers и доживотна подд�

DEN 479.76

Голема моќ, ниско ниво на бучава, во ред заби, пет брзини, на clipper може да се реши на косата проблем на сите

DEN 4557.36

★1050 W моќ.Сите бакар мотори.Особено за големи овци фарми; сечење брзина е брз / точни / уредната / удобен и

DEN 1185.60

Сертификат : CE, 1pc*животински clipper 1pc* четка 1pc*завртка возачот 1pc*англиски јазик прирачник Забелешка : Лубр

DEN 791.76

【Професионални 10 во 1 Чешлање Комплет】Куче Помине clipper x 1, Нокти датотека x 1, Круг Совет Куче Чешлање Нож

DEN 526.80

Вклучени компоненти : clipper, 4 чешел прилози, подмачкување на нафта, четка за чистење, ножот гарда.Ние биде�

DEN 4703.76

Избегнувајте Долго Време Користење.И Ве Молиме Да Забележите Дека Нема Нафта Во Нафтени Шише.Тоа Ќе Бид�

DEN 2049.60

[Лесен за употреба и одржување] : Хуманизирано дизајн на ножици се справи со структурата, удобна рачка, п�

DEN 842.40

Редовно средување на косата на домашните животни е што придонесуваат за здрав раст на домашни миленици.

DEN 623.52

Сечилото изработени од нерѓосувачки челик е издржлив и носатотпорни, има долг животен век.Напојува од б

DEN 6000.00

Друга употреба, особено со користење на машината на луѓе, се изречно забрането.Опис : shearing машина е намен

DEN 948.00

Идеална за мали раси, ова тример не може да имаат моќ да ора низ густата куче крзно, но ќе работи побрзо д�

DEN 3307.92

Изработен од пластика, вграденна полнење капацитет е добра, одлична флексибилност и оперативност, и сам

DEN 5184.00

【Висок квалитет и ниска бучава】нови професионални електрични овци shears, на остри ножот има висока цврс�

DEN 1871.76

Cordless Дизајн за Лесна Употреба : Нов корисник пријателски,идеален за младоженецот кучиња ,мачки и други д

DEN 1293.84

3 mm, погодно за практична им помогнам на стап да се прилагоди на косата задржување на краток, и им помогна

DEN 1679.76

На 16нога носатотпорни, кабелот за напојување ви овозможува да се движи на секое животно и опрема.Ве моли

DEN 2056.80

[ Професионални Миленичиња Чешлање Поставите] миленичиња чешлање комплет содржи алатки потребни за мил

DEN 856.80

8 m / 16ft Пакет се Вклучени : 1 x Електрични Волна Стриже 1 x Четка Шише 1 x (не мора масло) 1 x Клуч 1 x Превоз Случ�